Gonzales
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Valls, Spain, from PL
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
wygląda jakby do siebie sapali ;D
0
skad Barca bierze taka kase to ja nie wiem, nie źle sie zadlużą przez tegoroczne transfery...
0
LukiMessi16 - Higuain = Henry? Żenada;)
Wiadomo że Thierry to jeden z najlepszych napastników a tu takie porównanie.. gratuluje;)
Wogóle bez sensu jest porównywanie obu ekip.. Nawet jeżeli byśmy mieli słabszy skład to i tak jesteśmy lepsi o niebo ponieważ jesteśmy zgrani:)
pozdro.
0
ha ha ;D
0
wlasnie dajcie!
0
Korki na zamówienie
0
847211
0
0
Ej przestańcie sie kłócić ziomki ;D to nie post o bicepsach ;P
tu macie testy medyczne na Youtube:) a za chwile podam link do drugiego filmiku
0
na 100procent z 9;)
0
właśnie jakiś link?
0
Co zrobić aby obejrzeć mecz?
wystarczy włączyć Polsat Sport o 14.10 :)
pozdro
0
Szkoda, tyle zrobił dla nas:)
Oby mu się wiodło w Mediolanie!
0
wolałbym finał z gospodarzami stadionu;)
0
ale powiedział;)
już go lubie.. Visca Zlatan !
0
ciekawe jak sobie z nimi poradzimy, to juz nie to samo słabe City co w tamtym sezonie;)
0
Ja bym na miejscu trenera go zostawił a nie oddawał na wypożyczenie do Valencii w celu pomniejszenia transakcji w sprawie Davida.. Może się okazać że będzie tak dobry i zastąpi Eto'o w 100 procentach w pierwszym składzie. Pozdro
0
Wyluzuj Rozwad;) Co ten film daje do zrozumienia? Villa w roli głownej
0
skoro około 40 melonów euro za Eto'o - wtedy kupimy Davida ! Barco myśl
0
to wkońcu funty czu euro?
http://www.manchestercity.pl/news/eto-o-blisko-city-1443.html
0
jeśli Eto'o odejdzie a Villa przyjdzie i kupimy kogoś na skrzydło to raczej nie bedzie takiego ataku jak podałeś Rafalx160, Henry byłby zmiennikiem Davida
najlepszy byłby tercet Silva-Villa-Messi.. pozdro
0
Jestem ciekaw do jakiego wniosku doszedł..
0
tez myślę że Robinho byłby dobrą opcją. Barca oszczędza ale nie wiem na co? Powinniśmy kupić 2 zawodników Valencii !
0
Ludzie! Przypomnijcie sobie kogo to pozycja!!! R10 :) szkoda że go zabrakło.. polecam film "Ronaldinho Jeden Dzień z Życia" 2007
0
Czy ktoś wie ile podwyżki dostali Iniesta i Messi? w zeszłym sezonie Iniesta zarabiał 5mln a Messi 8,4mln
0
a niech idzie, wole Diego Lopeza czy Asenjo
0
Silva-Villa-Messi -- zbyt piękne żeby było prawdziwe :>
0
Barca powinna dać Valencii te 50mln ! Taki znakomity napastik jest tego wart!!! Napewno byśmy wtedy nie ucierpieli po ewentualnej utracie Eto'o.. Pozdro
0
Adam Tensta - My Cool !
0
tez jestem za Silvą.. byłem też za Villą - ale on chyba juz przejdzie do Madrytu:( z drugiej strony jeśli Henry grałby na środku to myślę ze z rodakiem Riberym rozumieli by sie bez dwóch zdań, Xavi i Iniesta to najlepsi przyjaciele z boiska Davida, on kocha Barce a Barca Zlatana haha