2

@Kgorecki2500 Jeszcze nikt nie miał farta Realu Madryt

5

@macio_944 Z takim fartem to może byś nawet swoją stówę znalazł.

6

Jak Real to wygra to jest kolejny błąd w Matrixie. Chore ile oni mają farta. Pod względem dominacji to wygląda jakby grali z maszyną Flicka

1

@Katalończyk 99 To może Villarreal to też będzie wyjątek?

1

@AlexDark00 No tak. Za 5k to tylko stare drewnanie krzesło z autografem Lewandowskiego. Gdyby to był porządny, nowoczesny fotel z autografem to wiadomo, że więcej.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@TR3YWAY Jutro sprawdzę. Muszę tylko kupić koszulkę Chelsea i bilet do Warszawy

7

Dostałem dzisiaj maila od Strikerz z kodem do pobrania na Steamie wersji Alpha gry UFL. Zamknięte testy, zapisałem się jakiś czas i chyba zostałem jakoś losowo wytypowany.

Ale to jest niestety drewno. Tego nie da się do końca opisać, trzeba zagrać. W skrócie:
- bramkarz z ręki sposobem dolnym potrafi dorzucić do połowy boiska (sposobem dolnym czyli tak jakby chciał pokulać lekko po ziemi)
- lekkie podania nie istnieją
- gra często źle wykrywa do którego zawodnika chce podać (nie widziałem nawet opcji ustawienia manualnych podań)
- sędzia pozwala wykonać rzut różny w końcówce, ale gdy piłka jest w powietrzu po dośrodkowaniu to kończy mecz
- bramkarze bronią piłki niemożliwe do złapania
- bramkarze potrafią się teleportować, żeby złapać piłkę
- faule wślizgiem nie istnieją - cały mecz próbowałem sfaulować przeciwnika i się nie dało, trafiałem albo w piłkę albo przeciwnik mnie mijał, jeden jedyny raz się udało to jedynie przeciwnik się potknął, ale nie przewrócił
- i wiele więcej...

Podsumowując: więcej rozrywki mi daje wpatrywanie się w ścianę, niż ta gra. Nie wiem czy to kwestia tylko wersji alpha na PC czy na konsolach działa to podobnie... Obecnie tragedia. Na plus jedynie bardzo ładny interfejs.

1

@Kapitan hawk To jeśli mowa by była, że nie możesz opuścić jednostki to ja liczę każdą spędzoną tam godzinę. Jeśli możesz po 8 godzinach wrócić do domu i robić co zechcesz, to zgadzam się z Tobą.

0

@Kapitan hawk Nie wiem co dokładnie masz na myśli, ale no jak się domyślam ma to polegać na przebywaniu na miejscu szkolenia przez 27 dni, więc liczę pełne 24 godziny. Jednak wtedy jesteś poza domem i nie możesz sobie czasu zagospodarować po swojemu.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

8

@draxidox 27 dni * 24 godziny = 648 godzin. Wychodzi jakieś 9 zł za godzinę i do tego na koniec przysięga xD

5

@Mitch_Atleta Ile ja bym dał, żeby ludzie byli po prostu sobą i nie nakładali masek. Czy są premierami, prezydentami czy panią Czesią z warzywniaka... Wolę ludzi naturalnych niż tych wszystkich polityków z kijem nie powiem gdzie. Kiedy trzeba zachować powagę to trzeba, a kiedy jest na to okazja to można być po prostu sobą. I spotkania z wyborcami to nie jest żadna formalna uroczystość na szczycie tylko może przybrać luźny charakter

4

Viniciusa się naoglądał

1

@MesQueUnClub_87 Ja oglądałem na YT u Sarge, bo granie w takie gry to nie moje klimaty. Po tym co widziałem oceniam, że gra nawet udana, dobrze zrobiony remake. Jeśli thriller/horror psychologiczny Ci pasuje to chyba warto.

1

To już lepiej Atletico strzela karne niż Lugano.

0

@prokofiew To nie pycha, to wiara w siebie :D

0

@Kamiloza91 I taka postawa mi się podoba! :)

3

@Unique A ja powiem, że guzik prawda i oni z każdym mogą odpaść

2

@Azazel_Pazuzu Od kiedy Marciniak nakazuje sprawdzenie? Sędziowie VAR raczej na bieżąco oglądają każdy karny.

1

@bartekvisca W tym sezonie to jest póki co bardziej prawdopodobne, że my zagramy w finale niż oni, patrząc na drabinkę i formę. Ale masz rację! Bo ja próbuję teraz logicznie myśleć i racjonalnie oceniać sytuację. Kompletnie zapominając, że w ich meczach w LM dzieją się rzeczy niestworzone.

Hansi prowadź do finału!

9

Czy Wy się boicie Realu Madryt mając potężnego Hansiego na ławce?

0

0

@Romario87 Znajdź sobie powtórkę

0

@Romario87 Przecież tam podjął słuszną decyzję xD

0

@Nikarams Nie mogę, bo się zesrałem.

1

@comtedurgell Udowodnij, że Marciniak przepchał z Bayernem wtedy.

0

@capoN Jak to? Podczas żadnego stałego fragmentu piłkarz wykonujący nie może dotknąć piłki dwukrotnie.

0

@Uukasz_93 Co zrobił?

13

Co wy bredzicie o przekręcie? Ewidentnie Alvarez dotknął piłki dwoma nogami.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?