KamQiX
Dołączył/a: październik 2012
164 obserwujących
37 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Jaka krótkoterminowa Panie Flick? Pan się nie wygłupia, Pan tu podpisze...
2
@July_6_BcN Ma tylko się nie odzywa.
https://www.fcbarca.com/user/dudus" target="_blank" rel="nofollow">https://www.fcbarca.com/user/dudus
@damianex10 O! to nawet multikonto
16
@QQL5 Mu też niestety możemy jeszcze wszystko przegrać, więc czekamy cierpliwie co się wydarzy :)
0
No tak, pewnie biorą pod uwagę osiągnięcia w LM kilka lat wstecz. My przecież w ostatnich latach się nie liczyliśmy w LM. Nie to co Arsenal.
6
@takisobiektos To jakiś spóźniony żart na Prima Aprilis, prawda?
2
@Rewolucja123 Nie zauważyłem. Jak dla mnie normalnie biegał.
77
Nie wiem czemu, ale wczoraj kładłem się spać w świetnym humorze, a dzisiaj w jeszcze lepszym.
0
Szkoda tego gola w samej końcówce PSG, bo przy tylko 2:1 mogłoby jeszcze być ciekawie w rewanżu. A biorąc pod uwagę, że Real jest bliski odpadnięcia to wolałbym, żeby PSG też poleciało...
0
@Starrk O co mu chodzi? Gra grę strategiczną w prawdziwym życiu?
0
@Profesorek Same chęci gola nie strzelą. Nie wyszło mu i tyle. Lepsi marnują tego typu akcje
12
@Profesorek Taką akcję to nawet ograni Yamal czy Raphinha mogliby zmarnować, więc akurat na tej podstawie nie ma co wyrokować.
2
W tym sezonie brakuje jeszcze tylko, żeby Ansu Fati zaczął grać i strzelać gole. Najlepiej takie w finałach PK i LM.
0
@mpolska25 No wiem, ale mógł przecież wejść za niego Martin - tak jak napisałem.
0
Bardziej niż ten wynik dziwi mnie, że Hansi Flick postanowił tak z dupy nagle wprowadzić Ansu Fatiego. Spodziewałem się raczej, że wejdzie Gerard Martin i Balde zostanie przesunięty wyżej. Co już zresztą widzieliśmy w tym sezonie.
0
@Lewangoooolsky To niech inni też wychodzą na takie pozycje, żeby mogli wystawiać patelki.
3
@Luciano99 Ostro, ale słusznie!
9
Osobiście uważam, proszę nie brać tego do siebie, że jeśli ktoś uważa, że Yamal gra dzisiaj słabo to nie zna się na piłce. Może to ja się nie znam. Nie wiem...
1
@Comentateiro A co Ci wczoraj wychodziło z obliczeń, jeśli chodzi o mecz Bayern-Inter? :)
16
@MesQueUnClub96 Lepiej późno niż wcale ;)
1
@Mario96w Chyba nie ma.
https://www.reddit.com/r/witcher/comments/183ro9u/can_i_play_witcher_1_and_2_on_ps5_i_didnt_find/
0
@Derean Sukces. Każdy wynik ponad remis to będzie co najmniej niezły rezultat. W fazie ligowej ograliśmy BVB na ich stadionie, więc nie musimy się aż tak bardzo obawiać rewanżu i tego, że Signal Iduna Park to jakaś twierdzaa nie do przejścia.
0
To mnom wszczonsło.
0
@NeroTFP1 Wow! Podziwiam :D Ja co prawda książek za wiele nie czytam, ale możliwe, że i tak kupię. Ale to bliżej premiery, bo nie lubię tak długo czekać na wysyłkę :D
2
@Borry O co chodzi? A co zrobił Marciniak dla Realu oprócz wtedy tego spalonego, którego zasygnalizował mu liniowy? Tam zresztą to i tak nie był pewny gol dla Bayernu, bo piłkarze Realu przestali grać po gwizdku. Gdyby grali to pewnie by udało im się obronić. Co oprócz tego?
1
@wojopancer Wszystko się zgadza. 10x0=0
1
@derlysy1979 Jakich naszych asów?
1
@JordiAlbion Ja polecam im Beniteza.
2
@Criss18Barca Czyli sędzia jednak zrobił co mógł.
2
@Luciano99 Ty chyba robisz takie fajne kolaże screenshotów sprzed meczów. Nie pomiń @Eto'o9 R10 :)
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15491307
25
Skorzystam z okazji, że działa wklejanie z Twittera i tylko to tu zostawię:
https://x.com/OLANIYI__SEGUN/status/1909658132273340830