KamQiX
Dołączył/a: październik 2012
164 obserwujących
37 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@NeroTFP1 "A jeżeli ktoś chciałby poznać opowieść osadzoną w klimacie spisków i szpitala psychiatrycznego..."
Przyznaj się! Napisałeś książkę o nas!
0
@Gaucho Dobrze, że oni rok temu z Manchesterem City poszli na wymianę ciosów.
1
@FcPortoFan1999 A na przykład nie może zgłaszać poprawek do ustaw i negocjować z rządem, że jeśli danej poprawki nie przyjmą, to ustawa będzie zawetowana?
0
@FcPortoFan1999 Jakąś tam ma.
39
@MesQueUnClub96 Jak wytłumaczysz to, że w debacie na Republice to Stanowski najbardziej zaorał Nawrockiego pytaniem dlaczego Duda już teraz nie spełni obietnic Nawrockiego?
0
A co jeśli Mbappe to taki Harry Kane, ale tylko na Ligę Mistrzów i nigdy jej nie wygra?
0
@mrboom Bayern też miał pierwszy mecz u siebie i przegrali 1:2 :D
0
@yoli Pewnie oglądali też pierwszy mecz z BVB i jednak ich nastroje nie są aż tak pozytywne.
3
Jeśli czujecie lekki stresik przed półfinałem, to pomyślcie co muszą czuć kibice Interu, który zmierzy się z Barceloną Hansiego Flicka.
5
Może i nie odrobili strat, ale za to też nie wygrali nawet meczu.
4
Lost Blancos :)
7
Oficjalnie: Real Madryt nie wygra trypletu w sezonie 2024/25!
0
@Murazor Wyluzuj :)
2
Jeszcze nie! Jeszcze się nie cieszymy.
2
Jest wylew! Już wiadomo jak to się skończy.
1
Zaczynają odrabianie.
3
Uwierzę dopiero jak na stadionie zgasną światła po meczu.
6
Wy już czerwoną byście chcieli, a tu nawet żółtej nie ma. I faulu też nie ma. Ogólnie nic nie ma. Dobrze jest, grają chłopaki.
2
Nie śmieję się jeszcze, ale Wielki Real odrabiający stratę z pierwszego meczu nie oddaje nawet jednego celnego strzału w pierwszej połowie i ma xG na poziomie 0.11. No ok.
2
Niech fatalna gra Realu Madryt nie odwiedzie Was od faktu, że i tak zaczną się tutaj dziać rzeczy niestworzone. A przedsmak już mamy w postaci odcinki u Saki, który postanowił, że 0:3 wystarczy i nie jest potrzebna 4. bramka.
Edit: O to już!
0
Araujo > Asencio.
1
@JimMorrisonFCB Bez podjazdu do Mateusza Borka.
0
Alaba ma szczęście, że tą wyprostowaną nogą minął przeciwnika, bo inaczej czerwona byłaby oczywistością.
0
Takich goli to mogą strzelać ile chcą.
5
@Azi Spokojnie, dowie się od nas co zaszło. Będziemy grzać temat przez całe 2 dni.
0
@MesQueUnClub96 Idziesz na studia?
1
@don'T.R.I.P.e Cholera, to uznajmy, że dziadek Hansiego przejął ruski czołg.
3
@don'T.R.I.P.e Tutaj dziadek Hansiego:
https://zapodaj.net/images/2af4cc417c8b9.png
16
@Lucyffffer1922 Ale to właśnie po stronie Martina piłkarze BVB mają niskie noty.
0
@Transu96 Dawno i nieprawda.