Gonzales
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Valls, Spain, from PL
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dajcie cały mecz w HD z telewizji N jakby ktoś miał! prosze!
0
w sumie masz racje, wolałbym Ville.. jak najwięcej hiszpanów, argentyńczyków i brazylijczyków bym widział w kadrze Barcy
0
Tevez spoko.. z Messim sie rozumie.. ale dla mnie zbyt narwany napastnik:)
0
rayans - Ty nie umiesz grać.. Zlatan jest lepszy od Eto'o tysiąc razy ;)
Pasowałby do Barcy ze swoją techniką.. chciałbym taki przód
Henry/Ribery - Ibrahimovic - Messi ... MASAKRA;)
0
Siemka. Dajcie jakiś kanał na Sopcasta w dobrej jakości. Pozdro
0
Dobrze mówi.. gramy co 3 dni mecz i napewno z nimi nie wygramy mimo ze jesteśmy sto razy lepsi. Obstawiam remis. Pozdro
0
w pierwszym meczu wygramy, w drugim sam nie wiem, ale awansujemy zobaczycie! i slodki rewanz mam nadzieje z MU w finale;) pozdro
0
Nasi chłopcy dadzą rade! Kto jak nie Oni;) VeB
0
A ja obstawiam Chelsea - Barca i Arsenal-ManU..
Finał - Barca - Arsenal. pozdro
0
dajcie link please
0
najlepszy transfer od dawien dawna wg mnie;)
0
dajcie link do relacji jakiś na stronce.. please
0
brakuje nam Fabregasa Torresa Villi i Silvy.. chciałbym żeby Barca była reprezentacją w jednym;) plus takie gwiazdy jak Eto Messi Toure .. Massssssakraaaaa;)
0
Ribery, Lahm i bajera na następny sezon;)
0
Okube.. Laporta był na bank lepszy z polskiego;) pozdro
0
Lubie go ale jeśli myśli że jest lepszy od Leo.. to sie grubo Myli;)
0
widzicie wystarczy że henry grał na środku i strzela brameczke!:) oby jak najczęściej grał na swojej pozycji..!! świetny mecz!
0
Piękna bramka. Bramkarz bez szans..
Aż łeska w oku się zakręciła jak zatańczył Sambę :)
Visca R80
0
szkoda Ronniego, tym bardziej, że w Milanie nieźle sobie radzi, np. Debiut zaliczył z asystą i man of the match:) szkoda:( ale to piłkarz który musi zmieniać klub co 4 lata:D
0
Ja chciałbym widzieć na liście życzeń Aguero, Benzemę lub kogoś w ich stylu..
lahm byłby dobrą opcją
A na nasze słabe lewe skrzydło Ronaldo;))
0
szkoda że Hlebek nic nie gra..
0
Przydałby się na obronie
0
Ważne że do przodu!:)
Visca Barca 8-)