KamQiX
Dołączył/a: październik 2012
164 obserwujących
37 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@GeneralXavi Jeżeli go wybierzemy nie stanie nigdy na żadnej partyjnej imprezie, nie stanie nigdy na żadnej partyjnej imprezie, jeśli go wybierzemy. Mnie przekonał.
1
@Kapitan hawk O! Wróciłeś :D
1
@Danny Gaucho Ja coś czuję, że skoczyłoby się to tak (0:40):
11
Uważam, że gdyby Wojciech Szczęsny nie był Polakiem i nasze oczy nie były w sposób szczególny skupione na nim, to nikt nie zwróciłby za bardzo uwagi na jego występ. Dla ludzi którzy pragną go skrytykować fajnie brzmi, że Inter oddał 3 celne strzały i wszystko wpadło, ale...
Gol 1: Bez większych szans, prawidłowo krył bliższy słupek, nieoczywisty strzał z okolic 6 metrów.
Gol 2: Nie ma o czym mówić, nie do obrony.
Gol 3: Popełnił błąd z wyjściem do piłki, bo była ona poza jego zasięgiem, ale największą winę znowu ponosi obrona, że dopuściła do strzału po rzucie rożnym z bliskiej odległości.
Gol 4 (ze spalonego): Tu to już w ogóle nie rozumiem pretensji do Wojtka. Był wysunięty z bramki na wypadek prostopadłego podania, żeby móc wyjść na przedpole. Gdy piłka poszła do Dumfriesa na prawe skrzydło to zaczął się cofać, żeby nie dostać strzału na krótki słupek. Nie miał szans przeciąć tego podania.
Ja tu widzę 1 jedyny błąd. Nie jest prawdą, że polegał on na tym, że Szczęsny się zatrzymał, bo gdyby poszedł to by przeciął dośrodkowanie. Nie, nie przeciąłby. Więcej tu winy obrony, że dopuściła do strzału po rzucie rożnym. Wojtka wina tylko taka, że nie stał w bramce, bo wtedy miałby większe szanse obronić strzał. A z pozytywów? Dołożył chyba ze 2-3 interwencje przed polem karnym, gdzie gdyby nie one to byłoby gorąco, pewnie przynajmniej jedną bramkę byśmy dodatkowo stracili, gdyby został w bramce. A były to sytuacje na styku, gdzie w ostatniej chwili tuż przed przeciwnikiem wybijał piłkę.
Kto chce sobie odświeżyć jak wyglądały gole nr 3 i 4 to tutaj jest cała druga połowa.
https://ok.ru/video/9932233902639 (gol 3 w 18:50, gol 4 w 30:15)
Jeśli się spojrzy na komentarze na anglojęzycznym profilu Viva Barca na FB to przeważają takie:
1) "If this guy didn't play as a sweeper keeper with his quick thinking Barcelona would have lost 5-3"
2) "Come on Two goals were impossible to save"
3) "In set pieces, if the defense lets you down, there's no way you can save it."
4) "Bad luck for Tek today, but we have to keep in mind that we played practically without full-backs"
5) "And there is no talk about the exits to cut plays behind the back?"
6) "He had no fault at any of the goals."
0
@LukaszFan A wyjścia na przedpole? Były chyba z 2-3 takie. To też nie jest takie łatwe co pokazał Courtois w El Clasico. Także coś tam dobrego zrobił
2
@Tarnowitz "Dobrze" to może za duże słowo, ale na pewno nie tragicznie jak tu się często przedstawia. Tragicznie to zagrał z Benficą w fazie ligowej.
6
@Luciano99 Powinno się wprowadzić do regulaminu strony taką zasadę, że jak ktoś 3 razy w jednym sezonie znajdzie się po stronie Somersby to ma perm bana.
