2

@OzzyFCB 1. Zdecydowanie God of War

1

@MesQueUnClub96 QBIK - "Gdyby" jest spoko

2

@Transu96 Nie ma nic takiego w internetach. Jesteś pierwszy z takim błędem.

9

3

@Safrani I tak to się żyje... jeden powie tak, drugi powie inaczej... A trzeci, który patrzy na to z boku nic nie wie, bo nie ma ochoty otwierać pewnie długiego tekstu źródłowego, którego prawdopodobnie i tak nie zrozumie. Mało kto ma czas na takie rzeczy.

Skąd ja mam na przykład wiedzieć czy mam zaufać temu co Ty teraz napisałeś czy drugiej stronie? No musiałbym sobie pewnie otworzyć oryginalny tekst i sam przeczytać. Tylko że praca się sama nie wykona, hajs się nie zarobi, a gdy już skończę pracować na dziś, to wolę sobie odpocząć niż męczyć głowę trudnymi treściami.

2

@karolp1593 Niestety tak, na etapie płatności: "Nie masz wystarczających środków, by zrealizować tę transakcję" :(

1

@AduŚ07 Ooo... jaki słodki. Słodki, bo się słucha. Jeszcze.

1

@Pedri16Future Madryciok chciał Laminowi rękę wykręcić. Widać, że następca Ramosa!

0

@Pin0chet Chyba żartujesz, że przy takim natłoku meczów powinniśmy jeszcze na poważnie potraktować jakiś g*wnopuchar :)

0

Ale Espanyol ma meczycho do portfolio

1

@xVENUMx Ja jak składałem komputer kilka lat temu to korzystałem z różnych sklepów, zależy co gdzie było tańsze. Część rzeczy kupiłem na Morele, część w X-komie, coś tam chyba w Komputroniku, a zasilacz jeszcze gdzieś indziej, ale już nie pamiętam gdzie :)

Uzasadnienie: optymalizacja kosztów i większy wybór komponentów.

1

@Mitch_Atleta Można, nie jest zabronione :D Nie no... poważnie mam totalnie luźne podejście do takich symboli. Nie uraża mnie w żaden sposób, gdy ktoś depcze herb czy wyciera koszulką Barcelony podłogę. Nie jest to dla mnie w najmniejszym stopniu istotne :)

2

@Ilka Szanuję zdanie kibiców, że to "aż koszulka", ale też jestem kibicem Barcelony i dla mnie to szmata - tak jak koszulki każdego innego klubu. Przepraszam za mocne słowa, ale nie przykładam większej wagi do symboli klubowych. Może herbu bym nie zdeptał, ale też nie ma dla mnie jakiejś wielkiej wartości, którą należy czcić :D

Kibicuję klubowi, a nie symbolom, które mają wartość dla mnie przede wszystkim marketingową... Myślę, że takie podejście wcale nie jest gorsze od tych, dla których koszulka czy herb to coś co trzeba traktować z szacunkiem.

2

@Ilka To tylko koszulka. Jedyne co Messi miał w głowie tamtym momencie to pewnie: "co za gnój to rzucił, prawie się poślizgnąłem"

2

@Transu96 Jak w Chrome to po lewej stronie od linku masz taką ikonkę z suwakami. I tam są uprawnienia. Powinno wystarczyć odebranie uprawnienia do odtwarzania dźwięku.

1

@Criss18Barca Nawet w tym nie możemy być pierwsi :(

0

@Popitek12 Zawsze możesz zmienić orientację i @MesQueUnClub96 jest wolny.

2

@blakkudium Nie dość, że wspaniały bramkarz to jeszcze ma cudownego agenta.

1

2

@blakkudium Nie no błagam. Chyba przedmeczówki. Powiedz, że to przedmeczówki.

0

@Fake69 Cucurella/Grimaldo

0

@mleczak77 Jedni sobie zdają sprawę, że nie pomaga, a innym wydaje się, że pomaga. I tak właśnie trwa to kilka miesięcy... Też znam z otoczenia, więc jak widać sytuacje są różne.

2

@Ukwozniakk Widziałbym jakbyś podlinkował.

12

@Pitinho Na El Sadar przegraliśmy 4:2. Skąd pomysł, że teraz ten mecz to będzie spacerek?

4

@Antimadridista_WR No dobra, dobra, już się tak nie chwal. Dawaj ten przepis, La Bamba zweryfikuje kto miał rację.

0

@mleczak77 Ja nie podjąłbym się oceny kogoś, kto znalazł się w bardzo trudnej sytuacji życiowej, nie poradził sobie z nią i zaczął pić. Co innego gdy ktoś zaczyna pić, bo lubi, bo mu to smakuje i wpada w nałóg. Ale nawet taki zasłużył na drugą szansę, jeśli jest w nim choćby iskra dobrej woli.

1

@filipo2002 Kounde i Eric Garcia, a na prawej Fort :D

1

@GoLem A polskim odpowiednikiem tego imienia jest Jan albo Janusz.

0

@mleczak77 Wejście w alkoholizm pewnie tak. Gdy stanie się to już nałogiem, to nie takie hop siup, żeby rzucić. Sam nie piłem nigdy, ale widzę po innych.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?