35

Ten sam Bayern, który przegrał z Aston Villą 1:0, Barceloną 4:1, Feyenoordem 3:0 i zremisował z Celticiem u siebie? A to wszystko w jednej edycji LM. Czy o jakiś inny Bayern chodziło?

4

@clyde Odwrotnie proszem Pani.

1

@escarabajo Może być. Każdy mecz Realu Madryt.

1

@ali3gator Obecnie tylko obniżenie liczby drużyn w najwyższej lidze do 18 zespołów. Tak jak jest w Bundeslidze.

1

@pep71 Wulgaryzmy, wyzywanie piłkarzy i prowokowanie.

0

@lajcior Tak, jajka w majonezie. Tylko tyle mi wystarczy do szczęścia. Wiadomo, że w majonezie Kieleckim.

1

@Eklerek Warto dodać, że w pierwszej połowie meczu w Madrycie nie oddali ani jednego celnego strzału, ale to wiadomo, że wina tej 10-minutowej przerwy

1

@Popitek12 Specjalnie wystawiasz do pustej?

0

@xvcWinterSoldier A ja że Londyn wygra w Madrycie.

2

@gumaz Zaraz się wybieram. A poprzednio w listopadzie

2

@NeroTFP1 "A jeżeli ktoś chciałby poznać opowieść osadzoną w klimacie spisków i szpitala psychiatrycznego..."

Przyznaj się! Napisałeś książkę o nas!

0

@Gaucho Dobrze, że oni rok temu z Manchesterem City poszli na wymianę ciosów.

1

@FcPortoFan1999 A na przykład nie może zgłaszać poprawek do ustaw i negocjować z rządem, że jeśli danej poprawki nie przyjmą, to ustawa będzie zawetowana?

0

@FcPortoFan1999 Jakąś tam ma.

39

@MesQueUnClub96 Jak wytłumaczysz to, że w debacie na Republice to Stanowski najbardziej zaorał Nawrockiego pytaniem dlaczego Duda już teraz nie spełni obietnic Nawrockiego?

0

A co jeśli Mbappe to taki Harry Kane, ale tylko na Ligę Mistrzów i nigdy jej nie wygra?

0

@mrboom Bayern też miał pierwszy mecz u siebie i przegrali 1:2 :D

0

@yoli Pewnie oglądali też pierwszy mecz z BVB i jednak ich nastroje nie są aż tak pozytywne.

3

Jeśli czujecie lekki stresik przed półfinałem, to pomyślcie co muszą czuć kibice Interu, który zmierzy się z Barceloną Hansiego Flicka.

5

Może i nie odrobili strat, ale za to też nie wygrali nawet meczu.

4

Lost Blancos :)

7

Oficjalnie: Real Madryt nie wygra trypletu w sezonie 2024/25!

0

@Murazor Wyluzuj :)

2

Jeszcze nie! Jeszcze się nie cieszymy.

2

Jest wylew! Już wiadomo jak to się skończy.

1

Zaczynają odrabianie.

3

Uwierzę dopiero jak na stadionie zgasną światła po meczu.

6

Wy już czerwoną byście chcieli, a tu nawet żółtej nie ma. I faulu też nie ma. Ogólnie nic nie ma. Dobrze jest, grają chłopaki.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?