21

@Oskar00 Scenariusz tak oczywisty, że mam wyrażenie, że już ten mecz oglądałem.

4

@partymaker I w dodatku już jest mistrzem Hiszpanii, bo mają 12 punktów przewagi. A nie, czekaj...

54

Ten mecz to jest kompromitacja Atletico. Wcale nie dlatego, że przegrali 2:1, bo to nie wstyd na Bernabeu. Ale po raz kolejny przeciwko Realowi w Lidze Mistrzów stosują jakieś dziwne podejście, by nie przegrać wysoko i grają na pół gwiazdka. Zaakceptowali jednobramkową porażkę i nawet nie próbowali strzelać bramek. Jak już im się udało podejść pod pole karne Realu to klepali tam i z powrotem aż stracili piłkę. Zero konkretów. Przez cały mecz oddali 2 celne strzały przy czym jeden z nich to zasługa tylko Alvareza. Jako drużyna nie tworzyli sytuacji. Nawet po wejściu Sorlotha nie próbowali choćby dośrodkowań. Zamiast tego woleli klepać, klepać i klepać aż do straty piłki. A Real powiedzmy sobie szczerze gówno gra i do tego jeszcze dzisiaj Mbappe kompletnie nie wszedł w mecz. Gdyby tylko piłkarze Simeone zagrali odważnie, to mogliby spokojnie nawet wygrać. Ale po kiego ch* skoro można oddać mecz?

0

Wchodzi Reacher! Musisz!

1

@macio_944 It Takes Two było świetne do zabawy we dwóch na jednym ekranie. Zdecydowanie ta gra również trafia u mnie do kolejki :D

0

Ciekawe czy Jarosław Kaczyński miałby większe szanse na drugą turę niż Nawrocki...?

1

@blakkudium Wydaję mi się też, że czerwony kolor jest ciemniejszy w nowej wersji.

0

@Marian_Pazdzioch Tak widzę sytuację, jeśli chodzi o relację Ukraina-USA:
https://ipla.pluscdn.pl/dituel/cp/m1/m1v7o2mvfxrv8gfy2f4e8e1kkxc7ms4y.jpg

Mniej więcej tak to się wszystko kręci i zmienia.

2

@Matt_i1992 @Hosh Najgorzej jak taki post skomentujesz na La Bambie, a on po chwili zniknie. Wtedy Twój komentarz nie jest widoczny pod tym komentarzem w artykule. Komentarz widać tylko we własnym profilu, a poza tym przepada w nicość :D

0

@robsesh No ja aż tak spostrzegawczy nie jestem, by dostrzec takie rzeczy. Może masz rację :)

2

@szela1899 No, a największą frajdę sprawiało to w GTA IV, bo system ragdolli był zabawniejszy. Chyba jestem psychopatą.

4

@draxidox Kto tak nigdy nie robił w GTA ten nigdy prawdziwie nie grał w GTA.

8

Myślę, że prawda jest taka, że gdyby dziś pojawił się piłkarz i w wieku 17-18 lat grał identycznie, jota w jotę jak Messi w tym wieku to też by mówiono, że nie ma potencjału jak Messi.

Co do Yamala - sky is the limit.

1

@Popitek12 Wygodny stół = Comfortable table.

5

@Deviler Ale najpierw Neymar!

0

@pluszek W sumie ciekawe by to było, gdyby bramkarze mogli faktycznie używać rąk nawet w polu karnym przeciwnika :D

22

Odkąd Tusk jest premierem coś za bardzo kwitnie współpraca polsko-niemiecka.

6

@Kondziubarca To niech prezydent Donald Trump kontynuuje dobrą passę.

0

@ArcziArtt Polecam nauczyć się takich ignorować, nie odpowiadać, nie wchodzić w pyskówki. Zdrowszy będziesz :)

0

@D10SLEO Donaldy tak mają :D

0

@Gronek Głupie i nieprawdziwe.

5

@Kapitan hawk Wiem, że pewnie wolałbyś jeśli już przegraną RSSS to np. 3:2, ale to kara za zmarnowane okazje z Realem w PK. Odbijcie sobie w rewanżu z nimi.

3

@Pedri16Future Po co rozważać, że każdy z nich strzeli gola kiedy to się na pewno nie wydarzy? :D

11

Już widzę jak redaktorzy zacierają ręce na oceny po tym meczu. Szczęsny 4.0, bo niewidoczny, reszta drużyny 5.0, 5.5 i 6.0.

@pax @ViscaBarca123 @Peciak #nołOfens :)

30

Anomalia w Madrycie. W lecie na minusie, zimą nawet do +12, a teraz w marcu znowu mrozy.

13

Szczęsny mógłby sobie tam grilla rozpalić.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

6

@vangoor : "Czerwona bohaterem meczu, nadal średnio to się ogląda"
@Piotr,1985 : "Dawać mi już drugą połowę kurła mać... Ależ się przyjemnie patrzy na grę naszych:))"

Zdania ekspertów jak zawsze podzielone :D

2

@yoli Zadaniem sędziego nie jest ocena czy obrońcy biegają szybciej niż Olmo

0

Jeśli dziś wygramy, zdobędziemy nie jeden, nie dwa, a aż trzy punkty. A w przypadku porażki lub remisu mniej. Po co więc mielibyśmy dzisiaj nie wygrać? Mam nadzieję, że drużyna dojdzie do podobnych wniosków.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?