0

brawo LLorente

0

byl byl

0

marcin tu masz troche lepsza chociaz liczylem na lepsza od mojej

http://www.iraqgoals.tv/ch3.html

0

haha cos pieknego patrzeć jak Messi kiwa naszych jak tyczki ;D

0

ale zenada Hiszpania .. czemu Valdes nie broni!

0

ma ktos ladna jakosc linka? prosilbym

0

4 bedzie dla Fabregasa proste jak drut;) kazdy o tym wie, tak samo jak 7 bylo zarezerwowane dla Davida

0

ou maj god

0

zobaczcie jak on odbiera pilki i powiedzcie mi teraz ze Toure jest lepszy.. na pewno nie;)

0

Rami

np na bomaspor i w kazdym pilkarskim

0

VILLA !!!

0

xavi i messi wejda i bedzie gitara

0

ma ktos lepsza jakosc????? i po angielsku najlepiej

0

a Ty sie czepiasz widze wszystkiego i kazdego co komentuje.. pilnuj sie gosciu

0

a co ma fabregas do mascherano?

0

a co ma fabregas do mascherano?

0

kurde wszedzie mowia ze tylko za 26 melonow puszczą mascherano.. wiec powinnismy juz go miec bo przeciez za Cesca byla wieksza oferta z naszej strony?? mamy 4 pomocnikow.. nie liczac mlodzikow.. troche malo bo w pierrwszej 11 wychodzi 3

0

kurde chcialem im pojechac ale zostalem zablokowany do 19 stycznia 2038 roku lol

0

no czytalem , smieszni sa, nie ma tam powaznych ludzi zauwazylem ostatnio;p jeden komentarz mnie rozwalil "bez messiego xaviego pique puyola iniesty alvesa Barca jest niczym" lol wymienil caly prawie sklad i zrozum czlowieka.. albo ze Barca wygrywa tylko takie puchary jak Puchar Krola normalnie zenada...

tak dokladnie puchar franza beckenbauera tez sie liczy haha

0

na stronie realu jest statystyka pucharowa i o dziwo jestesmy gorsi o 2 puchary tylko od nich ;)

0

i Pedro i Villa wymiatali, wiec atak powinien byc Pedro - Villa - Messi i kropka

0

jest super;D a ma ktos lepsza jakosc z TVP Sport??

0

moim zdaniem Xavi powinien dostac ta nagrode, i chyba kazdy sie tu z tym ze mna zgodzi.. Iniesta ma jeszcze czas na ta nagrode a Xavi juz nie jest taki mlody, po za tym gral na MS rownie dobrze jak Andres a dodatkowo rozegral caly sezon a Iniesta nie, szkoda tez Messiego ale jeszcze z 3 razy zdobedzie ta nagrode spokojnie;)

0

Messi dzis hattrik;)

0

jesli Barca nie nie strzeli to Villa wejdzie w drugiej za Ibre i pewnie Xavi tez wejdzie za Inieste badz Keite

0

Marszczyzrana dawaj do nas, nr 14 wolny..

0

leito poprostu chcialbym zeby barca zrobila jeszcze jeden konkretny transfer poprostu;)

0

dokladnie kuba18 masz racje, ale przeciez kazdy twierdzi ze "Pep wie co robi" , jasne

0

jakby nie patrzec real za kadencji Mou robi znakomite transfery, tylko pozazdroscic a my Villa? bomba i dlugo dlugo nic..

0

a ja mam urodziny wtedy jak kazdy otwiera prezenty pod choinka heh

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?