0

i dobrze, niech kogoś kupią bo gramy coraz gorzej, niestety.. przydałby się napastnik naprawde

0

JaCules nie sap;) Taki z ciebie cule aż się płakać chce, najpierw skończ 18 lat później możemy pogadać

0

On chyba przespał mecz z Alcorcon;) cytuję "Mam nadzieję, że nie będę miał więcej urazów i pomogę Realowi w wygraniu wszystkich rozgrywek w tym sezonie" haha

0

może to prawda z Silvą, wszędzie o tym pisze..;)

0

pewnie dostałby 7 na plecy bo wolna a 21 ma Dima;) Ogolnie wydaje mi się teraz nie zmieni barw, dopiero w wakacje

0

no jasne, Barca powinna wyrwać Realowi (który ma zamiar ściągnąć Ville) na lewe skrzydło, bo z tego co wiem to lewy napastnik tak jak henry czyli bez problemu by się wkomponował, ale liczę na geniusz Guardioli

0

chciałbym ćwierćfinały Chelsea/ManU - Real, Arsenal - Barca,

finał - Chelsea - Barca

0

jak to by sie nie przedarł? Xavi grał by co drugi mecz, bo szczerze mowiac nie pamietam kiedy nie było go w pierwszym skladzie!

a z drugiej strony, Iniesta ma ciągle jakaś kontuzję.. niech przychodzi i to jak najszybciej! jeszcze Silva i szkoda że nie Villa - i druga Espania;)

0

a ten po prawej jak Pique;) nasza druga przyszłościowa Barca heh

0

Żewłakow strzelił Chelsea brame, dajecie wiare?;D

0

no i gra

0

Kaka zdobył Puchar konfederacji z Brazylią może dlatego, i dostał chyba MVP za całą imprezę

0

no jak dla mnie Ronnie moglby dalej grac na lewym;)

0

ciekawe czy Ronaldinho pojedzie do RPA

0

w grupie I ;D

0

faza pucharowa Francja, Meksyk, Argentyna, Korea pd, Anglia, USA, Niemcy, Serbia, Holandia, Dania, Włochy, Paragwaj, Brazylia, WKS, Hiszpania, Szwajcaria

0

grupa G wymiata!! Hiszpania na luzie

0

wlasnie bylo losowanie Grupa śmierci Brazylia, WKS, Korea, Portugalia ^^

0

hahahaha;D ah ten Cris, dobry film;)

0

szkoda że Krysiek gra na prawej, Abi może sobie nie poradzić, ja tam bym postawił Puyola :P o reszte się nie martwię

0

Wedziu nie panikuj, wygramy ;D

0

ma ktoś linki do Nsport?

0

niezłą ma czape na twarzy;) ale widać na luzie jak to Messi

0

Henry powinien zagrać na środku zamiast Bojana..

0

wyglądają jakby byli po 3 Warkach;D

0

Tylko Silva do szczęścia...

0

Adidas F50i Tunit Green:)

0

macie jakis link do meczu??? w lepszej jakosci? moze z canal+ ? odp

0

Myślę że na lewy atak David by się nadał;) i "7" wolna.. Dobrze że się podlizuje "barcelonista93" może akurat to wystarczy do letniego okienka;P

0

Wie ktoś na jakich kanałach w TV będzie transmisja meczu Hiszpania - Argentyna???

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?