KamQiX
Dołączył/a: październik 2012
164 obserwujących
37 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Wyobraźcie sobie co teraz musi czuć sędzia. Myślał, że robota wykonana i będzie premia, a tu gówno.
6
Ewidentnie Mbappe kopnął obrońcę. Obrońca nie zrobił NIC, żeby faulować Mbappe, anwet go nie łapał rękami za bardzo.
0
Jeśli karny to z dupy bardzo!
13
@cymanski15 Tak, zdalnie sterowana przez Pereza.
1
@45M4R Bardziej drukarkę, ale kibel też może być.
7
@norbi77 To nie zmiana poglądów, tylko u Stanowskiego odpowiadał jakby to widział w "idealnym świecie". A jak wiadomo nie żyjemy w idealnym świecie.
Tutaj sam wyjaśnia:
0
@BorzyKrzys polski Elon Musk. Brzoskę szanuję mocno za InPost, ale lepiej niech nie idzie w politykę.
22
@Sebastian7 Na Puchar Króla: 50%, na ligę: 55%, na Ligę Mistrzów: 20%. Jak to zsumujemy to wychodzi 125% szans że wygramy tryplet.
#ZawszeByłemDobryZMatematyki
6
@NeroTFP1 "było podobno rzeczą powszechnie wiadomą, że sypiał z seminarzystami"
Skąd to info, że było to rzeczą powszechnie wiadomą? Nie lubię takich "newsów", bo ja też sobie mogę podać co zechcę, dopisać "podobno" i nikt mi nie może zarzucić, że kłamałem, bo przecież nie mówiłem, że tak było na pewno...
6
@Natenczas To tak jakbyśmy w Polsce mieli tylko Pocztę Polską. Wyobrażacie sobie nadawanie i odbieranie przesyłek od Pocztexu? Na szczęście jest konkurencja i pojawił się świetny InPost, który jest bez porównania lepszy.
4
@szela1899 Ło matko! Usuń to w tej chwili!
0
@FanBarcy22 Czemu tylko aktualny sezon? Przecież tam jest "Pokaż więcej meczów".
Z tego co widzę to jest ostatnie 0:0.
https://www.flashscore.pl/mecz/pilka-nozna/Qk0EsNhp/?isDetailPopup=true#/szczegoly-meczu/szczegoly-meczu
1
@esem91 Magnez 400 mg i D3 10 000 UI.
1
@don'T.R.I.P.e Mam od około 1,5 roku używaną 6600 XT od Sapphire i nie mam żadnych problemów ze sterownikami. Wszystko działa jak należy.
1
@barcanawieki Ok, nie ma problemu o ile sytuacja w lidze będzie już wyjaśniona i nie będzie matematycznych szans za zmianę pozycji w tabeli.
2
@BorzyKrzys Czyż nie wyglądają razem słodko niczym Prince Polo?
https://zapodaj.net/images/a283e8f1004e7.png
https://zapodaj.net/images/7c7cbe1338aa9.png
0
@MesQueUnClub96 A kto jest jedynym i obiektywnym arbitrem tego co moralne i co niemoralne? Dla jednego zmuszanie kobiet, a dla kogoś innego odbieranie życia dziecku poczętemu :)
Ja nie jestem pewny czy zawsze stoję po odpowiedniej stronie w obronie moralności, a Ty?
2
@Gaucho Ależ Xavi postawił fundamenty Flickowi ;)
14
Stare porzekadło, które wymyśliłem przed chwilą mówi: "Nie jest dobrze, gdy jest za dobrze."
Ten sezon jak dotąd to jest jakieś cholerne spełnienie piłkarskich marzeń. Mecze ogląda się z wielką przyjemnością, a i przekłada się to na wyniki. Jest wygrany superpuchar, jesteśmy w finale pucharu krajowego, w lidze prowadzimy, a nawet w Champions League idzie bez zastrzeżeń i nie musimy się nikogo bać. Z kim byśmy nie zagrali to przeciwnik faworytem nie będzie - przynajmniej na papierze. To my jesteśmy drużyną, która dyktuje innym jak gra się w piłkę i wyznaczamy poziom do którego inne drużyny muszą się wspiąć, żeby nas ewentualnie próbować pokonać. Jakby tego było mało to jednymi z ojców tych dotychczasowych osiągnięć jest dwóch Polaków. Boję się, że się zaraz obudzę...
Najgorsza w tym wszystkim jest jednak świadomość jak niewiele potrzeba, by tak dobra sytuacja nagle odwróciła się o 180 stopni i zostaniemy bez najważniejszych pucharów. Choć przed sezonem samo wygranie LaLigi było bardzo fajną opcją, tak teraz chyba wszyscy czulibyśmy pewien niedosyt. Cele minimum dynamicznie się zmieniają. To już nie jest kwestia: powalczyć o puchar króla, powalczyć o ligę i nie skompromitować się w Lidze Mistrzów. Teraz po takim sezonie aż szkoda będzie nie zdobyć co najmniej mistrzostwa Hiszpanii ORAZ pucharu króla lub po 10 latach sięgnąć ponownie po wymarzoną Ligę Mistrzów. Co by nie mówić: Flick jest wielki! I to niezależnie od tego jak skończy się ten sezon, bo on robi swoje i tylko pech może odebrać nam radość z kolejnych pucharów.
0
@kuz Nie chce być inaczej.
2
@barcuśl Może grał na czas
5
Raphinhi psycha siadła po meczu z Argentyną...
0
Ciekawe jakby wyglądało Atletico, gdyby do tego ich składu dorzucić zamiast Simeone jakiegoś bardziej ofensywnego trenera.
1
Podoba mi się to jak sędzia lekką ręką rozdaje żółte kartki. Dzięki temu piłkarze muszą uważać na wszelkie faule i gra jest płynniejsza.
0
@partymaker Dobrze zrobił, tylko odrobinę za słabo. Zbieralibyśmy szczeny z podłogi, gdyby ta piła doszła czysto do Raphinhi :D
9
Yamal jest psychiczny.
44
Po co Atletico chce awansować, skoro wiadomo, że w finale z Realem jak zwykle zesrają się metr przed kiblem?
0
@don'T.R.I.P.e Varowali czy ma być czerwona kartka. Po analizie doszli do wniosku, że zostaje żółta.
1
@QQL5 Ale może gdyby nie to, to dzisiaj nawet byśmy nie marzyli o Lidze Mistrzów, nie mówiąc już o tryplecie.
0
@Damiain Może chodziło o to, że nie wyszedł za pole karne, żeby przeciąć podanie od Viniciusa?