KamQiX
Dołączył/a: październik 2012
164 obserwujących
37 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
21
@Oskar00 Scenariusz tak oczywisty, że mam wyrażenie, że już ten mecz oglądałem.
4
@partymaker I w dodatku już jest mistrzem Hiszpanii, bo mają 12 punktów przewagi. A nie, czekaj...
54
Ten mecz to jest kompromitacja Atletico. Wcale nie dlatego, że przegrali 2:1, bo to nie wstyd na Bernabeu. Ale po raz kolejny przeciwko Realowi w Lidze Mistrzów stosują jakieś dziwne podejście, by nie przegrać wysoko i grają na pół gwiazdka. Zaakceptowali jednobramkową porażkę i nawet nie próbowali strzelać bramek. Jak już im się udało podejść pod pole karne Realu to klepali tam i z powrotem aż stracili piłkę. Zero konkretów. Przez cały mecz oddali 2 celne strzały przy czym jeden z nich to zasługa tylko Alvareza. Jako drużyna nie tworzyli sytuacji. Nawet po wejściu Sorlotha nie próbowali choćby dośrodkowań. Zamiast tego woleli klepać, klepać i klepać aż do straty piłki. A Real powiedzmy sobie szczerze gówno gra i do tego jeszcze dzisiaj Mbappe kompletnie nie wszedł w mecz. Gdyby tylko piłkarze Simeone zagrali odważnie, to mogliby spokojnie nawet wygrać. Ale po kiego ch* skoro można oddać mecz?
0
Wchodzi Reacher! Musisz!
1
@macio_944 It Takes Two było świetne do zabawy we dwóch na jednym ekranie. Zdecydowanie ta gra również trafia u mnie do kolejki :D
0
Ciekawe czy Jarosław Kaczyński miałby większe szanse na drugą turę niż Nawrocki...?
1
@blakkudium Wydaję mi się też, że czerwony kolor jest ciemniejszy w nowej wersji.
0
@Marian_Pazdzioch Tak widzę sytuację, jeśli chodzi o relację Ukraina-USA:
https://ipla.pluscdn.pl/dituel/cp/m1/m1v7o2mvfxrv8gfy2f4e8e1kkxc7ms4y.jpg
Mniej więcej tak to się wszystko kręci i zmienia.
2
@Matt_i1992 @Hosh Najgorzej jak taki post skomentujesz na La Bambie, a on po chwili zniknie. Wtedy Twój komentarz nie jest widoczny pod tym komentarzem w artykule. Komentarz widać tylko we własnym profilu, a poza tym przepada w nicość :D
0
@robsesh No ja aż tak spostrzegawczy nie jestem, by dostrzec takie rzeczy. Może masz rację :)
2
@szela1899 No, a największą frajdę sprawiało to w GTA IV, bo system ragdolli był zabawniejszy. Chyba jestem psychopatą.
4
@draxidox Kto tak nigdy nie robił w GTA ten nigdy prawdziwie nie grał w GTA.
8
Myślę, że prawda jest taka, że gdyby dziś pojawił się piłkarz i w wieku 17-18 lat grał identycznie, jota w jotę jak Messi w tym wieku to też by mówiono, że nie ma potencjału jak Messi.
Co do Yamala - sky is the limit.
1
@Popitek12 Wygodny stół = Comfortable table.
5
@Deviler Ale najpierw Neymar!
0
@pluszek W sumie ciekawe by to było, gdyby bramkarze mogli faktycznie używać rąk nawet w polu karnym przeciwnika :D
22
Odkąd Tusk jest premierem coś za bardzo kwitnie współpraca polsko-niemiecka.
6
@Kondziubarca To niech prezydent Donald Trump kontynuuje dobrą passę.
0
@ArcziArtt Polecam nauczyć się takich ignorować, nie odpowiadać, nie wchodzić w pyskówki. Zdrowszy będziesz :)
0
@D10SLEO Donaldy tak mają :D
0
@Gronek Głupie i nieprawdziwe.
5
@Kapitan hawk Wiem, że pewnie wolałbyś jeśli już przegraną RSSS to np. 3:2, ale to kara za zmarnowane okazje z Realem w PK. Odbijcie sobie w rewanżu z nimi.
3
@Pedri16Future Po co rozważać, że każdy z nich strzeli gola kiedy to się na pewno nie wydarzy? :D
11
Już widzę jak redaktorzy zacierają ręce na oceny po tym meczu. Szczęsny 4.0, bo niewidoczny, reszta drużyny 5.0, 5.5 i 6.0.
@pax @ViscaBarca123 @Peciak #nołOfens :)
30
Anomalia w Madrycie. W lecie na minusie, zimą nawet do +12, a teraz w marcu znowu mrozy.
13
Szczęsny mógłby sobie tam grilla rozpalić.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
6
@vangoor : "Czerwona bohaterem meczu, nadal średnio to się ogląda"
@Piotr,1985 : "Dawać mi już drugą połowę kurła mać... Ależ się przyjemnie patrzy na grę naszych:))"
Zdania ekspertów jak zawsze podzielone :D
2
@yoli Zadaniem sędziego nie jest ocena czy obrońcy biegają szybciej niż Olmo
0
Jeśli dziś wygramy, zdobędziemy nie jeden, nie dwa, a aż trzy punkty. A w przypadku porażki lub remisu mniej. Po co więc mielibyśmy dzisiaj nie wygrać? Mam nadzieję, że drużyna dojdzie do podobnych wniosków.