KamQiX
Dołączył/a: październik 2012
164 obserwujących
37 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Nie siejcie fermentu! xD
6
@D10SLEO Uczestnikiem debaty prezydenckiej.
10
Jeśli przed tą debatą nikt nie chciał głosować na Maciaka, to po tej debacie jeszcze bardziej nikt nie będzie chciał na niego głosować.
13
Stanowski dał Maciakowi okazję, żeby się trochę wypowiedział i mógł zaprezentować wyborcom, a ten go zaczął atakować...
0
@Inmate No niestety nie zdążył dojechać w 1,5 godziny :(
0
@Inmate No brak zaproszenia od organizatora to dość solidna "wymówka"
4
@Azazel_Pazuzu To nie był fejk. Wpuścili go w ostatniej chwili innymi drzwiami. Musiał iść naokoło.
3
@MesQueUnClub96 Może mieli jeszcze informacje o 2 kandydatach. Nie wiadomo... Tak szybko się ta liczba zmienia...
2
Niech żyje demokracja! :)
9
@barteq Ale złoto! Trzaskowski z rządową TV odwalili cyrk, a krytykowany jest za to Mentzen
7
@Cochise Ja za Senyszyn. Sam jej głos sprawi, że taki Trump zmięknie.
0
@MesQueUnClub96 Też wierzymy, że Ci się uda!
2
"TYLKO U NAS❗ Debata Prezydencka na żywo! Oglądaj "
Republika nawet w tytule live kłamie, bo debata leci też na Kanale Zero.
0
@michal26 Myślę, że w pełni trafne :)
0
@michal26 @MesQueUnClub96 opinia?
1
To wygląda jak odpytywanie z ostatnich trzech lekcji w 8 klasie szkoły podstawowej.
11
Stanowski to najlepsze co spotkało Polskę w tych wyborach xD
2
Senyszyn wejście smoka!
6
Chciałem sobie włączyć debatę prezydencką, a tam jakiś kabaret leci.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@Safrani To jednak już wysyłają? Myślałem, że wysyłka w maju
3
@GTBTP Całkiem realistyczne dopóki nie zrobisz zbliżenia na pada.
0
@4drian0 A mnie zawsze denerwowało, że odpala się osobne okienko i liczyłem, że w końcu zrobią to w nowej karcie. A najlepiej tak naprawdę jakby to zrobili w tej samej karcie jako okienko typu pop-up wbudowane w stronę, a nie osobne okno przeglądarki.
4
Jaka krótkoterminowa Panie Flick? Pan się nie wygłupia, Pan tu podpisze...
2
@July_6_BcN Ma tylko się nie odzywa.
https://www.fcbarca.com/user/dudus" target="_blank" rel="nofollow">https://www.fcbarca.com/user/dudus
@damianex10 O! to nawet multikonto
16
@QQL5 Mu też niestety możemy jeszcze wszystko przegrać, więc czekamy cierpliwie co się wydarzy :)
0
No tak, pewnie biorą pod uwagę osiągnięcia w LM kilka lat wstecz. My przecież w ostatnich latach się nie liczyliśmy w LM. Nie to co Arsenal.
6
@takisobiektos To jakiś spóźniony żart na Prima Aprilis, prawda?
2
@Rewolucja123 Nie zauważyłem. Jak dla mnie normalnie biegał.
77
Nie wiem czemu, ale wczoraj kładłem się spać w świetnym humorze, a dzisiaj w jeszcze lepszym.