KamQiX
Dołączył/a: październik 2012
164 obserwujących
37 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Piorun U mnie jak dodaję znak wodny to z automatu jest on na każdej stronie.
3
@Piorun Zakładka "Projektowanie" i tam jest opcja dodania znaku wodnego.
1
@Who_you_mam Wygrana po golu Olmo, który będzie na pozycji spalonej, strzeli ręką, a w dodatku piłka nawet nie przekroczy całym obwodem linii bramkowej. A to wszystko w 96. minucie.
27
@norbi77 Bo nie chcieli. Gdyby chcieli to by odbyli. Ale nie chcieli. Bo są Realem Madryt i mogą robić co chcą. Bo wygrali 15 lik miszczuf
3
Ale że aż tak się zesrają przed finałem to się nie spodziewałem...
1
Zagadka na dziś. Co to za klub?
- Najobrzydliwszy klub w historii
- Zagra jutro w finale pucharu, choć odpadł z Celtą Vigo
- Jest ze stolicy Hiszpanii
- Telewizja tego klubu prowadzi nagonkę na sędziów i próbuje wpłynąć na ich decyzje, mimo, że na błędach sędziów to właśnie ten klub stale korzysta od niepamiętnych czasów
- Zaczyna się na "Rea", a kończy na "adryt"
- "15 LM"
Jak za trudne to dam więcej podpowiedzi.
0
@Azi Tylko Polska :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Azi Ameryka nie jest cywilizowana
0
@Azi Gdyby na świecie były tylko cywilizowane kraje, to nie byłoby wojen.
13
@buglikos Nie widzę Messiego w ogóle w roli trenera jakiegokolwiek klubu.
11
Wszystko mi się podoba. Wprowadzić i się nie zastanawiać.
0
Proszę mnie wpuścić, nie jestem botem!
2
@Comentateiro Ten koszt jest tak potężny, że spłacili dopiero połowę.
0
@DolMac Bawmy się i radujmy. Cieszmy się chwilą, bo jak wszystko przegramy (co jest jeszcze możliwe) to tylko te chwile radości teraz nam pozostaną. Real bierzemy na miękko 8:0. Albo nie! 8:1, bo jeszcze z rozpędu sobie załadujemy swojaka.
0
@Bobo25 Bo to tutaj jest tylko z 2. połowy, a ktoś niżej podawał z całego meczu.
1
@NoswaR Ale w sobotę finał PK, a nie liga.
0
Przecież z tych 6 minut to chyba nawet 2 minuty piłka nie była w grze.
0
Haha, ale farty
2
Najciekawsza część tego meczu to przerwa, podczas której pościeliłem sobie łóżko.
0
@L4ngusta Ale oni nie stworzą tyle sytuacji co my wczoraj, więc przy takiej samej skuteczności przegrają lub zremisują.
1
Życzę Realowi, żeby byli dziś skuteczni jak my wczoraj.
0
@draxidox Żałujesz mu?!
11
Futbol jest niesprawiedliwy. Takie meczycho i tylko 1:0. To się mogło spokojnie i powinno skończyć manitą i możliwością zdjęcia z boiska Pedriego. Nie mogę uwierzyć, że Araujo nie trafił prawie do pustej, a Yamal mając tyle miejsca i czasu kopnął prosto w bramkarza. Już oczami wyobraźni widziałem jak mija bramkarza i strzela do pustej albo jeszcze lepiej - mięciutki lobik nad bramkarzem jak niegdyś Messi.
3 punkty! Vamos!
4
Dlatego Pedri nie ma asyst.
3
@APTAPT Przecież pokazali powtórkę z linią z systemu półautomatycznego spalonego.
0
@esem91 Może Fort na lewej obronie, a Araujo na prawej. Dla mnie to bardziej logiczne.
4
@Guapo Doceniam, ale niepotrzebnie się trudzisz. Nie Ty pierwszy próbujesz :D
1
@xvcWinterSoldier No nie no gdzie! Jeśli zostanie powołany to po to, żeby mieć rezerwowego bramkarza, bo Pena pokazał ostatnio jakie ma podejście.
0
@lithotripter Czy wpłacając na WOŚP, który z tych pieniędzy wspiera szpitale legitymizujesz działania Narodowego Funduszu Zdrowia? Czy wpłacając w szkole na zbiórkę na Dzień Nauczyciela 10 zł wspierasz i legitymizujesz działania dyrektora szkoły, który jest niesympatyczny, gburowaty i uważasz, że źle zarządza szkołą? Czy idąc do lekarza POZ wspierasz i legitymizujesz wszystko to, co robi Minister Zdrowia? Czy ja wpłacając na remont domu katechetycznego w mojej lokalnej parafii, wspieram i legitymizuję wszystkie działania hierarchów?
@pozor Przyznam, że nie za bardzo rozumiem Twój komentarz, bo piszesz o jakichś pozorach modlitwy, pozorach wyboru za sprawą Ducha Świętego, a w ogóle nie uargumentowałeś dlaczego to są według Ciebie tylko pozory. Zresztą krytykujesz hierarchów KK, a przecież ja w swoim komentarzu nie próbuję ich bronić. Także nie do końca wiem jak się odnieść, bo nie polemizujesz z argumentami, które przedstawiłem na początku tej rozmowy.