17

@wpwelement Ten post podchodzi pod prowokacje #wpwdodymisji #bandlawpw

49

Widzę, że jak sędzia podejmie prawidłową decyzję na niekorzyść Realu to jest większa afera, niż jak wypaczy wynik meczu na niekorzyść Barcelony.

23

@barca__rządzi W psychiatryku to oni swego czasu Viniciusa do Messiego porównywali, także...

4

@Gitarkafcb Zauważyłem, że trochę ucieka nam w tym prawda. Robert Lewandowski wyleciał wtedy z boiska za faul na drugą żółtą kartkę (zasłużenie - przynajmniej ten drugi faul był na żółtą, a pierwszego nie pamiętam jak wyglądał). Za podrapanie się po nosie dostał dodatkowe zawieszenie. Tak tylko chciałem sprostować, bo widzę, że się powiela taka nieprawdziwa, za bardzo uproszczona forma przypominania o tamtej sytuacji.

6

@cosinus90 Gdyby Real Madryt chciał zaproponować zmiany w systemie sędziowania, to musieliby stworzyć dokument podzielony na 2 niezależne części: "Dział I: Sędziowanie ogólne" oraz "Dział II: Sędziowanie względem Realu Madryt".

42

W poniedziałek będziemy liderami albo frajerami. Nie ma nic pośrodku.

3

@Mixtape W jaki sposób poprzekręcali?

3

Co tam się dzieje w Leverkusen? To jakiś błąd?
https://zapodaj.net/images/1706f2705e943.png

14

Co jest? Atletico też czerwona? Zaczynam wierzyć w Ligę Negreiry.

7

@VegetaPolska Nie, nie. Carlo jest git! Dobrą robotę robi. Dobry przekaz leci. Z fartem mordo!

2

Od 39. minuty grać w 10 i zrobić jedną zmianę. W tym 40-letniego Modricia trzymać całe 90 minut :D

0

@Ricardinio14 Zależy co Bellingham powiedział do sędziego. Ale znając go to zasłużona kartka

0

@FcPortoFan1999 Te pety jeszcze wygrają

0

Jakby coś to fajny kurs na Real.

0

@19Macio93 Może Flick ogarnie 2 etaty?

0

@dominiklsw Ale to już w decyzji Realu Madryt. Władze ligi nie mają uprawnień do zdegradowania Bellinghama do Castilli.

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

15

Chcieli poprawy pracy sędziów i mają czerwoną kartkę i rzut karny przeciwko nim. Przypadek?

59

Sędzia dostanie dłuższe zawieszenie niż Bellingham.

2

@szela1899 Pojutrze *

15

@partymaker Ok, remis też biorę w ciemno.

1

@malicinho No naprawdę świetny gameplay. Choć przyznam, że musiałem się czasami nagłówkować, żeby ogarnąć, która drużyna jest która, ale od czego jest EvoMod? :D

13

@7black4 Ja to mam wrażenie, że ten licznik od zawsze pokazuje szalone liczby.

1

@malicinho @Kwiatek1899 @czapic Przyznam, że już pogrzebałem tę serię, bo czekałem wiele miesięcy na to, żeby chociaż dali możliwość gry wszystkimi drużynami i odblokowali ustawianie czasu meczów oraz wybór poziomów trudności. Wreszcie po kilku latach się doczekałem i muszę przyznać, że jest świetnie! Stary, dobry PES. Dotąd grałem w Football Life od Smoke Patch, czyli PES 2021 na sterydach ze zaktualizowanymi składami, ale teraz w eFootball gra mi się jeszcze lepiej. Ja się dobrze bawię nawet grając offline, bo ustawiam sobie jeden z wyższych poziomów trudności, a do tego podania i strzały full manual. Także wygrywanie meczów to nie takie hop siup. A świadomość tego, że gra nie wspomaga moich strzałów i podań daje frajdę, gdy wyjdzie jakaś składna akcja zakończona strzałem albo jakieś golazo z dystansu.

Fajnie by było jakby się trzymali dobrej drogi i rozwijali projekt, bo potencjał zdecydowanie jest.

0

@czapic To pobieram! :D

48

@Popitek12 @VegetaPolska to nie jest Twój kolega. A GPT to nie jest dziewczyna.

0

@czapic Zawsze coś jeśli faktycznie tych drużyn jest więcej niż początkowo. No i najważniejsze pytanie czy odblokowali opcje zmiany czasu trwania meczu i poziomy trudności. Nie rozumiem czemu to było lub jest zablokowane.

2

@malicinho Dodali drużyny? Nie trzeba już budować własnego składu tylko można grać gotowymi drużynami? Online też?

0

@Deeespacito Walę z dyńki

0

@arasz1819 Absolutnie nikogo nie oskarżam, ale fajnie ta "dyskusja" wygląda :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?