0

@ali3gator ale za to na lewej jest źle

0

Niezależnie od tego czy im się dzisiaj uda, trzeba sobie powiedzieć otwarcie - czyli jednak da się tak grać? W końcu szybko, intensywnie, podejmują ryzyko, szukają otwierających podań, dużo strzałów. Cubarsi gra w końcu z jajami. Tak powinni grać w każdym ligowym meczu, a nie tylko jak trzeba dokonać cudu.

5

Balde i Ferran na razie utrudniają remontadę, ale Fermin na razie tez niewidoczny.

0

Ferran patrz jak powinien się zachować napastnik w polu karnym. Co za moment Bernala!

0

Nie no, wyszli z 4 bramkami straty i próbują do przodu. Trzeba ich pochwalić za szybką i bardzo ofensywną grę. Niestety, z tak grającym Ferranem odrobienie tej straty brzmi jak coś niemożliwego. Yamal, Fermin i może Rashford po zmianie musieliby zagrać genialny mecz.

0

@kch myślę, że byli zaskoczeni, że zajęli 7 miejsce w Lidze. Patrząc na całą kadrę, Dida, Nesta, Bonera, Kaladze, Maldini, Antonelli, Cafu, Pirlo, Gattuso, Seedorf, Ambrosini, Kaka, młody Gourcouff, Ronaldo, Gilardino, Inzaghi. Masa świetnych zawodników.

0

@LeoMessiiBarcaPepa zgadzam się, chociaż akurat w tym wypadku, moim zdaniem kilka gwiazd i cała masa bardzo użytecznych rzemieślników dla tej taktyki, więc nie mam problemu z tym, żeby wyżej postawić obecny Arsenal

1

Piers stał się tak samo wiarygodny jak jego przyjaciel. Z lepszych kadr w samym XXI wieku, bo wcześniej nie umiem powiedzieć, to na pewno Milan 2006/07, Barcelona 2010/11, Bayern 2012/13, Barcelona 2014/15, Real 2016/17 i 17/18, do rozważenia City 22/23, zeszłoroczne PSG i United 2007/08

2

@axegrinder ja bym powiedział, że Garcia jest tym, kim Roberto zawsze chciał być

6

Trzeba przyznać, że Eric jest na dzisiaj jednym z najlepiej i obok Garcii i Raphinii najrówniej grającym piłkarzem w naszej kadrze. Czy gra w obronie czy w pomocy jest pewny, zaangażowany, wybiegany, solidny taktycznie, skupiony. Szkoda, że Cubarsi jest tak nieprzewidywalny, bo super byłoby go mieć na stałe w pomocy, a tak to, Barcelona powinna szukać na rynku partnera dla niego, a nie Cubarsiego.

0

Nie wiem na co się Robert tutaj wkurza, śmieszna reakcja. Że Raphinha nie sięgnął? No była za wysoko to go minęła, ustawiony był dobrze, a to Robert ją wbił do środka, więc to machanie rękami to z czapy.

2

@Tarins no przecież to jest oczywiste, że w założeniu odchodzą Wojtek i Ter Stegen.

0

Yamal strzela celnie, tylko na idealnej dla bramkarza wysokości do obrony. Przydałoby się, żeby uderzył mocniej i albo pod poprzeczkę, albo tak jak to bardzo często robił Messi, czyli po ziemi.

2

Szkoda, że się tak obrona posypała na koniec. Widać, że jak rywale przyspieszają tempo i próbują wszystko wrzucać za nasze plecy, to Cubarsi i Martin stają się niepewni. Zupełnie nijacy Balde, Casado, Rashford. Yamal wkurza niedokładnością strasznie, ale potrafi zgubić rywali i wywalczyć miejsce na boisku, ciągle stwarza zagrożenie. No i lepiej wyglądała jego współpraca z Kounde, niż w pierwszych tygodniach sezonu. Fajnie się znowu ogląda Bernala na boisku, jeszcze bez wielkiego szału, ale też nie jest źle. Dla mnie, MVP dzisiaj Olmo, który był w pierwszej połowie bardzo groźny, chociaż Garcia swoją końcówką też mógłby to miano spokojnie wywalczyć.

0

Jeśli wszystko będzie szło dobrze, liczę na minuty Roony'ego, Tommy'ego i Cancelo, ale pewnie też Araujo dostanie kilka minut.

