8

@mekston Brakuje tylko Xboxa czekającego na powrót Neymara :D

2

@Chada To się cieszę. Bo już się bałem, że tego ohydnego, śmierdzącego Realu Madryt nie wyprzedzimy.

6

@NeroTFP1 Że co? :O

30

Zauważyłem, że ostatnie moje komentarze dotyczą głównie Realu Madryt, a nie Barcelony. W związku z tym chciałem zapytać czy uważacie, że Barcelona ma szansę wygrać ligę, biorąc pod uwagę jak bardzo skorumpowanym, obrzydliwym i brudnym klubem jest Real Madryt?

2

@FCB_dimiC Nie znaleźli w swoich szeregach żadnego frajera, który zgodziłby się pojechać i na żywo skompromitować przed przedstawicielami innych klubów. Szczekają w mediach, ale w realu (czaicie? xD) zabrakło odwagi.

31

@July_6_BcN Real Madryt sika do basenu.

4

@PatrychoO Tebas ma przeprany mózg, a też to widzi. To już jakiś wyższy poziom przeprania trzeba mieć, żeby nie widzieć.

11

@Deeespacito Dwumecze

3

@mordini123 Jestem bardzo na tak, dogrywka nic nie wnosi. Mecz rozgrywa się w dogrywce na takich samych zasadach, więc to bez sensu. Skoro nie ma rozstrzygnięcia z gry w 90 minut to rzuty karne.

0

@KrychaFCB Gdy za rok w Pucharze Króla dostanie kolejną szansę w pierwszym zespole i znów strzeli gola.

1

@Pedri16Future Jedyne co jest w tym słabe to gra Inakiego Peni.

5

@gaucho104 Chwila, chwila. Skoczę po popcorn. Jak coś zajmijcie mi miejsce, byłem tu przed gorącymi.

1

@escarabajo Gdyby chodziło o szanownego pana moderatora to odmieniłbym "elementa" :)

0

Nie poznaję, który to gagatek z Lucianos Corporation, ale wydaje mi się, że brakuje mu jakiegoś istotnego elementu.

https://www.facebook.com/reel/1383672903045199

3

@jacobFCB Hashtag panie, hashtag!

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

7

@jacobFCB Żeby być uczciwym to był też strzał Viniciusa po rykoszecie i tam Real nie dostał różnego. A żeby być jeszcze bardziej uczciwym to było też przyjęcie ręką zawodnika Realu po którym Leganes nie dostało rzutu wolnego pod polem karnym Realu.

13

@filip1998 Walenie w Real zawsze mile widziane, a nienawiść do Realu ponad podziałami :D

40

Dość zaskakujący awans do półfinału, biorąc pod uwagę fakt, że Real nawet nie awansował do ćwierćfinału.

1

@VamoSBarca88 Ale nie lepiej niż sernik bez rodzynek.

3

Drukarnia, bo zagranie ręką oczywiste. Kilka takich małych decyzji też może wpłynąć na wynik

22

Karny przeciwko Realowi? Tak nie wolno!!!

8

Ale Atletico gotuje przed derbami.



Edit: A dobra, jest już aktualizacja w artykule.

4

@wojopancer Gniecione

0

Flick nam z tymi bramkarzami zafundował niezły rollercoaster myślowy. Najpierw było "Flick co ty robisz, masz Szczęsnego, daj mu grać", później po czerwonej kartce i innych błędach "Szczęsny to już do końca sezonu nie zagra, chyba nie nadaje się do systemu Flicka". A na końcu i tak Flick od czapy nagle stawia na Polaka we wszystkich rozgrywkach.

5

@BorzyKrzys Aaa... To dlatego @Luciano99 nie zamontował żadnych kibli i wyciął wszystkie krzaki w promieniu 2 km.

2

@kocieek Ja mam premium na GPT i potwierdzam, że odpowiada podobnie jak napisał @Kengo, więc kolega nie ściemnia.

Słaba jakość, bo musiałem oddalić widok, żeby się zmieściło.
https://zapodaj.net/images/696d2f0f98703.png

4

@patrix211 Nie, szkoda kasy na kwiaty.

7

@jacobFCB Ale wielki skandal, bo raz przeciwnik nie dostał czerwonej kartki, a oni karnego. Ciekawe czy poszliby na układ, że od teraz sędziowie będą 100% uczciwi i nie będzie już drukowania pod Real. Bo gdyby tak było to na pewno nie byliby teraz liderami.

3

@GeneralXavi No i brawo! Ty i Cristiano Ronaldo przynajmniej jesteście szczerzy, a nie udajecie skromnych jak ten karzełek na sterydach z Miami.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?