KamQiX
Dołączył/a: październik 2012
164 obserwujących
37 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dlaczego nie ma dogrywki, skoro Borussia strzeliła 4 gole, a my żadnego?
0
@clyde Właśnie przed meczem się w ogóle nie dało jak sprawdzałem na Betclicu
0
@Recha_0684 Wyglądaliśmy w pierwszych 15 minutach. Później co najwyżej średnio/słabo.
0
@clyde Właśnie postawiłem 20 zł na awans BVB. Jak coś to ok. 300 zł na otarcie łez wpadnie.
1
@F3DO Jak to nie było?
1
@norbi77 Ale Ferran nie podałby takiej piły do Raphinhi jak Lewy, więc coś za coś.
0
Ok, po tym pierwszym kwadransie majtki zmienione i na razie jakoś się trzymamy.
0
@LukaszFan Prawda, potwierdzam, nie zaprzeczam
1
@FCB24 To jasne! Ale nawet jeśli odpoczną, to nie wyklucza naszych szans na remis.
2
@maciar Jak dla mnie fajnie by było tylko nie przegrać, żeby podtrzymać passę Wojtka. Remis to też będzie cudowny wynik
12
@Bocheno1 Można o sporcie. Co sądzisz o bieganiu Mentzena?
15
@barcelonaLM Najman 2040
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
@Aragorn33 "Ufoludki do urzędu premiera go nie wyniosły"
Przepraszam, ale co to za argument? Morawieckiego też ufoludki nie wyniosły, a chyba zgodzimy się, że wybitnym premierem nie był? Czy samo zostanie premierem czyni człowieka wybitnym i powinniśmy każdemu premierowi przyklaskiwać?
2
@Kinginiesta Myślę, że z wypowiedzi Mentzena dość jasno wynika, że chce obniżyć podatki, a pieniędzy i tak wystarczy, bo będzie je efektywniej wydawał i nie będą marnowane. Czy to możliwe to już sam nie wiem, ale nie można mówić, że sobie przeczy, bo jednak jakaś spójna logika w tym jest.
10
Ale mnie głowa rozbolała od słuchania tych debili.
Na początku było śmiesznie, dobry kabaret. Co prawda komicy nie najwyższych lotów, ale żarty całkiem niezłe. Tylko jak człowiek zdaje sobie sprawę, że tak wyglądają kandydaci na głowę państwa, to już mina rzednie. Banda idiotów, którzy mówią do jeszcze większych idiotów. I nie, nie myślcie sobie, że mówię o statystycznym widzu Republiki. Mówię też o sobie i o Was. O tym jak się emocjonujemy tym gównem, a przecież karty już zostały rozdane.
Jedynym kandydatem, który ma sens jest Stanowski. Może uda mu się choć promilowi Polaków otworzyć oczy.
Uep mi pęka, dobranoc!
0
Hołownia kupi mi elektryka? Ma mój głos!
2
Głos na Hołownię!
0
Czekałem na to całą debatę! Piękna chwila
3
Ale bez sensu są te pytania i odpowiedzi. Jeszcze nie było takiego pytania, gdzie pytający dał odpowiedzieć kontrkandydatowi.
1
Ale Woch daj mu mówić!
3
Ciepłe kartki!!!
2
@ptrx Nie trzeba, już Bartoszewicz załatwił wodę.
7
Ale trzeba Mentzenowi przyznać, że idealnie się mieści w czasie, żeby w ostatnich 10 sekundach powiedzieć wiadomo co.
0
@Tasde Można, pozwalam.
2
@Kgorecki2500 Że ma największe szansę z Trzaskowskim w drugiej turze.
8
Oni udają, że nie zrozumieli co Jakubiak powiedział czy serio mają takie problemy z logicznym myśleniem?
3
Matka Narodu przemówiła. Ja jej wierzę!
2
@Domin7777 Wszyscy dostali pytanie "ile jest płci?", Mentzen odpowiadał przed Zandbergiem, a ten się go czepiał później, że gadał na nieważne tematy i że się emocjonuje takimi nieważnymi sprawami.
10
Zandberg zamiast odpowiadać na pytanie, to się czepia Mentzena, że odpowiedział na pytanie...