KamQiX
Dołączył/a: październik 2012
164 obserwujących
37 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
@AlwaysBlaugrana To było piękne że strony Ferrana
0
@Arden Vinicius nie, który jako pierwszy wystartował do arbitra?
1
@LambiPL Mimo wszystko ktoś zawalił, bo gdyby strzał nie był aż tak idealny to też byłby gol. Nie wiem czy Szczęsny był źle ustawiony czy jakiś obrońca powinien stać i kryć ten słupek. Mbappe miał otwartą drogę, żeby ten strzelać.
2
@Hrzan Nie, przy pierwszej. Przy drugiej to mógł tylko zgadywać gdzie strzeli Czułameni no i nie zgadł
2
@RobsonPL Pssst... Barcelona strzeliła aż 2 bramki w ostatnich minutach. Także pokazaliśmy podwójny mental
0
@ranger3120 Ta, Szczęsny się zlitował i mu puścił tego gola. Niech ma
0
@Comfortable_ Mi się to właśnie podoba, bo jest dzięki temu nieprzewidywalny. A straty? Messi też tracił piłki. Siłą rzeczy chcąc zrobić coś dobrego w ofensywie ryzykujesz, że się nie zawsze uda. Ale dobrze mieć kogoś takiego kto potrafi wziąć odpowiedzialność na siebie, a nie gra tylko przewidywalnie i bezpiecznie.
0
W sumie to fajnie, że ten mecz wygrały dwie drużyny. My bo podnieśliśmy puchar i Real, bo uniknął kompromitacji. Wszyscy szczęśliwi
2
@Comfortable_ Mi się bardzo podobała jego gra. Oddał też jeszcze dwa bardzo groźnie strzały. Jeden na początku meczu tuż obok słupka i drugi, który z trudem obronił Courtois
5
@Comfortable_ Dwie asysty. jakie średnio? :O
92
Czaicie, że można mieć w klubie takiego dzikusa jak Vinicius, a i tak nie jest on najgorszym psycholem w drużynie?
7
@Rewolucja123 Nie wiem czy Rudiger nie jest jeszcze gorszy...
1
@norbi77 @wosiek91 No czyli w sumie D.
3
Jak myślicie? Co wymyślą w RMTV? Czemu Real przegrał finał?
a) Bo zagrali słabo
b) Bo Barcelona była lepsza
c) Bo szczęście im nie dopisało
d) Bo sędzia odgwizdał uderzenie w twarz zawodnika Barcelony przez Mbappe w 122. minucie?
23
Nie umiem zasnąć
1
Jeszcze w ligowym Klasyku wszelkimi środkami im wdupić!
8
Robert Lewandowski i Wojciech Szczęsny w świętującej FC Barcelonie po wygranym Klasyku. Łza się w oku kręci.
4
Dla takich chwil jest się kibicem
1
A oni nam szpaleru nie zrobią? :(
0
@Lordzi Wkur**ić płaczków.
3
Gdyby Rudiger nie potrafił grać w piłkę to byłby jakimś psycholem-gangusem. A tak jest tylko psycholem-piłkarzem.
0
@Barca_Big_Moment Ale nawet z tą przewagą nie byli lepsi. Mieliśmy więcej groźnych sytuacji.
5
Ale jedno trzeba przyznać. Real Madryt miał wczoraj rację, że ten sędzia jest stronniczy. Miło z ich strony, że tak się za nami wstawili.
15
Oficjalnie: Real Madryt nie wygra dubletu w sezonie 2024/25!
1
Takie zwycięstwo też smakuje cudownie. Nie trzeba manity! VAMOS!
0
Jeśli Raphinha zostanie to chyba tylko Flick będzie liczył, że na wypadek karnych będzie lepszy. Ale tak naprawdę obecnie nawet Fati dałby więcej na boisku.
0
Co sądzicie o pierwszym w historii golu Mbappe z wolnego? Wina Wojtka? Powinien stać bliżej tego słupka czy był dobrze ustawiony i po prostu idealny strzał? Według mnie dobrym pomysłem, gdyby przy rzucie wolnym z tak bliskiej odległości ustawić jednego zawodnika na słupku, żeby pilnował.
17
Gdyby sędzia był bezstronny, piłkarze Realu nie mogliby w drugiej połowie nawet dotykać naszych piłkarzy, bo ponad połowa ich składu zapracowała sobie na żółtą kartkę. Ale nie jest - żadna nowość.
2
Oni już na czas grają?
0
Szpakowski tak wyłączył mikrofon, że włączyć nie potrafi.