Gonzales
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Valls, Spain, from PL
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
kiedy zaczyna sie okres transferowy?
0
Zaufajmy Pepowi ! Moim zdaniem On wie co robi ! Przed zeszłym sezonem nie chciał w składzie Ronaldinho.. i co? Barca była o niebo lepsza bez niego.. mimo to szacun dla R10
0
exeqtot - na skrzydło Ribery na środek Zlatan ;)
0
wiem o tym, moim zdaniem na środku lepszy jest Henryk bez dwóch zdań;) ale mimo wszystko powinniśmy mieć jeszcze trzeciego na środek! Ten sezon bedzie dwa razy bardziej wyczerpujący!!!
0
niech się śpieszą z nim i Riberym bo lada chwila łyknie ich Real i wtedy bedzie dno;) a nie daj boże Eto'o odejdzie i zostanie na Henry i Bojan na ataku;/
0
ale wypasiony Skills! Messi Iniesta i Alves wymiatają;)
0
http://sport.interia.pl/raport/transfery/news/przelom-w-sprawie-zlatana,1321228
Eto'o + 10baniek.. rozsądna propozycja.. nie widziałem że obaj są w tym samym wieku..
0
ja jakoś nie widze u nas 3 napastników w tym dwóch z Valencii.. taki scenariusz widziałbym tylko w fifie hehe..
0
tak tak, ale Villa przychodząć do Barcy, byłby jednym z 3 napastników na mecz.. więc mysle że strzelał by teyle samo lub mniej, bo Messi też pewnie ma ochotę na króla strzelców hehe..
Jednak o Villi już nie myślę bo wydaje mi się że jego nie pozyskamy..
Więc mogę podsumować że w tym okienku przypadnie jeden David na jednego Goliata.. VIlla w Realu Silva do nas.. Oby!
0
Pomyśl inaczej, gdybyś Ty był trenerem i miał na środkową szpice Thierry Henry i Samuela Eto'o.. wydawałbyś kase na VIlle?:) Może E2 zostanie a może nie, może Bojan zacznie wdrażać w pierwszą jedenastkę jak to robił Rijkaard z Messim.. nic nie wiadomo.. ważne żeby zakupić tego Lewoskrzydłowego w atak.. Franck - Barca wzywa..
0
tomek_barca :)
Ufam mimo wszystko filozofii Guardioli.. Wiemy, że Ribery i Fabregas to dla niego priorytet na nastepny sezon więc możemy się ich spodziewac, lecz pamiętajmy, że nasza ława rezerw jest słaba..i to bardzo..
Zastanawiam się co z środkowym napastnikiem gdy Eto'o odejdzie? Zlatan? w tej chwili zdecydowanie nie, lecz musiałbym zobaczyć jak gra z naszymi.. Henry w środku ataku? To było by coś ale też ma swoje lata i nie wiadomo czy się nie wypali w przyszłym sezonie gdyż skompletował trofea
0
Villi chyba nie kupimy..on juz chyba jest zaklepany przez Madryt
0
zgadzam się jakby Ribery zdecydował się na Madryt to chetnie widziałbym Robinho na skrzydle.. chociaż Silve też bym chciał..
0
już 3 piłkarzy zaoferowało chęć gry dla nas Robinho, Silva i Aguero.. a zarząd nic?? szkoda
0
Laporta jest spoko, mógłby sprowadzić Ville i Fabregasa...
0
jestem za hispanizacją zespołu, także Cesc, Silva, Villa do nas! pozdro
0
ja go nie chhce.. za stary jest dajcie spokój!!! Cesca sprowadzić! i jakiegoś napastnika i obrońce!!
0
brak szacunku dla naszej 9.. To dzięki jego bramkom 2 finały Champions League były dla nas!!! Po obu golach dał nadzieje na sukces. Pamiętajcie o tym
0
miejmy nadzieje że nasz kameruńczyk ustrzeli 2 hattricki ;D wkońcu wyjdą ze świadomością że są Mistrzami Europy!!!
0
lechu55
VV- Puyol, Pique, Caceres, Abidal, Toure, Xavi, Pedro, Bojan, Eto, Hleb
ja bym wolał tak
VV- Puyol, Pique, Caceres, Abidal, Iniesta, Toure, Xavi, Bojan, Eto, Henry
0
zresztą pewnie poszli z Alvesem na browara zeby leczyć kaca ;D
0
dzisiejszy skład pewnie bedzie krojony bo jak było już w którymś artykule szansę na grę dostaną Oier, Xavi Torres, Alberto Botía, Jeffren oraz Abraham.. Oby 4 brameczki dziś się wślizgnęły w co bardzo wierzę jak Barca wyjdzie z podstawową jedenastką! a Cezar Messi niech leczy kaca - należało mu się ;D:D:D
0
Barcelonooooo kup Lahm'a i Ribery'ego.. Bedziemy Dream Team'em kompletnym
0
Żirkow jest juz oficjalnym piłkarzem CHELSEA:) także o nim zapomnij
0
Ave Cezar Messi !
0
1. Iniesta, Messi
2. Xavi
3-100 długo długo nic ;D
0
Lisa Gerrard - Now We Are Free
0
Barca nawet rok temu jak grała z tymi "Białymi Aniołami :p" w półfinale była bez formy, a niczym nie ustępowała. Po prostu jesteśmy lepsi od tych 4 czołowych drużyn z Anglii. Ave Messi, Ave Barca;)
0
Eto'o jest nasz! i Zostanie
0
pewnie przejdzie do sRealu lub MC ;)