Gonzales
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Valls, Spain, from PL
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
sam niewiem.. ale wiem ze ten gosc za rok lub dwa bedzie lepszy od Iniesty i Xaviego razem wzietych;)
0
podobno Real sprzedał Tebara za 100 euro LOL.. zal.pl
0
brac Mascherano, pogra 2 lata i Busi bedzie niezastapiony
0
no wielkie Lol i wszystko w temacie hehe polecam
0
tak po za tematem widzial z was ktos odcinki Cracovia (o Barcy i Realu)? niezly ubaw
0
noo Thiago musi wskoczyć do 1 skladu!
0
Moim zdaniem boi sie o pierwsza jedensatke;) przez Xaviego grzał by ławe
0
lol, wkoncu jakas normalna oficjalna wiadomosc a tu jakis idiota zepsul caly temat..
groźny to ty jesteś, ale tylko przez internet
0
Senna jest juz ograny i przyniesie natychmiastowe efekty, dobry zakup;)
0
Pep bedzie Fergusonem Barcy:) oby
0
chce odejsc w chwale:) Albiol porazka
0
Ale Reina jest smieszny spoko gosc;) widzialbym go w Barcelonie, moglby wrocic;)
0
khorne tak, w sensie chyba henry rozwiazuje kontrakt, niewiem sam dokladnie jak to jest
0
Oby Hiszpania nie dostala dzis srogiego manta;) bo to Niemcy zasluguja na final z Holandia, ale licze na Hiszpanie ze wygra!!!!
0
jak zwykle w plecy jestesmy;)
0
brazylijskie sambaskrzydło Come Back, oby
0
ja bym bral 20 baniek i Robinho, moze i Zlatan jest dobry ale chodzi na boisku, opoznia akcje, w czym mozemy zalowac tej wymiany? David go godnie zastapi ba nawet 100krotnie lepiej a Robinho tez duzo sie rusza i dobra kontrola nad pilka i wogole nie bral by tyle siana za sezon no i mlodszy. brac
0
Ramosss a ja mam nadzieje ze jak do Realu przejdzie Maicon to do Barcy przyjdzie Sergio Ramos;)
0
to fakt ale Barca jest bardziej zgrana niz Hiszpania;p
moim zdaniem moze byc powtorka z Ligi Mistrzow czyli czołówka Holendrów i Niemcow z klubów. Hiszpańska Barca powinna wygrać Mundial dla Messiego, pokazać że mecz z Interem to wypadek przy pracy i ze drugi rok z rzedu to Hiszpania rządzi. OBY!
0
ten transfer ruszy do boju dopiero jak Hiszpania odpadnie z Mundialu badz go Wygra
0
Alonso nic nie gra? Ty chyba sie z choinki urwales czlowieku
0
smieszni sa Ci co widza messiego w pomocy obok Xaviego i Iniesty a Xaviego w roli Defa haha
0
chociaz na prawe skrzydlo dalbym Inieste bo lahma ciezko przejsc a Andres moglby nie miec z tym problemow
0
sklad na Niemcy moglby wygladac tak
Ramos-Pique-Puyol-Arbeloa
Xavi-Alonso-Cesc
Navas-Villa-Iniesta/Pedro
i byla by gitara!! moim zdaniem to bedzie mecz Pedro! wczoraj wszedl i huknął w słupek a David poprawił, Pedro przynosi szczescie!
0
kamil nie dobijaj mnie nie wiesz po co wystawil Pedro? m.in Pedro strzelil w slupek a Villa dobil i był gol, pedro przynosi szczescie wiec Vicente go wpuszcza
0
ale siara Argentyny, Maradona to kibic a nie trener, zła taktyka i wszystko w temacie.. tylko Leo i Mascherano coś robili w tym meczu, Aguero? Powinien wejsc Milito za Higuaina albo najlepiej od samego poczatku grac, na ławce W.Samuel? Diego Ty idioto, Cambiasso i Zanetti olani, żal mi tej druzyny, Messi nie graj tam już bo psujesz sobie opinie. Mam nadzieje ze Hiszpańska barcelona dokopie szwabom!!!!!!! David do Bojuu
0
Honda Muller do bani, mi zaimponowali na turnieju OZil i Michel Bastos na lewej obronie chociaz to lewy pomocnik
0
a tam szkoda.. ciekawe gdzie by u nas gral chyba na piatym skrzydle
0
moim zdaniem nasz kochany klub jest lepszy niz Hiszpania:) bo to ten sam sklad praktycznie plus Leo;)
0
podoba mi sie styl jego gry, gra ze spokojem i bez straty pilkii ale na pawej stronie mamy Xaviego i Messiego wiec gdzie go Pep by widzial w skladzie?