0

@tadzik447 @Pnog37 póki Lim jest właścicielem to mam zero sentymentu, a jak spadną to może to go popchnie do sprzedaży. Szkoda klubu, ale lepiej, żeby takich tworów nie było w LaLiga

0

@Patriskos Valencia, Getafe i Espanyol, to byłby piękny scenariusz

0

@yoli całe to bez przesady, trzeba docenić też De Jonga i Yamala

1

@Kinginiesta no właśnie nie kumam w jakim trybie to się wydarzyło. Nie było ani potencjalnej czerwonej, ani karnego, nowa akcja, minął czas, faul Szczęsnego i nagle cofnęli do tamtej sytuacji. Moim zdaniem mocna kontrowersja, chyba, że jakieś przepisy na to pozwalają.

0

@goldmetaxa polecam się

1

@goldmetaxa tak samo głupie teksty padają tutaj ;)

0

@zygzakmaklini no ale akurat dwie absurdalne sytuacje na naszą korzyść, więc wiadomo, że będą się pultać

0

@jedrek7000 jak dla mnie w sytuacji Casado był karny.

0

@Nicko mi mega szkoda, ja dalej uważam, że o jest kawał potencjału.

0

@maciekofcb no ale trzeba dzisiaj oddać Frenkiemu, że się przydaje przy kreacji. Casado standardowo, Yamal najróżniejszy w kreacji w drużynie.

2

Yamal jakie sito XD

2

Trzeba przyznać - taki Balde to jest pan piłkarz.

1

@Seledynowy zdecydowanie tam powinien być karny

0

absurdalna sytuacja XD

4

Wydaje się, podkreślam, wydaje się, że statyczność i jednowymiarowość Lewego kastruje zawodników wokół. Torres jest gorszym napastnikiem, na pewno, ale fakt, że się tyle rusza i zmienia pozycje zostawia zdecydowanie więcej miejsca dla innych. Rafa mniej przypisany do skrzydła, Fermin jak drugi napastnik, czyli jak z najlepszych momentów swojej kariery, a Torres też się co chwile znajduje w groźnych sytuacjach. Więcej nieprzewidywalności jest z przodu. Hansi, chyba czas zacząć wyciągać wnioski.

0

@Hindus a może jednak 6/10 ostatnie półtora roku i jeden super mecz tego nie zmieni ;)

0

@Piotr,1985 gdzie tu sędzia pomógł?

0

@LOPEZ16 jeśli Gavi powinien mieć żółtą (zgadzam się) to Camavingi nie powinno być na boisku za faul taktyczny w groźnej akcji, mając już żółtą na koncie.

1

@FcPortoFan1999 podobno srakę mają

0

@barteq ale on ma głównie zabójcze kontry, nie pasuje za bardzo do nas. Za to do prześcieradeł jak najbardziej.

0

@Cule2013 logika wskazywałaby na to, że jest dokładnie na odwrót. Nie ma co żałować rzeczy, na które nie miało się wpływu, ale własnych decyzji jak najbardziej można, a czasami powinno się żałować ;)

1

@cules100pro Raczej Tah na zasadzie wolnego transferu. I tak mieli odejść Christensen i Garcia, a sprzedaż Araujo da oddech w drabince płacowej. Jeśli faktycznie wracamy do zasady 1:1 to nawet jakbyśmy za tych trzech gości mieli 80 mln, to przy "darmowym" transferze Taha, jest jakaś kasa na transfery i rejestrację. Zwłaszcza, że skoro pół sezonu graliśmy Martinezem i Cubarsim, to przy zdrowym Tahu i tak będzie lepiej, niż do tej pory.

4

Araujo od dwóch lat nie dogania własnej legendy. Miał momenty wybitne, na pewno ma niesamowite możliwości motoryczne i ducha rywalizacji. Tylko, że gra zdecydowanie za mało i często na granicy błędu, który lepsi zawodnicy potrafią wykorzystać. Czas przestać patrzeć na niego przez pryzmat 3 dobrych meczów przeciwko Viniciusowi, a zacząć patrzeć na to co prezentował przez ostatnie półtora roku. Do tego, jeśli zwleka z podpisaniem umowy, to znaczy, że coś chce ugrać, a Barcelona nie jest w stanie mu zaoferować więcej. Niech go sprzedadzą i latem podpiszą Taha.

1

@Eto'o9 R10 O to to. Araujo na pewno ma momenty, kiedy jest ścisłą topką na świcie, ale my się ciągle zachowujemy (jako społeczność) jakby nie minęły ostatnie 2-3 lata. A to był czas, kiedy jego wartość, na pewno dla klubu, po prostu spadła. Czy chciałbym, żeby został? Tylko jeśli podpisałby umowę, która jest opłacalna z perspektywy klubu. Jeśli klub oferuje mu coś, co jest graniczne w kontekście opłacalności, a on nie jest zdecydowany podpisać, to powinien odejść. Zwłaszcza, że bardzo dużo mówi się o wolnym transferze Taha. Nie wiem jaki jest pomysł na Christensena, pewnie sprzedaż, ale Tah i Martinez jako punkt wyjścia, Cubarsi jako ten młody i jeszcze ktoś, a w odwodzie Kounde to wygląda i tak bardzo dobrze, a na Araujo można po prostu relatywnie dużo zarobić.

0

Podejrzewam, że on też już wie, że to koniec kariery i nie pozwoli się sprzedać, żeby jeszcze kupę kasy zarobić póki może. Szkoda, duży talent, ale to tylko pokazuje jak ogromne są wymagania fizyczne we współczesnej piłce.

1

@tomek1656 Nikt go nie kupi

0

@Guess błagam, tylko nie Frenkie. Zdjąć drugiego najlepiej pressującego zawodnika i w jego miejsce wpuścić chłopa, który odstaje fizycznie od drużyny to już na prawdę nie będzie czym ich postraszyć. Olmo zdecydowanie, ale za Fermina.

1

@kamyk_23 po jednym meczu takie peany? Spokojnie, jeszcze zdąży spartolić z 15 meczów w tym sezonie :)

2

@JohnnySilverhand Simeone wykorzystuje, że grają z ogórkami i ich oszczędza na ważne mecze.

0

@Cochise ale ile sezonów się można mylić? Chłop powinien grać co najwyżej w Mainz albo innej Hellas Veronie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?