Gonzales
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Valls, Spain, from PL
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
wtedy raczej Sergio bedzie rezerwowym;)
0
nie strzelil Estrada gola to byl Millar;)
swoja droga duet Villa-Iniesta wymiata
0
patrzac sensownie na sytuacje Ibry i chec ManCity na jego pozyckanie i niechec anglikow do osoby Robinho to moim zdaniem lepiej zrobic ta wymiane Ibra-Robinho+Euro bo po pierwsze primo Robinho moze grac na lewym skrzydle, drugie primo Barca placila by mu polowe tyle co Zlatanowi a po trzecie primo ultimo Nie musi koniecznie grac bo przeciez gdy przegra wyjsciowke z Pedro to sam odejdzie;)))
0
nie wiem jak wy ale moim zdaniem brakuje nam Cesca, a wtedy widze Inieste na skrzydle gdzie gra swietnie co pokazal z Polska i pokazuje na Mistrzostwach, bo z Hondurasem bez Andresa to nie byly te same akcje co zawsze
0
ciekaw jestem czy Hiszpania o ile przejdzie to bedzie gotowa juz w nastepnym starciu na Portugalie bądź Brazylie;) moze byc szybkie Adieu albo przebudzenie Smoka!
0
Andres nie dobijaj nas.. Pedro jest lepszy!
0
oceniacie pepa jakbyscie lepiej wiedzieli co dla druzyny jest lepsze;) widocznie Busquets wg Guardioli jest lepszy, albo widocznie dla Pepa Jaja to nie wszystko, moze lepiej se po MarszczyćRano ;P
0
ale zal niektore komentarze
On jest i bedzie jeszcze przez pare sezonow najlepszy na swojej pozycji;) i trzeba sie pogodzic z jego odejsciem.. jednak nie ma co plakac bo Mascherano moze przyjdzie w jego miejsce;) byly Yaya Barcelony teraz wszyscy beda Marszczyć(rano) ;D
0
trzeba podziekowac mu za sezon w ktorym Barca zdobyla wszsystko co mozliwe, ..czy ktos wie ile za neigo dostaniemy od NY?
0
po co on nam? Pedro jest lepszy! strata kasy
0
Villa i Gol ;D
0
jest miejsce dla niego, moze grac na lewej stronie, na zmiane z Pedro, zawsze wieksza rywalizacja w skladzie bedzie, a po roku ewentualnie moze zmienic klub;) jak narazie w pierwszym meczu brazylii pokazał klase
0
Mascherano chyba do Interu przejdzie chociaz sam niewiem.. wiecej szczegolow na fcinter.pl
0
niech odchodzi, kazdy z was by odszedl z najlepszego klubu swiata gdyby siedzial na lawce a proponowano by mu miejsce w skladzie i ba dodatek mozliwosc gry z bratem, to logiczne, nie mozemy miec do niego zalu;) zrobil swoje w Barcelonie, pasuje do ligi angielskiej. Busquets nei ejst zly ale jeszcze nie lepszy od niego ale damy sobie rade, w tym sezonie nie gral duzo a Barca grala jak z nut.. jak przyjdzie Mascherano ktorego uwazam za lepszego pilkarza na Dm od Yaya zdecydowanie to bedzie jeszcze wieksza gitara niz byla:) pozdro
0
tylko Masche! moim zdaniem lepszy od Yaya w kazdym calu
0
moim zdaniem sie nie zmarnuje, pogra rok na lawce a za 2 lata wygryzie Daniego
0
i bardzo dobrze;) chce wrocic do ziomkow z Repry i ma racje
0
dajcie se spokoj z tymi skladami;) jesli Cesc przyjdzie to 11 Barcy bedzie identyczna jak w tym poscie co nie dawno sie ukazal czyli Iniesta-Villa-Messi a z tylu Cesc Xavi. pozdro
0
no to Lakersi nam dokopią;D
0
kamil wcale bym sie nie zdziwil ze wejdzie moda (jesli nie jestes wychowankiem nie idz do Barcy) he smutne ale realne
0
ogladalem i wg mnie Alonso zawodnik meczu:)
0
czyli Hiszpania w razie pierwszego miejsca zagra z druga druzyna grupy smierci czyli albo Portugalia albo WKS , ale emocje sie szykuja
0
Marko to jest wlasnie ten ból.. Busi jest wychowankiem i ma gwarantowane moim zdaniem miejsce w wyjsciowce, a jak wiadomo wychowankowie maja pierwszenstwo nawet gdy sa nieco gorsi na swojej pozycji co konkurencja (przyklad Toure-Busi)
0
ja bym wolal yaya bo jest super gościem ale gdyby niestety odszedl to Sissiko jak najbardziej
0
EĄ? Messi ma 23 lata a Ty chcesz go opchnąć? za samo takie myslenie powinienes dostac dozywotniego bana + bana na twoje ip tak zebys nigdy nie mogl wejsc na ta strone
0
nie na temat - wie ktos gdzie mozna kupic koszulki na sezon 10/11??
0
wlasnie Iniesta z lewego skrzydla zagral do Villi i jest remis z Arabią!
0
pieknie sie prezentuje atak mmmmmmmm
0
ja nie chce w nastepnym sezonie tylko Keity i gitara;)
0
nie rozumiecie nadal ze wychowankowie maja korone na glowach i Busi bedzie podstawowym graczem a nie yaya ..tak sadze.. a ta 11 to taka jak myslalem ze bedzie;)