0

@Piorun U mnie jak dodaję znak wodny to z automatu jest on na każdej stronie.

3

@Piorun Zakładka "Projektowanie" i tam jest opcja dodania znaku wodnego.

1

@Who_you_mam Wygrana po golu Olmo, który będzie na pozycji spalonej, strzeli ręką, a w dodatku piłka nawet nie przekroczy całym obwodem linii bramkowej. A to wszystko w 96. minucie.

27

@norbi77 Bo nie chcieli. Gdyby chcieli to by odbyli. Ale nie chcieli. Bo są Realem Madryt i mogą robić co chcą. Bo wygrali 15 lik miszczuf

3

Ale że aż tak się zesrają przed finałem to się nie spodziewałem...

1

Zagadka na dziś. Co to za klub?

- Najobrzydliwszy klub w historii
- Zagra jutro w finale pucharu, choć odpadł z Celtą Vigo
- Jest ze stolicy Hiszpanii
- Telewizja tego klubu prowadzi nagonkę na sędziów i próbuje wpłynąć na ich decyzje, mimo, że na błędach sędziów to właśnie ten klub stale korzysta od niepamiętnych czasów
- Zaczyna się na "Rea", a kończy na "adryt"
- "15 LM"

Jak za trudne to dam więcej podpowiedzi.

0

@Azi Tylko Polska :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Azi Ameryka nie jest cywilizowana

0

@Azi Gdyby na świecie były tylko cywilizowane kraje, to nie byłoby wojen.

13

@buglikos Nie widzę Messiego w ogóle w roli trenera jakiegokolwiek klubu.

11

Wszystko mi się podoba. Wprowadzić i się nie zastanawiać.

0

Proszę mnie wpuścić, nie jestem botem!

2

@Comentateiro Ten koszt jest tak potężny, że spłacili dopiero połowę.

0

@DolMac Bawmy się i radujmy. Cieszmy się chwilą, bo jak wszystko przegramy (co jest jeszcze możliwe) to tylko te chwile radości teraz nam pozostaną. Real bierzemy na miękko 8:0. Albo nie! 8:1, bo jeszcze z rozpędu sobie załadujemy swojaka.

0

@Bobo25 Bo to tutaj jest tylko z 2. połowy, a ktoś niżej podawał z całego meczu.

1

@NoswaR Ale w sobotę finał PK, a nie liga.

0

Przecież z tych 6 minut to chyba nawet 2 minuty piłka nie była w grze.

0

Haha, ale farty

2

Najciekawsza część tego meczu to przerwa, podczas której pościeliłem sobie łóżko.

0

@L4ngusta Ale oni nie stworzą tyle sytuacji co my wczoraj, więc przy takiej samej skuteczności przegrają lub zremisują.

1

Życzę Realowi, żeby byli dziś skuteczni jak my wczoraj.

0

@draxidox Żałujesz mu?!

11

Futbol jest niesprawiedliwy. Takie meczycho i tylko 1:0. To się mogło spokojnie i powinno skończyć manitą i możliwością zdjęcia z boiska Pedriego. Nie mogę uwierzyć, że Araujo nie trafił prawie do pustej, a Yamal mając tyle miejsca i czasu kopnął prosto w bramkarza. Już oczami wyobraźni widziałem jak mija bramkarza i strzela do pustej albo jeszcze lepiej - mięciutki lobik nad bramkarzem jak niegdyś Messi.

3 punkty! Vamos!

4

Dlatego Pedri nie ma asyst.

3

@APTAPT Przecież pokazali powtórkę z linią z systemu półautomatycznego spalonego.

0

@esem91 Może Fort na lewej obronie, a Araujo na prawej. Dla mnie to bardziej logiczne.

4

@Guapo Doceniam, ale niepotrzebnie się trudzisz. Nie Ty pierwszy próbujesz :D

1

@xvcWinterSoldier No nie no gdzie! Jeśli zostanie powołany to po to, żeby mieć rezerwowego bramkarza, bo Pena pokazał ostatnio jakie ma podejście.

0

@lithotripter Czy wpłacając na WOŚP, który z tych pieniędzy wspiera szpitale legitymizujesz działania Narodowego Funduszu Zdrowia? Czy wpłacając w szkole na zbiórkę na Dzień Nauczyciela 10 zł wspierasz i legitymizujesz działania dyrektora szkoły, który jest niesympatyczny, gburowaty i uważasz, że źle zarządza szkołą? Czy idąc do lekarza POZ wspierasz i legitymizujesz wszystko to, co robi Minister Zdrowia? Czy ja wpłacając na remont domu katechetycznego w mojej lokalnej parafii, wspieram i legitymizuję wszystkie działania hierarchów?

@pozor Przyznam, że nie za bardzo rozumiem Twój komentarz, bo piszesz o jakichś pozorach modlitwy, pozorach wyboru za sprawą Ducha Świętego, a w ogóle nie uargumentowałeś dlaczego to są według Ciebie tylko pozory. Zresztą krytykujesz hierarchów KK, a przecież ja w swoim komentarzu nie próbuję ich bronić. Także nie do końca wiem jak się odnieść, bo nie polemizujesz z argumentami, które przedstawiłem na początku tej rozmowy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?