Gonzales
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Valls, Spain, from PL
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
kakują na Ibre a tymczasem jego asysta i w efekcie gol;)
0
to zrob przej rojadir.. tam masz godz 18.00 mecz getafe barca wcisnij potem 2 kanaly sa - prosciej sie nie da!
0
wejdz najlepiej na rojadirecta i w kanale Digisport2 wcisniej Sopcast:)
0
cat4lonczyk
ściągnij Sopcast i w kanale wpisz Channel - 30931
Mam 1mb i śmiga bez przycinki:)
z 5 minut bedzie wczytywac, musi dojsc przynajmniej do 70%
milego ogladania:)
Go Barca!
0
po co on nam?
0
Ale pewny siebie..
0
Oby w zimowym okienku go ściągnęli.
Apropos - Fabregas ładny strzał;D
0
tak Tylko że chwile póżniej Villa strzelił i asystował dzięki temu Pique trafił;)
0
Mam nadzieje ze Messi tez dziś ustrzeli;)
Ale Silva wymiata! Widział ktoś?
0
Robinho jest genialny i marze by grał dla Barcy!
0
dzieki!!! oby kazdy skrot byl tej jakosci;) pozdro
0
wybaczmy Frankowi:p
0
Jezus nowa ksywa Dmytry :P
0
egoista Ibra.. jak nie nasza Barca w ataku..:[
0
ale Ramos jest młody jeszcze;) a Henry to weteran futbolu, szczerze to wierze ze sobie z nim poradzi;)
0
mam nadzieje że nasi kibice przywitają Samuela owacją na stojąca zarówno na początku meczu jak i przy ewentualnym trafieniu Perły.
0
Tarzan wygrał ;D
0
Maicon dobry obrońca, ciężko będzie Henry'mu go przejść
0
Siema. Jak dla mnie mecz z Interem to będzie spacerek;)
Myślę że po 6 meczach 15 pkt zdobędziemy napewno:) pozdro
0
Barca, Juve, Fiorentina i Wolfsburg - była by jazda co spotkanie ;D
0
no podajcie jakis link do sopcasta nie badazcie tacy !
0
dajcie na sopcasta;)
0
Prosiłbym o link na Sopcast (numer kanału) pozdrawiam:)
0
pewnie że by sie przydał, nie jest powiedziane ze by grzał ławe, gdyby Iniesta byl kontuzjowany to grał by Fabregas, gdyby Henry nie mogl grac, Iniesta szedłby w jego miejsce a w miejsce Iniesty Cesc;)
Mam nadzieje, ze go sciagna !
0
A Thiago gdzie?
0
Oby Thiago załapał sie do Barcelony A bo to mega talent, czekałem aż zagra i się doczekałem wkońcu:) Jonathan tez mógłby się wbić w drużyne już na ten sezon!!! Pozdro
0
Ma rację! On będzie prawdziwym crackiem naszego zespołu;)
0
poprosze o skrót z meczu:)
0
Jak dla Mnie, młodzi zagrali wyśmienicie.. Jonathan, Pedro, Jeffren i Thiago, ten ostatnio zasługuje na pierwszy skład jak i cała reszta. Gai jak narazie nie przekonuje - za dużo strat ale walczy i to się liczy. Szkoda, że nie grał Xavi.. wtedy było by stabilniej i może byśmy więcej ustrzeili. Myślałem, że MC będzie lepsze, bo przecież tak się wzmocnili.. moim zdaniem z pierwszą 11 Barcy dostali by tęgie lanie;)
Ogólnie mecz ciekawy i to bardzo. Pozdro Visca Barca!
0
dajcie numer kanału do Sopcast prosze..