0

nie może byc remisu, potem kazdy bedzie gadał ze przeszlismy fartem jak z Chelsea:) musi być wygrana dla zasady. obstawiam 3-1 albo do zera

0

no strzał bym zenująco łatwy do obrony, Waldek sie pomylił troche przy obronie masz racje;) ale ten koles po prostu nie moze sie rozpedzic bo moze byc ciezko

0

co z tego ze Arshavin nie gra i Gallas, z obroną sobie poradzą a za Andrzeja bedzie grał Walcott, zadna dla nich strata nawet wzmocnienie.. a za Cesca Rosicky, mysle ze przed rewanzem to my jestesmy oslabieni, ale damy rade.. 3-1

0

David Villa albo Franck Ribery na lewe skrzydło

0

oby Yaya zagral z Milito na obronie bo w Marqueza troche nie wierze, Maxwell out Abidal in, Walcott jest za szybki dla M, w pomocy z Iniestą mysle ze juz sobie poradzimy o ile zagra..

0

aha dzieki! bo ja nie za bardzo sie znam na tych bramkach wyjazdowych;p Ile obstawiasz w rewanzu tak na trzeźwo?

0

ile teraz musi być zebysmy przeszli dalej minimalnie? 0-0?

0

Messi walnie 2 bramki i remis 2-2 albo minimalnie przegramy, 51% ze oni wygraja bo graja u siebie, chociaz jak nie upilnuja Messiego to blamaż Arsenalu:)

0

jak na razie gospodarze cwiercfinalow gora, oby dzis goscie byli gora;) z drugiej strony Kanonierzy na swojej stronie strasznie sie napinaja ze to oni sa lepsi, po 22 bedzie wszystko jasne

0

a ja wiedzialem ze w tym meczu bedzie rewanz za 99 rok;)

0

tak? i co tam robisz? na trawie spisz? to ze nie wierzysz to twoja sprawa, jestem polakiem, znam troche hiszpanski,ale twoim madrym zdaniem mam wchodzic na katalonska strone i nic nie zrozumiec??;) zreszta wcale nie musze tu sie logowac skoro Ci przeszkadzam. zawsze znajdzie sie papa smerf od rady. jak był byś milszy to zalatwilbym Ci bilet na mecz i wkoncu wypisalbys sie od polskich ultrasów i poczul jak to jest naprawde byc kibicem. pozdrawiam

0

A moim zdaniem temat juz powinien byc dawno zamkniety przez szefa strony bo sie tego czytac juz nie da. Dobranoc Kibole;) FCB

0

nie gościnni? a na coś Ty liczył;D przyjazn miedzy klubami i kibicami Barcy i realu nie istniała, nie istnieje i nie bedzie.. Codzień sprawdzam strone rm i widze pocisk na moja druzyne.. z jakiej racji masz miec ulge na tej stronie?? Dam Ci rade, mow sobie ze jestes Królewski ale nie pisz hala Madrid bo wtedy to juz kolegi tu nie znajdziesz;)

0

lou won do siebie:)

0

i co? i ledwo 1-0 he.

A ogladales mecze pucharu krola na SportKlubie? tam to koleś komentuje, tez taki pol duren jak Ci z C+, mowi "Dani Alvis" ;p Chociaz niby po brazylijsku tak sie wymawia ale smieszne bylo to ze za kazdym razem to powtarzal jak Dani był przy pilce

0

no wiesz ostatnio w Bolonii remis Lyonu 0-0 wiec niewiem czy to dobrze napawa przed meczem z Buracticos ;p

0

lucsasm dobre;p

0

anti ty jestes anti a moze nie anti? bo juz stracilem rachubę? taka jest prawda, 10/1 ze Real przejdzie dalej z Lyonem

0

wikingop, watpie ze Lyon przejdzie dalej.. Lyon jest na poziomie Sevilli a nawet nizej moim zdaniem.. Real odpanie w polfinale albo cwierc jesli trafi na ManU albo Chelsea.. o tak!

0

Z Valencia wygramy na lajcie coś czuje, a z Realem to samo, no może remis chociaz watpie ze Valdek pozwoli Krystynie strzelic brameczke;) Damy rade.. Barca!

0

noo to jest smiechu warte Zbysiu Wodecki;) mamy praktycznie 11 wysmienitych pilkarzy i nic po za tym, brak ławki.. to musi sie zmienic z przyjsciem nowego prezydenta, licze na to. Wg mnie Ibra powinien w nastepnym sezonie sobie dac spokoj, bo szlag mnie trafia jak widze ze chodzi po boisku.. Miał być David, przyszedł Goliat Ibra.. Dno..

0

Nasi maja sie wziasc za siebie? Co jeden Messi zrobi w ataku? rok temu mieliśmy 3 napastnikow w formie, teraz jest jeden. Najgorsze trzeba bedzie teraz gonic lidera i strzelac wiecej bramek

0

nie mamy juz lepszego stosunku bramkowego od nich Oni maja 67bramek 20 straconych co daje +47 a My 61bramek 16 straconych = +45

0

lider do Madrytu panowie, niestety 3-2

0

ale by Ramos strzelił na 3-2

0

wygląda jak David Villa ;)

0

a dla mnie taki transfer to byloby cos pieknego, uwielbaim go;)

Ibra wcale nie musiałby siedzieć na ławce bo Wayne może grac na lewej stronie bez problemu (finał LM). Szkoda tylko że to takie nie realne

0

niewiem czym się szczycicie dzieci z Madrytu, podniecacie się że macie najwięcej pucharów, a prawda jest taka, że kiedyś były inne czasy.. gdyby liczyć osiągnięcia z obecnymi składami, wypadacie gorzej niż marnie;) tyle w temacie.

Co do meczu, to uważam że Henry powinien odejść z zespołu w lato i to koniecznie, licze na transfer uzupełniający, a Ibra grał jak drewno, chodził po boisku zamiast biegac, mam nadzieje że się poprawi bo jak nie to sie nie zdziwie ze go również się pozbędą. Visca Barca

0

człowieku a kto powiedział że ja mówię o nim?;) haha Ogólnie mówię!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?