0

jakby byl lepszy w co watpie to Mou by Carvalho nie kupowal..

Albiolowi jeszcze brakuje troche klasy i mysle ze to Ramos z pepe beda nekac naszych Ville i Messiego w srodku

0

no Pany, rowne 2 tygodnie do GD

ps Carvalho KO (ale chyba zdazy)

0

hajabuza no a jak tY myslales;)

0

ma ktos wersje po polsku ktora sie nie tnie???

0

i bardzo dobrze;) Pedro wkoncu bedzie mial z kim walczyc o pierwsza 11 ;)

0

gdyby naszym nie szlo to wydaje mi sie ze asem w rekawie byli by Thiago i Nolito;> fajnie jakby zagrali chociaz ostatni kwadrans

0

czemu tak sie boicie Realu.. Barca i tak wygra! to jasne jak slonce;)

0

co jak co ale nasz Pep nie ma glowy do transferow

0

fajnie by bylo tylko ze nasz zarzad juz mowil ze wzmocnien nie bedzie w zimie, chyba ze po sezonie

0

etam..

0

bez przesady real strzelil 2 gole pierwszy bo zle mur podskoczyl i gdyby nie to pilka by odbila sie od obroncy a druga bramka to przypadek, nie wypracowali sobie jeszcze akcji z klepy po ktorej padl gol , jak narazie nie imponuja i jak mamy nie miec szans zalosne;]

0

http://huckenbusch.dbv.pl/viewpage.php?page_id=6

tu bedzie zaraz dobra jakosc zainstalujcie tylko wtyczke

0

na Fabregasa czeka koszulka "4" to pewne ze kiedys u nas zagra, Silve tez bym chcial w skladzie bo rozumie sie z Villą, a co do napastnika to sam niewiem (co za duzo Gwiazd to nie zdrowo) Llorente bylby w sam raz

0

moze i odchodzili podstawy ze skladu jak Eto i Ronnie ale wychowanków Barca raczej nie sprzeda, pozdro

0

czyli sadzisz ze City ma lepszy sklad niz Barca?

0

Cesc bedzie nastepca Xaviego i tyle;]

0

a moze Bojan na skrzydle by se lepiej radzil? jest przeciez szybki

0

e tam, wkomponowalby sie sp0okojnie u nas na szpicy ale wtedy szkoda Davida.. Torres za rok u nas z Ceskiem;)

0

Villa na lewej jak dla mnie marnacja jego talentu

0

niestety ale kontuzja;////////////////////////

0

nie ma co marzyc o skladzie bez Keity w wyjsciowym heh;)

0

Cisse groźniejszy niz Valdez, trza uważać, licze ze od pierwszych minut zagra Puyol i Xavi

0

mi sie wydaje ze Mascherano zszedl bogral za ostro i Pep sie bal o czerwien dla niego

0

ale jaja

0

jak dla mnie Pan z nr 9 na skrzydlo albo out i Pedro wchodzi a David na srodek i Xavi na murawe, Mascherano ostro gra, jeszcze raz i czerwien

0

Cesc ma jeszcze czas zeby wrocic;) za rok max 2 lata bedzie u nas

0

zaden eksperyment w reprezentacji tez gra na srodku obrony;)

0

3-0 dla Canarinhos, strzelil Pato i ktos tam jeszcze

0

lol bez komentarza

0

Hiszpania dała ciała, błąd ze Cesc zagral od pierwszych minut a nie Xavi, zabrakło też Puyola i w bramce minimum powinien stać Valdes, błąd też ze Villa zszedl z Iniesta ale cóż Del Bosque to kiepski trener.. Brawo Messi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?