2

@NeroTFP1 "A jeżeli ktoś chciałby poznać opowieść osadzoną w klimacie spisków i szpitala psychiatrycznego..."

Przyznaj się! Napisałeś książkę o nas!

0

@Gaucho Dobrze, że oni rok temu z Manchesterem City poszli na wymianę ciosów.

1

@FcPortoFan1999 A na przykład nie może zgłaszać poprawek do ustaw i negocjować z rządem, że jeśli danej poprawki nie przyjmą, to ustawa będzie zawetowana?

0

@FcPortoFan1999 Jakąś tam ma.

39

@MesQueUnClub96 Jak wytłumaczysz to, że w debacie na Republice to Stanowski najbardziej zaorał Nawrockiego pytaniem dlaczego Duda już teraz nie spełni obietnic Nawrockiego?

0

A co jeśli Mbappe to taki Harry Kane, ale tylko na Ligę Mistrzów i nigdy jej nie wygra?

0

@mrboom Bayern też miał pierwszy mecz u siebie i przegrali 1:2 :D

0

@yoli Pewnie oglądali też pierwszy mecz z BVB i jednak ich nastroje nie są aż tak pozytywne.

3

Jeśli czujecie lekki stresik przed półfinałem, to pomyślcie co muszą czuć kibice Interu, który zmierzy się z Barceloną Hansiego Flicka.

5

Może i nie odrobili strat, ale za to też nie wygrali nawet meczu.

4

Lost Blancos :)

7

Oficjalnie: Real Madryt nie wygra trypletu w sezonie 2024/25!

0

@Murazor Wyluzuj :)

2

Jeszcze nie! Jeszcze się nie cieszymy.

2

Jest wylew! Już wiadomo jak to się skończy.

1

Zaczynają odrabianie.

3

Uwierzę dopiero jak na stadionie zgasną światła po meczu.

6

Wy już czerwoną byście chcieli, a tu nawet żółtej nie ma. I faulu też nie ma. Ogólnie nic nie ma. Dobrze jest, grają chłopaki.

2

Nie śmieję się jeszcze, ale Wielki Real odrabiający stratę z pierwszego meczu nie oddaje nawet jednego celnego strzału w pierwszej połowie i ma xG na poziomie 0.11. No ok.

2

Niech fatalna gra Realu Madryt nie odwiedzie Was od faktu, że i tak zaczną się tutaj dziać rzeczy niestworzone. A przedsmak już mamy w postaci odcinki u Saki, który postanowił, że 0:3 wystarczy i nie jest potrzebna 4. bramka.

Edit: O to już!

0

Araujo > Asencio.

1

@JimMorrisonFCB Bez podjazdu do Mateusza Borka.

0

Alaba ma szczęście, że tą wyprostowaną nogą minął przeciwnika, bo inaczej czerwona byłaby oczywistością.

0

Takich goli to mogą strzelać ile chcą.

5

@Azi Spokojnie, dowie się od nas co zaszło. Będziemy grzać temat przez całe 2 dni.

0

@MesQueUnClub96 Idziesz na studia?

1

@don'T.R.I.P.e Cholera, to uznajmy, że dziadek Hansiego przejął ruski czołg.

3

16

@Lucyffffer1922 Ale to właśnie po stronie Martina piłkarze BVB mają niskie noty.

0

@Transu96 Dawno i nieprawda.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?