KamQiX
Dołączył/a: październik 2012
164 obserwujących
37 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Rhaan Wybitne sędziowanie. Zero błędów.
1
Real wygra po golu z główki Bellinghama. Tak czuję
0
@Marcelinho132 Powiedz proszę, że nienawidzisz Atletico
2
Z nami by gnój strzelił
2
Real 2 celne strzały na bramkę przez cały mecz, Atletico 7 celnych. Błagam niech chociaż raz los taki stykowy mecz przechyli na niekorzyść białych. Błagam!
1
@Coutinho007 No coś koło tego
7
Atletico powinno się skupić bardziej na ofensywie i próbować strzelać kolejne gole. Żeby później nie było, że nie mówiłem... Bo ten mecz to ja już gdzieś oglądałem.
0
@Coutinho007 Realowi wtedy każdy sprawiał problemy.
0
@norbi77 Ale tam faktycznie nie było spalonego - z tego co pamiętam.
0
@MesQueUnClub96 Ale przeciwnik trudniejszy.
8
@plauer88 Because to nasi ligowi rywale, derby naszej ligi i w dodatku w weekend gramy z Kotletico.
0
No i dupa. Trzeba będzie jechać aż do Dortmundu :/
0
@norbi77 Ale akurat Marciniak Realu nigdy nie przepchnął.
0
@Niedzwiad Nie wiem, ale z daleka przypomina Victora Valdesa, więc dawać go!
1
@Encore W przeciwieństwie do Liverpoolu, który może pluć sobie w brodę, że zajęli pierwsze miejsce :D
13
Mogłoby to Lille jakoś fartem ten wynik dociągnąć, bo to jest bardzo łatwy przeciwnik jak na standardy 1/4 LM. BVB już może napsuć trochę krwi, zwłaszcza u siebie co udowodnił mecz w fazie ligowej.
2
@takisobiektos Zaburzenia psychiczne. Wiek robi swoje.
0
@Limaker A ja wręcz przeciwnie. Pomyślałem sobie, że kurde dobrze próbował, szkoda, że minimalnie za dużo siły. Chyba, że mówimy o różnych sytuacjach.
1
Ale tak zupełnie szczerze to nie wiem dlaczego za wczoraj aż tak czepia się Lewandowskiego. Oprócz tej katastrofalnie zmarnowanej okazji nie zagrał źle. Ogólnie bywa z jego formą bardzo różnie, ale wczorajszy mecz zaliczyłbym do tych "udańszych". Tak na ocenę 5,5-6,0. Ale to pewnie ja się nie znam :D
0
@tbas No fajnie wychodzili spod pressingu. Pisząc, że walili do przodu i jakoś to będzie nie chodziło mi o lagi na napastników, tylko faktycznie krótkimi podaniami grali, ale bez jakiegoś przemyślanego budowania akcji tylko często te podania bywały niedopieszczone. Takie byle szybciej pozbyć się piłki. Mam wrażenie, że obie drużyny popełniały sporo błędów w rozegraniu i zaliczały mnóstwo strat.
3
@Lordzi Jak oglądałem wczoraj mecz Liverpool-PSG to miałem wrażenie, że obie drużyny są bardzo chaotyczne. Walą piłkę byle do przodu i jakoś to będzie. Jest to jakiś sposób na wygrywanie, ale my jesteśmy bardziej poukładani taktycznie i myślę, że to by przeważyło.
0
@FCB24 No bez porównania.
0
Na złość pewnie ktoś strzeli. A karne by się obejrzało
0
Oglądając Darwina Nuneza naprawdę trudno nie docenić jednak Roberta Lewandowskiego.
0
@SelloutCrowd No tak, przecież ja nie narzekam z tego powodu :D Sorki jeśli tak to zabrzmiało. Cieszę się, że się nie napociliśmy przed meczem z Atletico
4
Niezłe meczycho. Szósta minuta i już więcej okazji, niż w naszej drugiej połowie
7
- La Bamba licząca na spokojny awans na własnym stadionie
- Araujo: https://cdn-useast1.kapwing.com/static/templates/anthony-adams-rubbing-hands-meme-template-regular-d0a75d73.webp
4
@adi7adi8 Nie, bo nie przyczyniło się bezpośrednio do odpadnięcia z Ligi Mistrzów
2
@MesQueUnClub_87 No muszę przyznać, że dawno już nie czytałem w internecie tak racjonalnego spojrzenia na ten temat. I w ogóle na jakikolwiek temat. Brawo!
5
@Kapitan hawk :OOOO
Jak ja bym tego komentarza nie przeczytał to bym czekał na 21:00.