0

wygląda jakby do siebie sapali ;D

0

skad Barca bierze taka kase to ja nie wiem, nie źle sie zadlużą przez tegoroczne transfery...

0

LukiMessi16 - Higuain = Henry? Żenada;)

Wiadomo że Thierry to jeden z najlepszych napastników a tu takie porównanie.. gratuluje;)

Wogóle bez sensu jest porównywanie obu ekip.. Nawet jeżeli byśmy mieli słabszy skład to i tak jesteśmy lepsi o niebo ponieważ jesteśmy zgrani:)

pozdro.

0

ha ha ;D

0

wlasnie dajcie!

0

Korki na zamówienie

0

847211

0

0

Ej przestańcie sie kłócić ziomki ;D to nie post o bicepsach ;P

tu macie testy medyczne na Youtube:) a za chwile podam link do drugiego filmiku

0

na 100procent z 9;)

0

właśnie jakiś link?

0

Co zrobić aby obejrzeć mecz?

wystarczy włączyć Polsat Sport o 14.10 :)

pozdro

0

Szkoda, tyle zrobił dla nas:)

Oby mu się wiodło w Mediolanie!

0

wolałbym finał z gospodarzami stadionu;)

0

ale powiedział;)

już go lubie.. Visca Zlatan !

0

ciekawe jak sobie z nimi poradzimy, to juz nie to samo słabe City co w tamtym sezonie;)

0

Ja bym na miejscu trenera go zostawił a nie oddawał na wypożyczenie do Valencii w celu pomniejszenia transakcji w sprawie Davida.. Może się okazać że będzie tak dobry i zastąpi Eto'o w 100 procentach w pierwszym składzie. Pozdro

0

Wyluzuj Rozwad;) Co ten film daje do zrozumienia? Villa w roli głownej

0

skoro około 40 melonów euro za Eto'o - wtedy kupimy Davida ! Barco myśl

0

0

jeśli Eto'o odejdzie a Villa przyjdzie i kupimy kogoś na skrzydło to raczej nie bedzie takiego ataku jak podałeś Rafalx160, Henry byłby zmiennikiem Davida

najlepszy byłby tercet Silva-Villa-Messi.. pozdro

0

Jestem ciekaw do jakiego wniosku doszedł..

0

tez myślę że Robinho byłby dobrą opcją. Barca oszczędza ale nie wiem na co? Powinniśmy kupić 2 zawodników Valencii !

0

Ludzie! Przypomnijcie sobie kogo to pozycja!!! R10 :) szkoda że go zabrakło.. polecam film "Ronaldinho Jeden Dzień z Życia" 2007

0

Czy ktoś wie ile podwyżki dostali Iniesta i Messi? w zeszłym sezonie Iniesta zarabiał 5mln a Messi 8,4mln

0

a niech idzie, wole Diego Lopeza czy Asenjo

0

Silva-Villa-Messi -- zbyt piękne żeby było prawdziwe :>

0

Barca powinna dać Valencii te 50mln ! Taki znakomity napastik jest tego wart!!! Napewno byśmy wtedy nie ucierpieli po ewentualnej utracie Eto'o.. Pozdro

0

Adam Tensta - My Cool !

0

tez jestem za Silvą.. byłem też za Villą - ale on chyba juz przejdzie do Madrytu:( z drugiej strony jeśli Henry grałby na środku to myślę ze z rodakiem Riberym rozumieli by sie bez dwóch zdań, Xavi i Iniesta to najlepsi przyjaciele z boiska Davida, on kocha Barce a Barca Zlatana haha

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?