0

Dajcie cały mecz w HD z telewizji N jakby ktoś miał! prosze!

0

w sumie masz racje, wolałbym Ville.. jak najwięcej hiszpanów, argentyńczyków i brazylijczyków bym widział w kadrze Barcy

0

Tevez spoko.. z Messim sie rozumie.. ale dla mnie zbyt narwany napastnik:)

0

rayans - Ty nie umiesz grać.. Zlatan jest lepszy od Eto'o tysiąc razy ;)

Pasowałby do Barcy ze swoją techniką.. chciałbym taki przód

Henry/Ribery - Ibrahimovic - Messi ... MASAKRA;)

0

Siemka. Dajcie jakiś kanał na Sopcasta w dobrej jakości. Pozdro

0

Dobrze mówi.. gramy co 3 dni mecz i napewno z nimi nie wygramy mimo ze jesteśmy sto razy lepsi. Obstawiam remis. Pozdro

0

w pierwszym meczu wygramy, w drugim sam nie wiem, ale awansujemy zobaczycie! i slodki rewanz mam nadzieje z MU w finale;) pozdro

0

Nasi chłopcy dadzą rade! Kto jak nie Oni;) VeB

0

A ja obstawiam Chelsea - Barca i Arsenal-ManU..

Finał - Barca - Arsenal. pozdro

0

dajcie link please

0

najlepszy transfer od dawien dawna wg mnie;)

0

dajcie link do relacji jakiś na stronce.. please

0

brakuje nam Fabregasa Torresa Villi i Silvy.. chciałbym żeby Barca była reprezentacją w jednym;) plus takie gwiazdy jak Eto Messi Toure .. Massssssakraaaaa;)

0

Ribery, Lahm i bajera na następny sezon;)

0

Okube.. Laporta był na bank lepszy z polskiego;) pozdro

0

Lubie go ale jeśli myśli że jest lepszy od Leo.. to sie grubo Myli;)

0

widzicie wystarczy że henry grał na środku i strzela brameczke!:) oby jak najczęściej grał na swojej pozycji..!! świetny mecz!

0

Piękna bramka. Bramkarz bez szans..

Aż łeska w oku się zakręciła jak zatańczył Sambę :)

Visca R80

0

szkoda Ronniego, tym bardziej, że w Milanie nieźle sobie radzi, np. Debiut zaliczył z asystą i man of the match:) szkoda:( ale to piłkarz który musi zmieniać klub co 4 lata:D

0

Ja chciałbym widzieć na liście życzeń Aguero, Benzemę lub kogoś w ich stylu..

lahm byłby dobrą opcją

A na nasze słabe lewe skrzydło Ronaldo;))

0

szkoda że Hlebek nic nie gra..

0

Przydałby się na obronie

0

Ważne że do przodu!:)

Visca Barca 8-)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?