KamQiX
Dołączył/a: październik 2012
164 obserwujących
37 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Real dzisiaj nic nie gra. Są spokojnie do ogrania, tylko nie można podawać do Lunina.
24
Oyarzabal Ty się człowieku zastanów nad sobą.
1
@Batys Jest jeszcze taka przeglądarka jak Arc, ale ja jakoś nie mogę się przestawić, mimo że nawet mi się podoba :)
0
@Pedri16Future Po golu PSG na 3:1 w pamiętnym meczu ostatecznie wygranym 6:1. Oj prawie wtedy zęby bym stracił xDD
1
@Mitch_Atleta Messi ładniej pudłował niż Ronaldo trafiał.
0
Diego Simeone musiał samego Reachera wpuścić, żeby tylko móc z nami zremisować.
1
Czy Flick założył kurtkę w końcówce?
0
@Seledynowy No z Las Palmas też zmiennicy rozregulowali drużynę.
2
Flick out jak najszybciej. Tylko to może jeszcze uratować ten sezon.
2
To akurat nie było padolino, ale też nie karny.
48
Jak tak gramy, gdy tylko Flick ściągnął kurtkę, to ja się boję co by było gdyby rozebrał się do naga.
1
Jak się Flickinieta wkur*** to nie ma ch** we wsi!
0
Ferran Torres odejdź z tego klubu.
2
@matirix20 Allegro i raty PayU 0%. Potwierdzam, faktycznie są 0% jeśli spłacasz wszystko w terminie. A przecież na Allegro też funkcjonują takie sklepy jak x-kom czy Morele, więc możesz kupować ze sprawdzonych źródeł.
3
@okiemtypera_lucaxx95 Czyli Twoją argumentacją na to, że Diego Simeone rozpracował nas taktycznie jest to, że stworzyliśmy dużo sytuacji, ale byliśmy nieskuteczni? To się kupy nie trzyma.
46
@okiemtypera_lucaxx95 Ale Ty jesteś w chu toksyczny i irytujący. Dobrze wiesz, że nie rozpracował nas taktycznie i nie masz na to żadnych argumentów. Już po meczu było Ci udowodnione, że Atletico nie wygrało za sprawą jakiejś zaawansowanej i skomplikowanej taktyki. Ale musisz ciągle wrzucać te swoje prowokacje i jeszcze będziesz podpierał to tym, że masz prawo do własnego zdania. Ale g*wno prawda, bo to nie jest Twoje zdanie tylko szukanie atencji i prowokowanie.
Wiem, że tym komentarzem tylko karmię trolla, ale chcę, żeby @wpwelement zobaczył jak bardzo działasz na nerwy użytkownikom i że Twoje prowokacje nie są mile widziane.
12
@mientusek1407 Ja uważam, że mają problem ze sobą.
0
@Hosh Też chwilę zagrałem i mi jednak nie współgra całkiem niezła grafika z tak drewnianym gameplayem. Może bym się przyzwyczaił grając dłużej, ale pierwsze odczucia negatywne.
16
@Faro Jadąc hulajnogą elektryczną jest mniejsza szansa, że natrafisz na @okiemtypera_lucaxx95, więc odpowiedź jest jasna.
0
@okiemtypera_lucaxx95 Ty się za bardzo rozpędzasz kolego :)
4
@WiernyKibicToJa O jeden mniej niż Lewandowski za wiadomo co kiedyś.
1
@MesQueUnClub_87 No właśnie... Ja zdecydowanie zbyt krótko używam laptopa, żeby się wypowiedzieć, ale nawet gdyby zaczęły pojawiać się jakieś wypalenia to chyba i tak nie żałowałbym wyboru OLEDA :)
2
@MesQueUnClub_87 Ja mam laptopa Lenovo z matrycą OLED, ale kupiłem go niedawno. Obraz jest super i pod względem jakości obrazu nie zamieniłbym na nic innego. Nie żałuję, że wybrałem OLED. Też się martwię jak to będzie z tymi wypaleniami. Próbuję unikać, żeby zbyt długo nie wyświetlało się to samo w danym miejscu ekranu. Nawet pod YouTube pobrałem wtyczkę do przeglądarki, która wokół ekranu generuje poświatę, żeby nie było takiej ostrej linii. No i pasek zadań ustawiłem na automatyczne ukrywanie.
7
@wyrek Ale by były jaja jakby ten "komik" wynegocjował dobre warunki mając przeciwko sobie dwa mocarstwa.
4
@MichuZ44 Kiedyś podobnie kopnąłem na WFie i mi było głupio. Teraz widzę, że niepotrzebnie, skoro nawet De Bruyne tak może zejść :D
2
@Borneo Każdy cios w Rosję to krok w dobrą stronę. Z nimi nie ma co na miękko grać, bo to nie sprawi, że się zechcą łaskawie zatrzymać.
4
Ściągnijcie z boiska tego Danjułana.
2
@FCBparasiempre Dlaczego to miałby być żart?
2
Łoooooo! Takie gole szanuję.
1
Girona sama prosi się, żeby punktów z Bernabeu nie wywieźć. Ale marnują okazje...