1

nie no, to jest czerwona niestety

3

sędzia wściekły

5

A przed chwilą był artykuł o tym czy przedłużać z nim kontrakt. No jak przedłużać z kimś, kto może i zagra dobrze w kilku meczach, ale resztę przesiedzi na oddziale ortopedycznym? Podobnie było z Araujo, tylko rzadziej grał dobre mecze i podpisanie z nim umowy było błędem. Za duża ilość meczów to jedno, ale chłop łapie kontuzje nawet jak nie gra, nie potrzebujemy takich zawodników, bo to tylko ciężar pensji dla klubu.

1

@slayer No i w Atletico pewnie Lewy też by dał radę, inna drużyna zupełnie.

0

@Zaglloba ja mu nie umniejszam, ma świetny moment i świetne liczby w tym sezonie, ale uważam, że jest nierówny, nie idzie mu najlepiej przeciwko mocniejszym rywalom i poprzednie lata miał co najwyżej przeciętne. Po prostu nie umieszczam go w gronie topowych napastników, nawet jeśli obecnie ma lepsze liczby, niż niektórzy z nich. Jeśli cały sezon utrzyma taką formę jaką obecnie ma, to możliwe, że zmienię zdanie.

9

@gohan77 czemu? Dobry obrońca, jeśli naszym celem jest kupno lewonożnego stopera. Mało kto z nich jest do wyjęcia, więc alternatywą dla Schlotterbecka jest kto, Geuhi na którego wszyscy mają chrapkę? Murillo który byłby bardzo drogi? Ta czwórka, właśnie z Inacio to są główni kandydaci.

1

Tytuł jak za czasów schyłkowego Suareza

1

@Zaglloba a ja tak tego nie odbieram. Wiadomo, tytuł pod kliknięcia trochę i brzmi jak bicie na alarm, ale jest wyjaśnienie w artykule ile meczów się na to złożyło. Plus trochę jest to alarm, bo 2 bramki w 11 meczach w tym roku to nie jest dobry rezultat. Lewandowski jest w gorszej formie i tym podsumowany jest artykuł, że Barcelona ma nadzieję, że się poprawi. Ja też, bo na ten moment ciężko postawić go nad Ferranem, który nie jest przecież topowym napastnikiem.

1

@bartulek98 te właśnie głupie błędy powodują, że jest niesprzedawalny. Chłop zarabia 7 mln euro netto rocznie i jest jednym z kapitanów w Barcelonie. On sam nie zgodzi się pójść do jakiegoś średniaka ligi niemieckiej czy czegoś takiego, a żaden poważny klub grający w Champions League go nie będzie chciał. Nikt mu tyle nie zapłaci, a nawet jeśli on sam by trochę zszedł z pensji, to 8-10 mln rocznie brutto + kwota transferu, nikt nie jest tak głupi, żeby się nabrać. Skończymy z tym gościem do 2031 roku i za darmo na koniec kariery poleci klepać w Miami albo innym Al-Nassr. Błędem było podpisywanie z nim nowego kontraktu i to wiedzieli wszyscy, tylko nie szwagry.

0

@TR3YWAY mało kto z obecnej Chelsea by nam nie siadł. Jedynie dobrze obsadzone mamy bramkę i skrzydła (w miarę). Każdą pozycją w obronie - paździerz, w pomocy zajechany Pedri, nierówni De Jong i Fermin, reszta paździerz. W ataku 37 letni Lewy i reszta paździerz.

1

@turhiay trzeci rok taka gadka i znowu nikt ich nie będzie chciał nawet za bezcen

0

@Virusk3 będzie niestety

0

@messicocacola moim zdaniem, nie w tym meczu. Chodziło mi o ten mecz, a nie o sezon.

2

Tak powinni walczyć i piłkę wszyscy zawodnicy, jak przed chwilą Rashford. Szybko podbiegł i walczył ciałem, aż wygrał. Aż szkoda, że inni tak nie grają w defensywie.

1

Super, że Yamal strzelił, ale grając taką piłkę nie da się wygrywać pucharów. 3:2 po pierwszej połowie z Celtą i bramki po akcjach, na które nie pozwoliłby żaden lepszy zespół. Hansi, wyciągaj wnioski, bo inaczej koniec rozejście może być gorsze, niż z Xavim.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?