KamQiX
Dołączył/a: październik 2012
164 obserwujących
37 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
18
Dla Realu to jest karny, dla Leganes to nie jest karny. Zasady są oczywiste i wszystkim znane.
27
A trawa jest zielona
1
@Encore No też tak myślę, ale widzę, że La Bamba i internety podzielone.
0
Tu potrzeba prawdziwego eksperta, wybitnego specjalisty od statystyk. @Danny Gaucho Gol z rzutu wolnego czy nie?
0
@partymaker Sam Mbappe najpierw ją podał do Frana, ten ją zatrzymał i padł strzał. Nie wiem jak można to klasyfikować jako gol z rzutu wolnego. Gol po rzucie wolnym tak, ale nie z rzutu wolnego.
0
@adamek20151 No nie strzelił z wolnego, bo rozegrali piłkę.
0
@Szmulek Przecież nie strzelił z rzutu wolnego.
26
Karny widmo, wolny widmo, 3:2 można się rozejść, Real Madryt znowu jest WIELKI! Dobry przekaz leci.
17
xDDDD Bardziej czysto nie da się odebrać piłki wślizgiem.
0
@Culer9002 No tak, ale odczucia ogólne są takie, że my gramy świetnie, a Real gra kupę. A tabela jednak tego nie potwierdza.
0
To jest zadziwiające, że Real prawie co kolejkę się męczy, nawet z ogórkami na własnym stadionie, a maszyna Flicka jedzie jak walec, a i tak walka o mistrzostwo jest ciągle na styku...
51
Sędzia lepsza skuteczność w zatrzymywaniu kontr Leganes niż cała drużyna Realu Madryt
0
No teraz to się obrońcy Leganes nie popisali, ale przynajmniej można się pośmiać, bo Mbappe nie trafił z 5. metra
4
Teoretycznie Leganes wygrywa 0:2 na stadionie Realu Madryt.
5
Real Madryt to klub zbudowany na fundamencie cwaniactwa, oszustw i nieczystej gry. Jeden wydrukowany karny to już żadna sensacja. Zobaczymy co jeszcze kreatywnego sędzia będzie musiał wymyślić.
1
@Kapitan hawk Aaa o to chodzi.
1
@Kapitan hawk Nie czaję... U mnie wszystko jest git z datami.
1
@wpwelement No to tak czytam ze zrozumieniem.
5
@wpwelement Wchodzenie na przejście dla pieszych z marszu bez spojrzenia czy coś nadjeżdża. Zwłaszcza jest to irytujące, gdy pieszy idzie równolegle do kierunku ruchu samochodów, bo wtedy kompletnie nie widać, że zaraz zamierza przejść przez drogę.
1
@agaFCB Don Andres by się nie powstydził takiego występu.
6
Przechodzona La Zabawa. Idealnie
0
@IMBALEO Jakby Cię to dziwiło :)
1
@MesQueUnClub_87 Tak, XP i 7 to były przełomowe wersje, jeśli chodzi o Windowsa. Natomiast dla mnie W11 jest lepszy, choć mniej rewolucyjny względen W10. Wszystko jest na swoim miejscu, ładnie poukładane (serio takie mam odczucia). Wreszcie dodali karty do eskploratora plików, wywalili kafelki z menu start, wszystko jest w miarę spójne i nowoczesne. Nic mi się też nie zawiesza, nie muli. Naprawdę nie mam się do czego przyczepić. A nie korzystam z komputera tylko do gier czy innej rozrywki, ale także pracuję w programach Adobe czy w Unity3D.
Naprawdę z czystym sumieniem poleciłbym każdemu i dziwię się każdej negatywnej opinii, haha :D
1
@MesQueUnClub_87 A dla mnie to najlepszy Windows w historii pod prawie każdym względem :D
1
@Dzejkob97 @Eskel @MichuZ44 Tak, ale nie będę dyskutował na tym poziomie, gdy od razu zostałem zwyzywany.
4
@MesQueUnClub96 Właściwie nie wiem z czym tu się można nie zgadzać.
1
@agaFCB Ja nie narzekam, ale też dużo nie jeżdżę. Może gdybym częściej wybierał się w długie trasy to bym odczuł zimą gorszą jakość opon całorocznych.
6
@agaFCB Można! Jeszcze jak! A ja wolę wygodę i jeżdżę na całorocznych :P
1
@mordini123 Mnie bardziej zaskakuje, że komuś chciało się to ukończyć.
1
@tomek8756 Ja zawsze na te rozprawki odpowiadałem i tak i nie. Zawsze znajdowałem argumenty za, argumenty przeciw... A na koniec pisałem, że na podstawie przedstawionych argumentów za i przeciw nie da się jednoznacznie odpowiedzieć na postawione pytanie.