4
@F3DO Jeśli dasz mi gwarancję, że dzięki temu awansujemy do finału LM, to zaryzykuję w lidze stratą punktów, licząc, że wygramy Klasyk
1
@Terapuls Ja uważam, że jest jedyną opcją. W końcu Raphinha oddał strzał niecelny.
16
Ja na pewno patrzę z optymizmem na rewanż. Oczywiście pewny awansu nie jestem, daleko mi do tego, ale myślę, że jeśli nie będziemy mieć jakiegoś pecha na boisku to powinno się udać. Z gry jesteśmy lepsi i stwarzamy więcej dobrych okazji.
Zwycięstwo byłoby lepszym rezultatem bez dwóch zdań, ale remis ma ten plus, że na rewanż jedziemy z myślą, że gramy o zwycięstwo bez kalkulowania czy opłaca nam się bronić korzystnego wyniku z pierwszego meczu. Damy radę!
1
@natanvip No ja mam nadzieję, że nikt nie płacze. Nie ma powodów.
1
@mekston Oby! Szkoda tych dwóch poprzeczek, bo by miał tego hattricka w półfinale LM.
1
@Cvzx Ale co zawalił? Jedynie to nie dał nic na plus, ale żeby od razu tragiczny?
0
Yamal kończy mecz z hattrickiem, którego nie strzelił.
1
Jakby Yamalowi siadł w okienko ten strzał z 86-87. minucie to mielibyśmy chyba gola turnieju. Chociaż w jego głowie to mogła być próba dogrania do Raphinhi.
16
Będzie ogień w Mediolanie! Oby z Balde!
1
@Bykunn Interowi dolicz też ten milimetrowy (dosłownie) spalony.
0
Jest Araujo, oby za Martina!
0
@BialyKolorDoDupy Pewnie gra Interu mu się bardziej podoba.
3
Nie wiem czy jesteśmy aż tak potężni w ofensywie, ale jakoś mi ta defensywa Interu nie imponuje. Sam Yamal wchodzi tam jak w masło. Szkoda zmarnowanych okazji.
41
Przyznam zupełnie szczerze, że po tym co widziałem już w tym sezonie, druga bramka Interu nawet mnie aż tak mocno nie zabolała, bo wiedziałem, że jesteśmy w stanie to odwrócić. No i się nie myliłem, bo jeszcze w pierwszej połowie wyrównaliśmy i ciśniemy aż miło. Yamalek jest piękny, nie wiem gdzie on ma sufit.
1
@Bilon87 To chyba Canal+ im dyktuje, który mecz mogą puścić
5
Ja chyba nie zdałem sobie jeszcze sprawy, że gramy w półfinale Ligi Mistrzów. Nie czuję jakoś tego. Jakby zwykły mecz w środku sezonu.
0
@Bilon87 Flashscore podawał, że jest na TVP. Wczoraj widziałem, ale to był błąd.
0
@AndresBurek Stanowski wyszedł ze studia po tym jak zapytał Maciaka czy podziwia Putina, a ten potwierdził. Szkoda, bo mógł jeszcze dopytać czy popiera działania Putina i wtedy wyjść, jeśli ten potwierdzi. Ale w sumie walić Maciaka
13
Stanowski się spieszy na LM. Nie dziwię się.
20
@karolszymek Nie wiem czy się liczy - czytam La Bambę. Nic więcej mi nie potrzeba
0
@Antimadridista_WR Niech oni lepiej tego Maciaka dobrze przeszukają przed wpuszczeniem do studia :D
4
@arasz1819 Przerażające, że można nazywać innych fanatykami, a nie widzieć belki w swoim oku.
0
@arasz1819 Określiłeś pewną grupę ludzi "labambową pisfederacją". Już to samo w sobie jest pogardliwe, ale poszedłeś dalej twierdząc, że ta właśnie grupa nie myśli samodzielnie tylko musi między sobą ustalać co myśli na dany temat. Mam nadzieję, że przynajmniej nie postrzegasz tego jako okazanie szacunku innym ludziom.