18

Dla Realu to jest karny, dla Leganes to nie jest karny. Zasady są oczywiste i wszystkim znane.

27

A trawa jest zielona

1

@Encore No też tak myślę, ale widzę, że La Bamba i internety podzielone.

0

Tu potrzeba prawdziwego eksperta, wybitnego specjalisty od statystyk. @Danny Gaucho Gol z rzutu wolnego czy nie?

0

@partymaker Sam Mbappe najpierw ją podał do Frana, ten ją zatrzymał i padł strzał. Nie wiem jak można to klasyfikować jako gol z rzutu wolnego. Gol po rzucie wolnym tak, ale nie z rzutu wolnego.

0

@adamek20151 No nie strzelił z wolnego, bo rozegrali piłkę.

0

@Szmulek Przecież nie strzelił z rzutu wolnego.

26

Karny widmo, wolny widmo, 3:2 można się rozejść, Real Madryt znowu jest WIELKI! Dobry przekaz leci.

17

xDDDD Bardziej czysto nie da się odebrać piłki wślizgiem.

0

@Culer9002 No tak, ale odczucia ogólne są takie, że my gramy świetnie, a Real gra kupę. A tabela jednak tego nie potwierdza.

0

To jest zadziwiające, że Real prawie co kolejkę się męczy, nawet z ogórkami na własnym stadionie, a maszyna Flicka jedzie jak walec, a i tak walka o mistrzostwo jest ciągle na styku...

51

Sędzia lepsza skuteczność w zatrzymywaniu kontr Leganes niż cała drużyna Realu Madryt

0

No teraz to się obrońcy Leganes nie popisali, ale przynajmniej można się pośmiać, bo Mbappe nie trafił z 5. metra

4

Teoretycznie Leganes wygrywa 0:2 na stadionie Realu Madryt.

5

Real Madryt to klub zbudowany na fundamencie cwaniactwa, oszustw i nieczystej gry. Jeden wydrukowany karny to już żadna sensacja. Zobaczymy co jeszcze kreatywnego sędzia będzie musiał wymyślić.

1

@Kapitan hawk Aaa o to chodzi.

1

@Kapitan hawk Nie czaję... U mnie wszystko jest git z datami.

1

@wpwelement No to tak czytam ze zrozumieniem.

5

@wpwelement Wchodzenie na przejście dla pieszych z marszu bez spojrzenia czy coś nadjeżdża. Zwłaszcza jest to irytujące, gdy pieszy idzie równolegle do kierunku ruchu samochodów, bo wtedy kompletnie nie widać, że zaraz zamierza przejść przez drogę.

1

@agaFCB Don Andres by się nie powstydził takiego występu.

6

Przechodzona La Zabawa. Idealnie

0

@IMBALEO Jakby Cię to dziwiło :)

1

@MesQueUnClub_87 Tak, XP i 7 to były przełomowe wersje, jeśli chodzi o Windowsa. Natomiast dla mnie W11 jest lepszy, choć mniej rewolucyjny względen W10. Wszystko jest na swoim miejscu, ładnie poukładane (serio takie mam odczucia). Wreszcie dodali karty do eskploratora plików, wywalili kafelki z menu start, wszystko jest w miarę spójne i nowoczesne. Nic mi się też nie zawiesza, nie muli. Naprawdę nie mam się do czego przyczepić. A nie korzystam z komputera tylko do gier czy innej rozrywki, ale także pracuję w programach Adobe czy w Unity3D.

Naprawdę z czystym sumieniem poleciłbym każdemu i dziwię się każdej negatywnej opinii, haha :D

1

@MesQueUnClub_87 A dla mnie to najlepszy Windows w historii pod prawie każdym względem :D

1

@Dzejkob97 @Eskel @MichuZ44 Tak, ale nie będę dyskutował na tym poziomie, gdy od razu zostałem zwyzywany.

4

@MesQueUnClub96 Właściwie nie wiem z czym tu się można nie zgadzać.

1

@agaFCB Ja nie narzekam, ale też dużo nie jeżdżę. Może gdybym częściej wybierał się w długie trasy to bym odczuł zimą gorszą jakość opon całorocznych.

6

@agaFCB Można! Jeszcze jak! A ja wolę wygodę i jeżdżę na całorocznych :P

1

@mordini123 Mnie bardziej zaskakuje, że komuś chciało się to ukończyć.

1

@tomek8756 Ja zawsze na te rozprawki odpowiadałem i tak i nie. Zawsze znajdowałem argumenty za, argumenty przeciw... A na koniec pisałem, że na podstawie przedstawionych argumentów za i przeciw nie da się jednoznacznie odpowiedzieć na postawione pytanie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?