0

sam niewiem.. ale wiem ze ten gosc za rok lub dwa bedzie lepszy od Iniesty i Xaviego razem wzietych;)

0

podobno Real sprzedał Tebara za 100 euro LOL.. zal.pl

0

brac Mascherano, pogra 2 lata i Busi bedzie niezastapiony

0

no wielkie Lol i wszystko w temacie hehe polecam

0

tak po za tematem widzial z was ktos odcinki Cracovia (o Barcy i Realu)? niezly ubaw

0

noo Thiago musi wskoczyć do 1 skladu!

0

Moim zdaniem boi sie o pierwsza jedensatke;) przez Xaviego grzał by ławe

0

lol, wkoncu jakas normalna oficjalna wiadomosc a tu jakis idiota zepsul caly temat..

groźny to ty jesteś, ale tylko przez internet

0

Senna jest juz ograny i przyniesie natychmiastowe efekty, dobry zakup;)

0

Pep bedzie Fergusonem Barcy:) oby

0

chce odejsc w chwale:) Albiol porazka

0

Ale Reina jest smieszny spoko gosc;) widzialbym go w Barcelonie, moglby wrocic;)

0

khorne tak, w sensie chyba henry rozwiazuje kontrakt, niewiem sam dokladnie jak to jest

0

Oby Hiszpania nie dostala dzis srogiego manta;) bo to Niemcy zasluguja na final z Holandia, ale licze na Hiszpanie ze wygra!!!!

0

jak zwykle w plecy jestesmy;)

0

brazylijskie sambaskrzydło Come Back, oby

0

ja bym bral 20 baniek i Robinho, moze i Zlatan jest dobry ale chodzi na boisku, opoznia akcje, w czym mozemy zalowac tej wymiany? David go godnie zastapi ba nawet 100krotnie lepiej a Robinho tez duzo sie rusza i dobra kontrola nad pilka i wogole nie bral by tyle siana za sezon no i mlodszy. brac

0

Ramosss a ja mam nadzieje ze jak do Realu przejdzie Maicon to do Barcy przyjdzie Sergio Ramos;)

0

to fakt ale Barca jest bardziej zgrana niz Hiszpania;p

moim zdaniem moze byc powtorka z Ligi Mistrzow czyli czołówka Holendrów i Niemcow z klubów. Hiszpańska Barca powinna wygrać Mundial dla Messiego, pokazać że mecz z Interem to wypadek przy pracy i ze drugi rok z rzedu to Hiszpania rządzi. OBY!

0

ten transfer ruszy do boju dopiero jak Hiszpania odpadnie z Mundialu badz go Wygra

0

Alonso nic nie gra? Ty chyba sie z choinki urwales czlowieku

0

smieszni sa Ci co widza messiego w pomocy obok Xaviego i Iniesty a Xaviego w roli Defa haha

0

chociaz na prawe skrzydlo dalbym Inieste bo lahma ciezko przejsc a Andres moglby nie miec z tym problemow

0

sklad na Niemcy moglby wygladac tak

Ramos-Pique-Puyol-Arbeloa

Xavi-Alonso-Cesc

Navas-Villa-Iniesta/Pedro

i byla by gitara!! moim zdaniem to bedzie mecz Pedro! wczoraj wszedl i huknął w słupek a David poprawił, Pedro przynosi szczescie!

0

kamil nie dobijaj mnie nie wiesz po co wystawil Pedro? m.in Pedro strzelil w slupek a Villa dobil i był gol, pedro przynosi szczescie wiec Vicente go wpuszcza

0

ale siara Argentyny, Maradona to kibic a nie trener, zła taktyka i wszystko w temacie.. tylko Leo i Mascherano coś robili w tym meczu, Aguero? Powinien wejsc Milito za Higuaina albo najlepiej od samego poczatku grac, na ławce W.Samuel? Diego Ty idioto, Cambiasso i Zanetti olani, żal mi tej druzyny, Messi nie graj tam już bo psujesz sobie opinie. Mam nadzieje ze Hiszpańska barcelona dokopie szwabom!!!!!!! David do Bojuu

0

Honda Muller do bani, mi zaimponowali na turnieju OZil i Michel Bastos na lewej obronie chociaz to lewy pomocnik

0

a tam szkoda.. ciekawe gdzie by u nas gral chyba na piatym skrzydle

0

moim zdaniem nasz kochany klub jest lepszy niz Hiszpania:) bo to ten sam sklad praktycznie plus Leo;)

0

podoba mi sie styl jego gry, gra ze spokojem i bez straty pilkii ale na pawej stronie mamy Xaviego i Messiego wiec gdzie go Pep by widzial w skladzie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?