KamQiX
Dołączył/a: październik 2012
164 obserwujących
37 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czekałem na to całą debatę! Piękna chwila
3
Ale bez sensu są te pytania i odpowiedzi. Jeszcze nie było takiego pytania, gdzie pytający dał odpowiedzieć kontrkandydatowi.
1
Ale Woch daj mu mówić!
3
Ciepłe kartki!!!
2
@ptrx Nie trzeba, już Bartoszewicz załatwił wodę.
7
Ale trzeba Mentzenowi przyznać, że idealnie się mieści w czasie, żeby w ostatnich 10 sekundach powiedzieć wiadomo co.
0
@Tasde Można, pozwalam.
2
@Kgorecki2500 Że ma największe szansę z Trzaskowskim w drugiej turze.
8
Oni udają, że nie zrozumieli co Jakubiak powiedział czy serio mają takie problemy z logicznym myśleniem?
3
Matka Narodu przemówiła. Ja jej wierzę!
2
@Domin7777 Wszyscy dostali pytanie "ile jest płci?", Mentzen odpowiadał przed Zandbergiem, a ten się go czepiał później, że gadał na nieważne tematy i że się emocjonuje takimi nieważnymi sprawami.
10
Zandberg zamiast odpowiadać na pytanie, to się czepia Mentzena, że odpowiedział na pytanie...
0
@krajana Jak dla mnie idzie mu tak sobie. Mógłby konkretniej trafiać w sedno pytania, bo trochę zbyt ogólnie mówi. Ale to kończenie wypowiedzi zawsze tą samą formułą faktycznie słabe.
6
Tak jest! Najwyższe szanse w drugiej turze. Padło znowu! :D
6
Tak szczerze to Jakubiak ze wszystkich kandydatów wygląda i wypowiada się najbardziej poważnie.
0
@michal26 A w sumie... :D
0
Nie wiem kto Mentzenowi doradził tą formułkę na końcu, ale nie sądzę, by powtarzając to jak robot co pytanie odebrał głosy Nawrockiemu. Ogólnie jest to jakiś sposób, żeby podebrać trochę widzów Nawrockiemu - w końcu to Republika, ale wystarczyło powiedzieć raz czy dwa, a nie powtarzać w kółko na końcu każdego pytania.
9
Braun jest jaki jest i gada co gada, ale jego sposób wypowiedzi to złoto. Naprawdę dobrze się go słucha, o ile nie słuchamy co mówi.
1
Ech... Szkoda... Liczyłem, że będą w każdej rundzie zadawać pytanie również tekturze Trzaskowskiego. Te 1,5 minuty ciszy byłoby piękne.
0
Inni się męczą i klepią jak tu się ewentualnie bronić, a wbija Senyszyn i mówi, że nie będzie trzeba. Jak dla mnie wygrana tego pytania!
0
@damianex10 To chyba robione w generatorze memów
0
Gdybyście mieli technologię do klonowania ludzi z dowolnego okresu i mieli za zadanie zorganizować mecz, w którym w jednej drużynie wystąpią obecni piłkarze, a w drugiej ci którzy już odeszli z profesjonalnej piłki, to jak wyglądałyby obie XI i jaki wynik typujecie?
Proponuję przyjąć następujące kryteria:
1) jeśli chodzi o umiejętności to nie przyjmujemy najlepszej ani najgorszej wersji danego zawodnika. U każdego staramy się wyciągnąć mniej więcej średnią jakość jaką prezentował w swojej karierze.
2) to zabawa, więc nie ma znaczenia czy wybory będą kierowane umiejętnościami, sympatiami czy czymkolwiek sobie wymyślicie.
3) do drużyny obecnych piłkarzy bierzemy wszystkich z TOP 5 lig oraz z innych lig, ale nie starszych niż 30 lat. Natomiast aktywnych piłkarzy, ale takich którzy wypisali się już z profesjonalnej piłki i są starsi niż 30 lat traktujemy jako legendy.
Ode mnie:
Courtois
Kyle Walker, Cubarsi, Saliba, Balde
Wirtz, Rodri, Pedri
Yamal, Mbappe, Rafael Leão
Druga jedenastka:
Buffon
Dani Alves, Carles Puyol, Maldini, Roberto Carlos
Xavi, Busquets, Iniesta
Messi, Cristiano Ronaldo, Neymar
Wynik meczu: 1:3 dla legend.
1
@MesQueUnClub96 Dodi, nie rób już z siebie takiej ofiary. Ostatnio nawet nie poradziłeś sobie z prostym zadaniem kliknięcia w przycisk "usuń konto".
1
@Danny Gaucho Ja będę tutaj bardzo radykalny. W przypadku jednorazówek 4x ❌
3
@pluszek Ta debata w TVP to strzał kolano w Trzaskowskiego. Nie dość, że podczas debaty był atakowany z każdej strony, nawet przez Hołownię i raczej nikt nie mówi, że poradził sobie świetnie... A wręcz przeciwnie. To na dodatek jeszcze po debacie ciągnie się za tym wydarzeniem taki smród i tyle pytań.
1
@MesQueUnClub_87 To mnie właśnie pająki i duże owady obrzydzają, a z kolei myszy, szczury są spoko. Nawet węże, których też przecież wiele ludzi się boi, nie robią na mnie wrażenia i nie miałbym problemów, żeby jakiegoś niejadowitego wziąć na ręce :D
1
@qbsonFCBarca Jedyne na co mnie stać to odpalenie na YT kanału venomous art. Więcej kontaktu z pająkami nie da rady xD
1
@MesQueUnClub_87 To zależy dla kogo, bo jak ktoś ma arachnofobię i entomofobię to naprawdę -40 stopni jest mniej przerażające, niż to latające i pełzające coś.
1
@Gaucho Dotknięcie Schrödingera - było i nie było.
15
Zawodnik Alaves brutalnie wymusił czerwoną kartkę dla Mbappe i powinien zostać za to zawieszony. Nie powinien ustawiać nogi akurat w tej przestrzeni, którą atakował Mbappe. Anulowanie kartki Francuzowi i zawieszenie piłkarza Alaves to jedyne rozwiązanie.