Gonzales
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Valls, Spain, from PL
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
brawo LLorente
0
byl byl
0
marcin tu masz troche lepsza chociaz liczylem na lepsza od mojej
http://www.iraqgoals.tv/ch3.html
0
haha cos pieknego patrzeć jak Messi kiwa naszych jak tyczki ;D
0
ale zenada Hiszpania .. czemu Valdes nie broni!
0
ma ktos ladna jakosc linka? prosilbym
0
4 bedzie dla Fabregasa proste jak drut;) kazdy o tym wie, tak samo jak 7 bylo zarezerwowane dla Davida
0
ou maj god
0
zobaczcie jak on odbiera pilki i powiedzcie mi teraz ze Toure jest lepszy.. na pewno nie;)
0
Rami
np na bomaspor i w kazdym pilkarskim
0
VILLA !!!
0
xavi i messi wejda i bedzie gitara
0
ma ktos lepsza jakosc????? i po angielsku najlepiej
0
a Ty sie czepiasz widze wszystkiego i kazdego co komentuje.. pilnuj sie gosciu
0
a co ma fabregas do mascherano?
0
a co ma fabregas do mascherano?
0
kurde wszedzie mowia ze tylko za 26 melonow puszczą mascherano.. wiec powinnismy juz go miec bo przeciez za Cesca byla wieksza oferta z naszej strony?? mamy 4 pomocnikow.. nie liczac mlodzikow.. troche malo bo w pierrwszej 11 wychodzi 3
0
kurde chcialem im pojechac ale zostalem zablokowany do 19 stycznia 2038 roku lol
0
no czytalem , smieszni sa, nie ma tam powaznych ludzi zauwazylem ostatnio;p jeden komentarz mnie rozwalil "bez messiego xaviego pique puyola iniesty alvesa Barca jest niczym" lol wymienil caly prawie sklad i zrozum czlowieka.. albo ze Barca wygrywa tylko takie puchary jak Puchar Krola normalnie zenada...
tak dokladnie puchar franza beckenbauera tez sie liczy haha
0
na stronie realu jest statystyka pucharowa i o dziwo jestesmy gorsi o 2 puchary tylko od nich ;)
0
i Pedro i Villa wymiatali, wiec atak powinien byc Pedro - Villa - Messi i kropka
0
jest super;D a ma ktos lepsza jakosc z TVP Sport??
0
moim zdaniem Xavi powinien dostac ta nagrode, i chyba kazdy sie tu z tym ze mna zgodzi.. Iniesta ma jeszcze czas na ta nagrode a Xavi juz nie jest taki mlody, po za tym gral na MS rownie dobrze jak Andres a dodatkowo rozegral caly sezon a Iniesta nie, szkoda tez Messiego ale jeszcze z 3 razy zdobedzie ta nagrode spokojnie;)
0
Messi dzis hattrik;)
0
jesli Barca nie nie strzeli to Villa wejdzie w drugiej za Ibre i pewnie Xavi tez wejdzie za Inieste badz Keite
0
Marszczyzrana dawaj do nas, nr 14 wolny..
0
leito poprostu chcialbym zeby barca zrobila jeszcze jeden konkretny transfer poprostu;)
0
dokladnie kuba18 masz racje, ale przeciez kazdy twierdzi ze "Pep wie co robi" , jasne
0
jakby nie patrzec real za kadencji Mou robi znakomite transfery, tylko pozazdroscic a my Villa? bomba i dlugo dlugo nic..
0
a ja mam urodziny wtedy jak kazdy otwiera prezenty pod choinka heh