Gonzales
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Valls, Spain, from PL
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
w to ze Robin zmieni klub nie wierze, ale jak juz maja kupowac w Arsenalu to Clichy i Cesc:) chociaz moze w nastepnym sezonie eksploduja takie talenty jak Jeffren Thiago i Jonathan
0
no wiadomo tomek, predzej Silva ale chłopaki sa nie do wyrwania jeszcze moim zdaniem
0
On i Villa i problem z głowy, ewentualnie ktos na PO, bo Dani bez konkurenta gra slabo
0
Lionelmessi - cos przekoloryzowales ten sklad;) normalnie jakbym widzial sklad z konsoli..
Silva Villa zapraszamy, Van Persie papa..
0
jaki znowu idiotyzm! najlepszy transfer to bedzie ostatnich sezonów Barcelony.. ten gość jest stworzony do gry z Xavim Iniesta i Messim! "7" wolna a zatem "David czekamy na Ciebie" jak powiedział Pep przed sezonem;)
0
a co z Iniesta? kiedy bedzie gotowy
0
Ibra pewnie powiedział "Jest mi przykro że druzyna wydała na mnie takie kokosy i jesli bedzie chciała sprowadzić Ville to z wdziecznoscia usiade na ławke"
0
zółte powinny byc juz na stałe jako drugi zestaw bo sa najładniejsze!
0
nikt na swiecie nie przeszedl by autobusu Mourinho.. w tym meczy było 10 bramkarzy.. i tak wpadły 2 gole ale jeden po rece niestety.. jestem zadowolony z Barcy a Inter - nienawidze tego klubu za to co wczoraj pokazał! Nastepny sezon jest nasz.. potrzebne wzmocnienia. Vamos Blaugrana!
0
nie ma innej mozliwosci jak Remontada! na Camp Nou w rewanzach LM wpadają srednio 4 bramki wiec 2-0 jest jak najbardziej realne!!! Vamos Barcelonko!!!
0
Henry od pierwszej minuty Josep.. z Xerez pokazal klase i ze slaba forma juz odeszla.. musi zagrac..
0
Bayern w finale LM
0
a ja bym dal Henryego na szpice a z boku Pedro Messi, a w drugiej polowie Ibre
0
brak dwoch napastnikow.. bo jak dla mnie to tylko Messi daje rade
0
siema, slyszeliscie ze Barca wydala jakies specjalne wideo dla kibicow na mecz z Interem? ma ktoś moze link??
0
mozna byc juz odswiezyc ten obrazek Download z Eto'o, wstawic tam np Messiego hm?
0
Ribery wczoraj pokazał ile jest wart on i jego psychika
0
z jego formą i fenomenem wystarczy ze zagra 3 godne sezony i bedziemy zadowoleni.. trza go brac, nie moze pojsc do Madrytu. Laporta do boju
0
Marco stary dziad nie dlugo emerytura.. Mario powinien zmienic klub
0
moze ten incydent wpłynie na ich gre w rewanzu.. bo raczej nie swietowali wczoraj tak jak powinni
0
tak z innej beczki ! ciekawostka po wczorajszym meczu
Balotelli i Materazzi starli się w tunelu prowadzącym do szatni po meczu z Barceloną /AFP
O całym zdarzeniu opowiedział dziennikarzom były gracz Interu, Zlatan Ibrahimović. Przyznał, że widział jak Balotelli pokazuje włoskim kibicom wyprostowany środkowy palec, a potem ciska na ziemię koszulkę. To miało nie spodobać się obrońcy "Neroazzurri", który postanowił zdyscyplinować młokosa.
"Widziałem, jak Materazzi atakuje Balotellego w tunelu dla piłkarzy. Nigdy wcześniej nie byłem świadkiem takich scen. Gdybym był Marco, to zostawiłbym Mario w spokoju. Ale gdybym to ja został zaatakowany, to powaliłbym gościa w sekundę!" - przyznał zszokowany Szwed.
wiecej na
http://sport.interia.pl/pilka-nozna/liga-mistrzow/news/skandal-po-meczu-inter-barca-pilkarze-w-szoku,1467974
0
buahhha Valdes na skrzydle ;D dobre..
jak Villa do nas zawita to Zlatan razem z Pinto lepiej się poznają na ławce ;D
0
Henry pewnie odejdzie po sezonie wiec kasa bedzie na Davida.. musza kogos kupic bo Bojan jest za slaby a Ibra gra Dno
0
bedzie genialnie jak dołączy do Barcy! wygryzie ze szpicy Ibre na sto procent;) oby to nie była plotka.. David kom to as
0
moze w rewanzu powinien zagrac Bojan na szpicy z Pedro i Messim po boku.. w pomocy nie widze Keity... tylko koleś z jajami - Toure
0
OSAbzyczek - dla mnie Ibra tez nie udany transfer i przepłacony słono.. a mogliśmy mieć Ville za 45melonow
0
sam siedz cicho Dinaczu :)
0
Inter w finale
0
ludzie ile razy mozna wam powtarzac - program SOPCAST w adres wpisac trzeba Channel - 80249 wlasnie leci mecz na Nsport po polskiemu... No to jazdaaaa BArca
0
kurde szkoda ze nasz Andresito nie gra wiekszosc sezonu, brakuje go jak cholerka..