0

to nie sa pomaranczowe tylko łososiowe ;D szkoda.. gdzies sie znajdzie link do N-ki z PL komentarzem na bank

0

Obysmy grali w zoltych strojach!!! Barca wtedy nigdy nie przegrywa !

0

tez mi sie tak wydaje przemekses.. ale powiedz sam ze ten komentarz jest dwuznaczny hehe

0

no jasne ze ostatni! teraz Mediolan potem barcelona i w kraju w madrycie finał:) oczywista oczywistosc chłopie:))

0

Mou moglby być w "ostatecznosci" trenerem Barcy

0

Ribery moglby grac spokojnie u nas;) ale wolalbym Davida Ville na lewa strone!!

0

a ja bym go chciał na lewa obrone wtedy bysmy mieli obrone nie do przejscia, Abidal ma juz swoje latka a Maxwell nie jest za dobry na tej pozycji.. moje skromne zdanie, zdecydowanie na TAK

0

no z tym graczem roku fifa moze byc teraz Messiemu ciężej bo ida Mistrzostwa swiata

0

Pique jest rocznik ten co Messi i Fabregas - 87!

Szacun za zero fauli.. przeciez to nie mozliwe;D

0

nom, Messi ograł Albiola a nie Arbeloe

0

tak sie bawia tak sie bawia Kibiiicee

Barca

0

sprawdz ten kodek i zobacz czy bramki chodza lepiej Matroska Pack Full

0

niee skoro filmy w 720p rozumiem? chodza dobrze to nie masz jakichś kodeków.. bo to inny format pliku przeciez. mi np ta rozdzialka odbiera ale 1080p juz zacina.. na szczescie trzymam takie rzeczy na ps3. pozdro

0

nie masz albo odpowiednich kodekow albo twoj monitor nie odbiera minimum w 1280x1024 albo karta graficzna za slaba

0

musi wejsc Iniesta Henry na srodek, Messi na prawa strone Alves zle gra na skrzydle!! i Toure w srodek, chociaz to dobrze pomyslane z obrona jest w tym meczu, Ronaldo ma na karku najpierw Pique a potem Puyola

0

kurde mam opoznienie faktycznie gol hehe

0

sedzia nie daje rady, my podobnie, cienko to widze.. Dani na ataku zal.. keita out Toure musi zrobic porzadek w srodku

0

messi zolta

0

Kryśce zel opadl z glowy czy mi sie wydaje?;D

0

sciagnij sopcast i nizej w postach podalem ci kanal, zrob tak i ogladaj

0

rzut karny jak nic

0

dzialajacy Channel - 82153 na sopcast

0

jeszcze 2,5 h!;)

0

Panowie po tym meczu mi sie to wszystko w głowie nie Messi ;)

0

jest! jak gra Iniesta Barca nie przegrywa;)

0

obstawiam vv-alves-milito-rafa-abidal-xavi-keita-iniesta-pedro-henry-messi, chyba ze Henry nie gra bo nie wiem dokladnie jak cos to poprawcie;)

0

ja tam mam kilka opcji jedna to niestety ze przegramy a druga i nastepne to 4-0,3-1 albo 1-1 dla nas

0

ma ktos te odcinki szkolki Barcy w hd?

0

wstawcie te el clasico co przygotowala telewizja N czy canal plus.. prosze:)

0

Myślicie ze to dobry pomysl aby go ściągać w tym okienku?:) tylko pytam!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?