1

@wojopancer Wszystko się zgadza. 10x0=0

1

@derlysy1979 Jakich naszych asów?

1

@JordiAlbion Ja polecam im Beniteza.

2

@Criss18Barca Czyli sędzia jednak zrobił co mógł.

2

@Luciano99 Ty chyba robisz takie fajne kolaże screenshotów sprzed meczów. Nie pomiń @Eto'o9 R10 :)

https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15491307

25

Skorzystam z okazji, że działa wklejanie z Twittera i tylko to tu zostawię:

https://x.com/OLANIYI__SEGUN/status/1909658132273340830

1

@Kamilos84 Za późno, już jest 3:0.

0

@kuz Dla mnie podobny poziom precyzji.

8

Bardziej pajęczyny nie zda się zdjąć. Jak ktoś mnie zapyta jak wygląda perfekcja w praktyce to mu pokażę ten rzut wolny.

0

Jeszcze jeden i będzie hattrick z wolnych. Teraz jeszcze lepiej niż za pierwszym razem. Wow.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

No to jutro risotto!

0

Wiedziałem, że pierwszy strzeli Arsenal. To po to, żeby nas koniec nas bardziej wku... rzyć.

7

Myślę, że czas na podsumowanie i analizę niezwykle emocjonującej pierwszej połowy meczu Arsenal - Real Madryt.

To po kolei:
-

0

@Eklerek Chyba mnie z kimś pomyliłeś...

1

Tak szczerze to spodziewałem się więcej po Arsenalu, a tu już nawet Manchester City w ogromnych kryzysie lepiej się prezentował.

1

To tylko przeciwko Realowi takie błędy można popełniać. To chore.

0

Białe gacie piłkarzy Arsenalu jeszcze nie są brązowe. To dobry znak!

0

Gotowi na emocjonalny rollercoaster? Zapinamy pasy!

0

@Kengo Szczerze mówiąc nie widzę tutaj nic co by upłynniło ruch przy dużym natężeniu ruchu lub zapobiegło wymuszeniom pierwszeństwa i tym samym wypadkom. Fajnie to wygląda tylko na symulacji, gdzie samochody akurat mają miejsce, żeby wjechać i nikt nie musi hamować.

11

Linki z Twittera i YouTube to swoją drogą, ale wreszcie działa wielokrotne oznaczanie w odpowiedziach na komentarze.

32

Króciutko z hejterami.

5

@MesQueUnClub_87 Ale oni głupi. Wystarczy, że wprowadziliby podatek od podatku i stworzyli tym samym nieskończony podatek rekurencyjny. Podatek od podatku od podatku od podatku od podatku...

0

@BabkaKiepska 1:3 dla Realu i 1:0 dla Bayernu

7

@ranger3120 Może i Twój link nie działa, ale i tak wiadomo jaka to emotka

1

@ranger3120 Zazdro. Mi zostało jeszcze z 20 lat

8

@Eto'o9 R10 Jest duże prawdopodobieństwo, że masz rację i Real niestety wygra nawet dzisiaj na wyjeździe, ale Valencia też miała dostać lanie na Bernabeu ostatnio. Niczego nie można być pewnym na 100%.

0

@Quahoo A tu cyk, Aston Villa w półfinale, czyli Real w finale.

3

@Michu94 Yyy.. Nie.

0

No i co hejterzy??? Gdzie teraz jesteście??!!11

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?