0

Odrywając na chwilę myśli od meczu, który za chwilę... Jestem naprawdę bardzo zdziwiony ile Rockstar nam nagle dał materiałów z GTA VI. Ponad 1,5 roku totalna cisza i boom! Prawie 3-minutowy trailer, który nie jest tylko zajawką, ale opowiada pewną historię. Zarys fabuły na oficjalnej stronie, nawet w języku polskim. Opisy postaci, które odegrają ważniejszą rolę w grze i do tego cała masa screenshotów. Aż trudno się ze wszystkim dokładnie zapoznać, bo tyle tego jest.

1

@Kalipso Tak, ale jednak nie sposób jakkolwiek ocenić fizykę gry czy animacje, bo przede wszystkim widzimy cutscenki. Choć oczywiście na silniku gry i renderowane w czasie rzeczywistym.

0

@Transu96 Dobra, dobra, sam jesteś cinematic :P

0

Co odwalił Rockstar to nie mam pytań. Chodzi mi o wypuszczenie trailera tak nagle z czapy. Sam trailer no nie pokazuje samego, czystego gameplayu, ale jest to ogrom materiału do analizy dla fanów. Aż dziwne, że tak dużo pokazali.

5

Też na myśl o meczu czujecie taki ucisk gdzieś w brzuchu?

24

@Katalonik97 Szczególnie Liverpool, bo tam w finale czekałby na nas Tottenham.

1

@DTMisTheBest Szykujmy się na wojnę z Turcją

55

A pamiętacie grudzień gdzie wszystkie puchary przegraliśmy i nie było już na nic nadziei, a Flick okazał się miernym trenerzyną?

1

@_catalan Możliwe :)

4

@Barceloniarz987 Cudowne są

27

@PatrychoO Dla niektórych liczy się tylko to co medialne. Jak nie wstawisz posta na social media z gratulacjami to znaczy, że nie gratulujesz... Tym bardziej szanuję Messiego, że na to gdzieś i robi po swojemu po cichu i nie potrzebuje się chwalić publicznie.

1

@comtedurgell Marciniak wszystkim drużynom daje pograć i bardzo dobrze, bo gra będzie płynniejsza. Nie lubię sędziów, którzy przerywają każdą akcję gwiżdżąc każdy kontakt.

2

@Swistus172 Słusznie uważasz :)

2

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@turhiay U źródła tej tragedii jest nękanie i zniszczenie psychiki temu chłopakowi. Gdyby nie to, tragedii by nie było. Najprawdopodobniej. Czy to usprawiedliwia to co on zrobił? Nie, absolutnie nie. Ale trzeba sobie zdać sprawę, że psychika ludzka jest krucha i niedaleka jest droga do tego, żeby przestać myśleć racjonalnie, gdy ktoś cię krzywdzi, a ty nie widzisz żadnej drogi wyjścia. Nie chcę, żeby to brzmiało jak usprawiedliwianie morderstwa, ale każde zło niesie ze sobą złe konsekwencje.

22

@A4ron Ja bym się odniósł do faulu Araujo z PSG rok temu :D

2

@agaFCB Kluczowe będzie strzelenie więcej bramek niż Inter.

37

Jak zagra tak jak w pierwszy meczu, to może nawet lepiej. W ogóle wówczas nie odnotowałem, że jest on na boisku.

4

@Swistus172 Wygraliśmy wszystkie El Clasico w tym sezonie i gramy u siebie. Nie mamy żadnych podstaw, żeby się bać. Natomiast nie możemy być też pewni, że wygramy. Na szczęście nawet porażka nie zabiera nam jeszcze mistrzostwa. Mam nadzieję, że będzie dobrze.

2

@Malkey95 To prawda, ale jeśli ktoś dałby mi wybór, to wolę LM niż ligę.

0

Jak Pichichi będzie jedynym "trofeum" Realu w tym sezonie to biorę w ciemno i niech Mbappe strzeli nawet jeszcze 10 bramek.

2

No i znowu kutwa cała robota do zrobienia dla nas...

0

@FcPortoFan1999 Nie, nie, absolutnie. Daleko mi do tego, żeby się bać. Ale równie daleko do ogłaszania Barcelony Mistrzem Hiszpanii.

0

@FcPortoFan1999 Ja wolę do tego podchodzić ostrożnie.

0

@FcPortoFan1999 Może będziemy zajechani po meczu z Interem albo co gorsza w kiepskim stanie mentalnym, jeśli odpadniemy z LM. Do tego możemy marnować mnóstwo okazji w Klasyku, a Realowi się przyfarci i strzelą 3 gole z 2 okazji. I wygrają 2:3. Aż takie nierealne? :)

0

@FcPortoFan1999 Przy jakiej stracie? Przecież mają tylko 4 punkty straty i mecz bezpośredni. Chyba nie liczysz obecnie, nie jest to 7 punktów różnicy, bo to nieprawda

4

@Tabaluga37 Bernabeu to nie jest łatwy stadion dla Realu.

1

@tbas Jeśli nie będzie Balde to jest to chyba najrozsądniejsza opcja. Szkoda, że Christensen nie jest w rytmie i dopiero zaczął wracać, bo widziałbym jego obok Cubarsiego, a Araujo na prawej obronie.

49

@bagor34 Przepraszam, bez urazy, ale jeśli chcesz poznać moje zdanie, to uważam, że najgłupszy komentarz maja mamy właśnie za sobą.

9

@zodiak_10 Ja mam lepszy. Do końca sezonu Szczęsny. A później się zobaczy który z nich będzie w lepszej formie i niech ten gra. Ja ufam Flickowi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?