KamQiX
Dołączył/a: październik 2012
164 obserwujących
37 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
17
@wpwelement Ten post podchodzi pod prowokacje #wpwdodymisji #bandlawpw
49
Widzę, że jak sędzia podejmie prawidłową decyzję na niekorzyść Realu to jest większa afera, niż jak wypaczy wynik meczu na niekorzyść Barcelony.
23
@barca__rządzi W psychiatryku to oni swego czasu Viniciusa do Messiego porównywali, także...
4
@Gitarkafcb Zauważyłem, że trochę ucieka nam w tym prawda. Robert Lewandowski wyleciał wtedy z boiska za faul na drugą żółtą kartkę (zasłużenie - przynajmniej ten drugi faul był na żółtą, a pierwszego nie pamiętam jak wyglądał). Za podrapanie się po nosie dostał dodatkowe zawieszenie. Tak tylko chciałem sprostować, bo widzę, że się powiela taka nieprawdziwa, za bardzo uproszczona forma przypominania o tamtej sytuacji.
6
@cosinus90 Gdyby Real Madryt chciał zaproponować zmiany w systemie sędziowania, to musieliby stworzyć dokument podzielony na 2 niezależne części: "Dział I: Sędziowanie ogólne" oraz "Dział II: Sędziowanie względem Realu Madryt".
42
W poniedziałek będziemy liderami albo frajerami. Nie ma nic pośrodku.
3
@Mixtape W jaki sposób poprzekręcali?
3
Co tam się dzieje w Leverkusen? To jakiś błąd?
https://zapodaj.net/images/1706f2705e943.png
14
Co jest? Atletico też czerwona? Zaczynam wierzyć w Ligę Negreiry.
7
@VegetaPolska Nie, nie. Carlo jest git! Dobrą robotę robi. Dobry przekaz leci. Z fartem mordo!
2
Od 39. minuty grać w 10 i zrobić jedną zmianę. W tym 40-letniego Modricia trzymać całe 90 minut :D
0
@Ricardinio14 Zależy co Bellingham powiedział do sędziego. Ale znając go to zasłużona kartka
0
@FcPortoFan1999 Te pety jeszcze wygrają
0
Jakby coś to fajny kurs na Real.
0
@19Macio93 Może Flick ogarnie 2 etaty?
0
@dominiklsw Ale to już w decyzji Realu Madryt. Władze ligi nie mają uprawnień do zdegradowania Bellinghama do Castilli.
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
15
Chcieli poprawy pracy sędziów i mają czerwoną kartkę i rzut karny przeciwko nim. Przypadek?
59
Sędzia dostanie dłuższe zawieszenie niż Bellingham.
2
@szela1899 Pojutrze *
15
@partymaker Ok, remis też biorę w ciemno.
1
@malicinho No naprawdę świetny gameplay. Choć przyznam, że musiałem się czasami nagłówkować, żeby ogarnąć, która drużyna jest która, ale od czego jest EvoMod? :D
13
@7black4 Ja to mam wrażenie, że ten licznik od zawsze pokazuje szalone liczby.
1
@malicinho @Kwiatek1899 @czapic Przyznam, że już pogrzebałem tę serię, bo czekałem wiele miesięcy na to, żeby chociaż dali możliwość gry wszystkimi drużynami i odblokowali ustawianie czasu meczów oraz wybór poziomów trudności. Wreszcie po kilku latach się doczekałem i muszę przyznać, że jest świetnie! Stary, dobry PES. Dotąd grałem w Football Life od Smoke Patch, czyli PES 2021 na sterydach ze zaktualizowanymi składami, ale teraz w eFootball gra mi się jeszcze lepiej. Ja się dobrze bawię nawet grając offline, bo ustawiam sobie jeden z wyższych poziomów trudności, a do tego podania i strzały full manual. Także wygrywanie meczów to nie takie hop siup. A świadomość tego, że gra nie wspomaga moich strzałów i podań daje frajdę, gdy wyjdzie jakaś składna akcja zakończona strzałem albo jakieś golazo z dystansu.
Fajnie by było jakby się trzymali dobrej drogi i rozwijali projekt, bo potencjał zdecydowanie jest.
0
@czapic To pobieram! :D
48
@Popitek12 @VegetaPolska to nie jest Twój kolega. A GPT to nie jest dziewczyna.
0
@czapic Zawsze coś jeśli faktycznie tych drużyn jest więcej niż początkowo. No i najważniejsze pytanie czy odblokowali opcje zmiany czasu trwania meczu i poziomy trudności. Nie rozumiem czemu to było lub jest zablokowane.
2
@malicinho Dodali drużyny? Nie trzeba już budować własnego składu tylko można grać gotowymi drużynami? Online też?
0
@Deeespacito Walę z dyńki
0
@arasz1819 Absolutnie nikogo nie oskarżam, ale fajnie ta "dyskusja" wygląda :D