Gonzales
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Valls, Spain, from PL
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
i dobrze, niech kogoś kupią bo gramy coraz gorzej, niestety.. przydałby się napastnik naprawde
0
JaCules nie sap;) Taki z ciebie cule aż się płakać chce, najpierw skończ 18 lat później możemy pogadać
0
On chyba przespał mecz z Alcorcon;) cytuję "Mam nadzieję, że nie będę miał więcej urazów i pomogę Realowi w wygraniu wszystkich rozgrywek w tym sezonie" haha
0
może to prawda z Silvą, wszędzie o tym pisze..;)
0
pewnie dostałby 7 na plecy bo wolna a 21 ma Dima;) Ogolnie wydaje mi się teraz nie zmieni barw, dopiero w wakacje
0
no jasne, Barca powinna wyrwać Realowi (który ma zamiar ściągnąć Ville) na lewe skrzydło, bo z tego co wiem to lewy napastnik tak jak henry czyli bez problemu by się wkomponował, ale liczę na geniusz Guardioli
0
chciałbym ćwierćfinały Chelsea/ManU - Real, Arsenal - Barca,
finał - Chelsea - Barca
0
jak to by sie nie przedarł? Xavi grał by co drugi mecz, bo szczerze mowiac nie pamietam kiedy nie było go w pierwszym skladzie!
a z drugiej strony, Iniesta ma ciągle jakaś kontuzję.. niech przychodzi i to jak najszybciej! jeszcze Silva i szkoda że nie Villa - i druga Espania;)
0
a ten po prawej jak Pique;) nasza druga przyszłościowa Barca heh
0
Żewłakow strzelił Chelsea brame, dajecie wiare?;D
0
no i gra
0
Kaka zdobył Puchar konfederacji z Brazylią może dlatego, i dostał chyba MVP za całą imprezę
0
no jak dla mnie Ronnie moglby dalej grac na lewym;)
0
ciekawe czy Ronaldinho pojedzie do RPA
0
w grupie I ;D
0
faza pucharowa Francja, Meksyk, Argentyna, Korea pd, Anglia, USA, Niemcy, Serbia, Holandia, Dania, Włochy, Paragwaj, Brazylia, WKS, Hiszpania, Szwajcaria
0
grupa G wymiata!! Hiszpania na luzie
0
wlasnie bylo losowanie Grupa śmierci Brazylia, WKS, Korea, Portugalia ^^
0
hahahaha;D ah ten Cris, dobry film;)
0
szkoda że Krysiek gra na prawej, Abi może sobie nie poradzić, ja tam bym postawił Puyola :P o reszte się nie martwię
0
Wedziu nie panikuj, wygramy ;D
0
ma ktoś linki do Nsport?
0
niezłą ma czape na twarzy;) ale widać na luzie jak to Messi
0
Henry powinien zagrać na środku zamiast Bojana..
0
wyglądają jakby byli po 3 Warkach;D
0
Tylko Silva do szczęścia...
0
Adidas F50i Tunit Green:)
0
macie jakis link do meczu??? w lepszej jakosci? moze z canal+ ? odp
0
Myślę że na lewy atak David by się nadał;) i "7" wolna.. Dobrze że się podlizuje "barcelonista93" może akurat to wystarczy do letniego okienka;P
0
Wie ktoś na jakich kanałach w TV będzie transmisja meczu Hiszpania - Argentyna???