KamQiX
Dołączył/a: październik 2012
164 obserwujących
37 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@wojopancer Wszystko się zgadza. 10x0=0
1
@derlysy1979 Jakich naszych asów?
1
@JordiAlbion Ja polecam im Beniteza.
2
@Criss18Barca Czyli sędzia jednak zrobił co mógł.
2
@Luciano99 Ty chyba robisz takie fajne kolaże screenshotów sprzed meczów. Nie pomiń @Eto'o9 R10 :)
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15491307
25
Skorzystam z okazji, że działa wklejanie z Twittera i tylko to tu zostawię:
https://x.com/OLANIYI__SEGUN/status/1909658132273340830
1
@Kamilos84 Za późno, już jest 3:0.
0
@kuz Dla mnie podobny poziom precyzji.
8
Bardziej pajęczyny nie zda się zdjąć. Jak ktoś mnie zapyta jak wygląda perfekcja w praktyce to mu pokażę ten rzut wolny.
0
Jeszcze jeden i będzie hattrick z wolnych. Teraz jeszcze lepiej niż za pierwszym razem. Wow.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
No to jutro risotto!
0
Wiedziałem, że pierwszy strzeli Arsenal. To po to, żeby nas koniec nas bardziej wku... rzyć.
7
Myślę, że czas na podsumowanie i analizę niezwykle emocjonującej pierwszej połowy meczu Arsenal - Real Madryt.
To po kolei:
-
0
@Eklerek Chyba mnie z kimś pomyliłeś...
1
Tak szczerze to spodziewałem się więcej po Arsenalu, a tu już nawet Manchester City w ogromnych kryzysie lepiej się prezentował.
1
To tylko przeciwko Realowi takie błędy można popełniać. To chore.
0
Białe gacie piłkarzy Arsenalu jeszcze nie są brązowe. To dobry znak!
0
Gotowi na emocjonalny rollercoaster? Zapinamy pasy!
0
@Kengo Szczerze mówiąc nie widzę tutaj nic co by upłynniło ruch przy dużym natężeniu ruchu lub zapobiegło wymuszeniom pierwszeństwa i tym samym wypadkom. Fajnie to wygląda tylko na symulacji, gdzie samochody akurat mają miejsce, żeby wjechać i nikt nie musi hamować.
11
Linki z Twittera i YouTube to swoją drogą, ale wreszcie działa wielokrotne oznaczanie w odpowiedziach na komentarze.
32
Króciutko z hejterami.
5
@MesQueUnClub_87 Ale oni głupi. Wystarczy, że wprowadziliby podatek od podatku i stworzyli tym samym nieskończony podatek rekurencyjny. Podatek od podatku od podatku od podatku od podatku...
0
@BabkaKiepska 1:3 dla Realu i 1:0 dla Bayernu
7
@ranger3120 Może i Twój link nie działa, ale i tak wiadomo jaka to emotka
1
@ranger3120 Zazdro. Mi zostało jeszcze z 20 lat
8
@Eto'o9 R10 Jest duże prawdopodobieństwo, że masz rację i Real niestety wygra nawet dzisiaj na wyjeździe, ale Valencia też miała dostać lanie na Bernabeu ostatnio. Niczego nie można być pewnym na 100%.
0
@Quahoo A tu cyk, Aston Villa w półfinale, czyli Real w finale.
3
@Michu94 Yyy.. Nie.
0
No i co hejterzy??? Gdzie teraz jesteście??!!11