Gonzales
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Valls, Spain, from PL
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
o/ w koncu
0
oby to był Massimo Busacca :]
0
bolek mi sie wydaje ze moze zmienil sponsora ale nic o tym niewiem;)
0
na eurosporcie naszym bedzie?
0
zdecydowanie nr 1 a z tylu pod numerem same logo bez unicefu
0
on nie moze odejsc
0
w sumie jak bedzie same logo bez napisu unicef to nie bedzie az tak zle;)
0
ee moje urodziny;)
0
jak dla mnie to ten napis qatar moglby byc pod numerem z tylu, i tak wszyscy maja wypuszczone koszulki;) ale to pewnie nie na tym umowa polega nie?
0
jest juz gdzie w necie koszulka z tym logo?
0
to gdzie te drzewko qataru bedzie? na tylku?;D
0
no wiesz, nie wiem jak Ci to powiedziec haha najlepsze;)
0
Ramos jest lepszy? chyba w bierki
Alves jest lepszy w obronie i w ofensywie, potwierdzil to w Gran Derby
0
wwlasnie mozna na przemian?
0
PIONA
0
Galacticos niby dlaczego Xavi mialby byc drugi? Sneijder mial potrojna korone i wicemistrza Swiata ale to Xavi zdobyl Mistrza swiata a to sie liczy dwukrotnie plus Liga Hiszpanska i Polfinal LM i Mistrzostwo Klubowe Swiata! malo? jak dla mnie wiecej od Sneijdera.. na dodatek sezon sie nie skonczyl a Xavi blyszczy w kazdym meczu..
Polać Mi ;) pozdro
0
1/8 bez Mou na lawce znow nie przejda ;)
0
dajcie mecz w HD z C+ do pobrania !
0
jak dla mnie to wszyscy zapracowali na te zwycięstwo, wyróżnili się Iniesta Xavi i Villa a najlepsza robotę zrobił Leo, bo jak dla mnie to nie gral na szpicy ale jako trzeci rozgrywajacy Naprawde szacun! masakra
Wymiana piłki Mistrzostwo - aż zal bylo patrzeć na przyjezdnych
Vamos Barca!!!
Brawo David!!
0
Ośmiornica Paul
0
no zobaczymy.. oby powtorzyc sukces sprzed roku (29.11.2009) gdy wygralismy 1-0 i gitara;)
0
prawde mowiac nie mieli jeszcze godnego siebie rywala ale w poniedzialek to sie zmieni..
0
Barca najlepszym klubem Dekady ! oficjalnie;)
0
Mysle ze w poniedzialek zmiana Lidera;) nie wazne jak ale tak bedzie!!!
0
negocjacje jeszcze trwaja chyba
a tymczasem Ronaldo znow pewny siebie "To będzie bardzo emocjonujący mecz. Jesteśmy w dobrym momencie i myślę, że tam wygramy"
0
mam pytanie, sa jakies strony podobne do tych z transmisja w HD?
0
juz ten Pan ze zdjecia sie o to postara;)
0
no a z kolei marzenie Fergusona to prowadzic Barcelone ;)
0
constantne
tez tak uwazam;) w tym wypadku Javier bedzie lepsza opcja, bo znajac go to nie da zyc Ronaldo
0
z jednej strony cieszy wpadka Ramosa i 4 babole Cassilasa z drugiej Martwi slaba postawa Pique i Busiego
To bedzie rzeźnia juz sam niewiem kto wygra GD
elo