0

w to ze Robin zmieni klub nie wierze, ale jak juz maja kupowac w Arsenalu to Clichy i Cesc:) chociaz moze w nastepnym sezonie eksploduja takie talenty jak Jeffren Thiago i Jonathan

0

no wiadomo tomek, predzej Silva ale chłopaki sa nie do wyrwania jeszcze moim zdaniem

0

On i Villa i problem z głowy, ewentualnie ktos na PO, bo Dani bez konkurenta gra slabo

0

Lionelmessi - cos przekoloryzowales ten sklad;) normalnie jakbym widzial sklad z konsoli..

Silva Villa zapraszamy, Van Persie papa..

0

jaki znowu idiotyzm! najlepszy transfer to bedzie ostatnich sezonów Barcelony.. ten gość jest stworzony do gry z Xavim Iniesta i Messim! "7" wolna a zatem "David czekamy na Ciebie" jak powiedział Pep przed sezonem;)

0

a co z Iniesta? kiedy bedzie gotowy

0

Ibra pewnie powiedział "Jest mi przykro że druzyna wydała na mnie takie kokosy i jesli bedzie chciała sprowadzić Ville to z wdziecznoscia usiade na ławke"

0

zółte powinny byc juz na stałe jako drugi zestaw bo sa najładniejsze!

0

nikt na swiecie nie przeszedl by autobusu Mourinho.. w tym meczy było 10 bramkarzy.. i tak wpadły 2 gole ale jeden po rece niestety.. jestem zadowolony z Barcy a Inter - nienawidze tego klubu za to co wczoraj pokazał! Nastepny sezon jest nasz.. potrzebne wzmocnienia. Vamos Blaugrana!

0

nie ma innej mozliwosci jak Remontada! na Camp Nou w rewanzach LM wpadają srednio 4 bramki wiec 2-0 jest jak najbardziej realne!!! Vamos Barcelonko!!!

0

Henry od pierwszej minuty Josep.. z Xerez pokazal klase i ze slaba forma juz odeszla.. musi zagrac..

0

Bayern w finale LM

0

a ja bym dal Henryego na szpice a z boku Pedro Messi, a w drugiej polowie Ibre

0

brak dwoch napastnikow.. bo jak dla mnie to tylko Messi daje rade

0

siema, slyszeliscie ze Barca wydala jakies specjalne wideo dla kibicow na mecz z Interem? ma ktoś moze link??

0

mozna byc juz odswiezyc ten obrazek Download z Eto'o, wstawic tam np Messiego hm?

0

Ribery wczoraj pokazał ile jest wart on i jego psychika

0

z jego formą i fenomenem wystarczy ze zagra 3 godne sezony i bedziemy zadowoleni.. trza go brac, nie moze pojsc do Madrytu. Laporta do boju

0

Marco stary dziad nie dlugo emerytura.. Mario powinien zmienic klub

0

moze ten incydent wpłynie na ich gre w rewanzu.. bo raczej nie swietowali wczoraj tak jak powinni

0

tak z innej beczki ! ciekawostka po wczorajszym meczu

Balotelli i Materazzi starli się w tunelu prowadzącym do szatni po meczu z Barceloną /AFP

O całym zdarzeniu opowiedział dziennikarzom były gracz Interu, Zlatan Ibrahimović. Przyznał, że widział jak Balotelli pokazuje włoskim kibicom wyprostowany środkowy palec, a potem ciska na ziemię koszulkę. To miało nie spodobać się obrońcy "Neroazzurri", który postanowił zdyscyplinować młokosa.

"Widziałem, jak Materazzi atakuje Balotellego w tunelu dla piłkarzy. Nigdy wcześniej nie byłem świadkiem takich scen. Gdybym był Marco, to zostawiłbym Mario w spokoju. Ale gdybym to ja został zaatakowany, to powaliłbym gościa w sekundę!" - przyznał zszokowany Szwed.

wiecej na

http://sport.interia.pl/pilka-nozna/liga-mistrzow/news/skandal-po-meczu-inter-barca-pilkarze-w-szoku,1467974

0

buahhha Valdes na skrzydle ;D dobre..

jak Villa do nas zawita to Zlatan razem z Pinto lepiej się poznają na ławce ;D

0

Henry pewnie odejdzie po sezonie wiec kasa bedzie na Davida.. musza kogos kupic bo Bojan jest za slaby a Ibra gra Dno

0

bedzie genialnie jak dołączy do Barcy! wygryzie ze szpicy Ibre na sto procent;) oby to nie była plotka.. David kom to as

0

moze w rewanzu powinien zagrac Bojan na szpicy z Pedro i Messim po boku.. w pomocy nie widze Keity... tylko koleś z jajami - Toure

0

OSAbzyczek - dla mnie Ibra tez nie udany transfer i przepłacony słono.. a mogliśmy mieć Ville za 45melonow

0

sam siedz cicho Dinaczu :)

0

Inter w finale

0

ludzie ile razy mozna wam powtarzac - program SOPCAST w adres wpisac trzeba Channel - 80249 wlasnie leci mecz na Nsport po polskiemu... No to jazdaaaa BArca

0

kurde szkoda ze nasz Andresito nie gra wiekszosc sezonu, brakuje go jak cholerka..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?