KamQiX
Dołączył/a: październik 2012
164 obserwujących
37 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
35
Ten sam Bayern, który przegrał z Aston Villą 1:0, Barceloną 4:1, Feyenoordem 3:0 i zremisował z Celticiem u siebie? A to wszystko w jednej edycji LM. Czy o jakiś inny Bayern chodziło?
4
@clyde Odwrotnie proszem Pani.
1
@escarabajo Może być. Każdy mecz Realu Madryt.
1
@ali3gator Obecnie tylko obniżenie liczby drużyn w najwyższej lidze do 18 zespołów. Tak jak jest w Bundeslidze.
1
@pep71 Wulgaryzmy, wyzywanie piłkarzy i prowokowanie.
23
@GREGRTS Wytłumacz mi jedną rzecz. Jak to możliwe, że nie dostałeś jeszcze bana?
https://www.fcbarca.com/123791-najwyzszy-czas-zaczac-wygrywac-w-lalidze,dyskusja-15248318.html
https://www.fcbarca.com/123786-przeglad-prasy-fcbarcacom-operacja-remontada,dyskusja-15247189.html
https://www.fcbarca.com/123792-barcelona-zdemolowala-valencie,dyskusja-15250323.html
https://www.fcbarca.com/123612-pedri-musimy-wygrac-wszystko-do-konca-sezonu-w-lalidze-wypowiedzi-pomeczowe,dyskusja-15217946.html
https://www.fcbarca.com/123470-barcelona-z-superpucharem-hiszpanii,dyskusja-15187606.html
Mogę wklejać dalej, bo masz w profilu ponad 200 komentarzy i niemal wszystkie są w tym samym tonie.
0
@lajcior Tak, jajka w majonezie. Tylko tyle mi wystarczy do szczęścia. Wiadomo, że w majonezie Kieleckim.
1
@Eklerek Warto dodać, że w pierwszej połowie meczu w Madrycie nie oddali ani jednego celnego strzału, ale to wiadomo, że wina tej 10-minutowej przerwy
1
@Popitek12 Specjalnie wystawiasz do pustej?
0
@xvcWinterSoldier A ja że Londyn wygra w Madrycie.
2
@gumaz Zaraz się wybieram. A poprzednio w listopadzie
7
@paweldunajecfcb To co @michal26.
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15533289
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15533427
2
@NeroTFP1 "A jeżeli ktoś chciałby poznać opowieść osadzoną w klimacie spisków i szpitala psychiatrycznego..."
Przyznaj się! Napisałeś książkę o nas!
0
@Gaucho Dobrze, że oni rok temu z Manchesterem City poszli na wymianę ciosów.
1
@FcPortoFan1999 A na przykład nie może zgłaszać poprawek do ustaw i negocjować z rządem, że jeśli danej poprawki nie przyjmą, to ustawa będzie zawetowana?
0
@FcPortoFan1999 Jakąś tam ma.
39
@MesQueUnClub96 Jak wytłumaczysz to, że w debacie na Republice to Stanowski najbardziej zaorał Nawrockiego pytaniem dlaczego Duda już teraz nie spełni obietnic Nawrockiego?
0
A co jeśli Mbappe to taki Harry Kane, ale tylko na Ligę Mistrzów i nigdy jej nie wygra?
0
@mrboom Bayern też miał pierwszy mecz u siebie i przegrali 1:2 :D
0
@yoli Pewnie oglądali też pierwszy mecz z BVB i jednak ich nastroje nie są aż tak pozytywne.
3
Jeśli czujecie lekki stresik przed półfinałem, to pomyślcie co muszą czuć kibice Interu, który zmierzy się z Barceloną Hansiego Flicka.
5
Może i nie odrobili strat, ale za to też nie wygrali nawet meczu.
4
Lost Blancos :)
7
Oficjalnie: Real Madryt nie wygra trypletu w sezonie 2024/25!
0
@Murazor Wyluzuj :)
2
Jeszcze nie! Jeszcze się nie cieszymy.
2
Jest wylew! Już wiadomo jak to się skończy.
1
Zaczynają odrabianie.
3
Uwierzę dopiero jak na stadionie zgasną światła po meczu.
6
Wy już czerwoną byście chcieli, a tu nawet żółtej nie ma. I faulu też nie ma. Ogólnie nic nie ma. Dobrze jest, grają chłopaki.