Gonzales
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Valls, Spain, from PL
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
jakby byl lepszy w co watpie to Mou by Carvalho nie kupowal..
Albiolowi jeszcze brakuje troche klasy i mysle ze to Ramos z pepe beda nekac naszych Ville i Messiego w srodku
0
no Pany, rowne 2 tygodnie do GD
ps Carvalho KO (ale chyba zdazy)
0
hajabuza no a jak tY myslales;)
0
ma ktos wersje po polsku ktora sie nie tnie???
0
i bardzo dobrze;) Pedro wkoncu bedzie mial z kim walczyc o pierwsza 11 ;)
0
gdyby naszym nie szlo to wydaje mi sie ze asem w rekawie byli by Thiago i Nolito;> fajnie jakby zagrali chociaz ostatni kwadrans
0
czemu tak sie boicie Realu.. Barca i tak wygra! to jasne jak slonce;)
0
co jak co ale nasz Pep nie ma glowy do transferow
0
fajnie by bylo tylko ze nasz zarzad juz mowil ze wzmocnien nie bedzie w zimie, chyba ze po sezonie
0
etam..
0
bez przesady real strzelil 2 gole pierwszy bo zle mur podskoczyl i gdyby nie to pilka by odbila sie od obroncy a druga bramka to przypadek, nie wypracowali sobie jeszcze akcji z klepy po ktorej padl gol , jak narazie nie imponuja i jak mamy nie miec szans zalosne;]
0
http://huckenbusch.dbv.pl/viewpage.php?page_id=6
tu bedzie zaraz dobra jakosc zainstalujcie tylko wtyczke
0
na Fabregasa czeka koszulka "4" to pewne ze kiedys u nas zagra, Silve tez bym chcial w skladzie bo rozumie sie z Villą, a co do napastnika to sam niewiem (co za duzo Gwiazd to nie zdrowo) Llorente bylby w sam raz
0
moze i odchodzili podstawy ze skladu jak Eto i Ronnie ale wychowanków Barca raczej nie sprzeda, pozdro
0
czyli sadzisz ze City ma lepszy sklad niz Barca?
0
Cesc bedzie nastepca Xaviego i tyle;]
0
a moze Bojan na skrzydle by se lepiej radzil? jest przeciez szybki
0
e tam, wkomponowalby sie sp0okojnie u nas na szpicy ale wtedy szkoda Davida.. Torres za rok u nas z Ceskiem;)
0
Villa na lewej jak dla mnie marnacja jego talentu
0
niestety ale kontuzja;////////////////////////
0
nie ma co marzyc o skladzie bez Keity w wyjsciowym heh;)
0
Cisse groźniejszy niz Valdez, trza uważać, licze ze od pierwszych minut zagra Puyol i Xavi
0
mi sie wydaje ze Mascherano zszedl bogral za ostro i Pep sie bal o czerwien dla niego
0
ale jaja
0
jak dla mnie Pan z nr 9 na skrzydlo albo out i Pedro wchodzi a David na srodek i Xavi na murawe, Mascherano ostro gra, jeszcze raz i czerwien
0
Cesc ma jeszcze czas zeby wrocic;) za rok max 2 lata bedzie u nas
0
zaden eksperyment w reprezentacji tez gra na srodku obrony;)
0
3-0 dla Canarinhos, strzelil Pato i ktos tam jeszcze
0
lol bez komentarza
0
Hiszpania dała ciała, błąd ze Cesc zagral od pierwszych minut a nie Xavi, zabrakło też Puyola i w bramce minimum powinien stać Valdes, błąd też ze Villa zszedl z Iniesta ale cóż Del Bosque to kiepski trener.. Brawo Messi