KamQiX
Dołączył/a: październik 2012
164 obserwujących
37 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Danny Gaucho Dembele ma więcej goli niż ktokolwiek inny goli+asyst? Potwór! :O
2
Bardziej napięty terminarz niech wymyślają. Wincyj meczuf!
2
@RoberDzik Nie muszą. Najwyżej opierdziel od naczelnego i free niedziela :)
7
@Trojanek23 Może nam zaszkodzić w kontekście rewanżu z Benficą. Dobrze ze wygraliśmy pierwszy mecz i dobrze, że to tylko Benfica, a nie jakiś Bayern. Oby udało się awansować.
8
@Destroyer_of_Worlds Eriksen żyje do dziś - taka drobna różnica.
1
@Fantastyczny Chłopiec Widziałem więcej niż jedno takie porównanie, więc to nie odnosiło się tylko do Ciebie.
0
@Fantastyczny Chłopiec Skąd pomysł, że chciałem komuś odpisać? W sensie, że jednej konkretnej osobie?
45
Porównania do śmierci członka rodziny jednego z piłkarzy zupełnie nietrafione. W takim przypadku taki piłkarz dostaje wolne i nie gra w meczu, a reszta piłkarzy może grać. W tym przypadku wszyscy piłkarze znali tego lekarza i wszyscy mają prawo być dotknięci tą tragedią.
12
Tak, ja też wolałbym obejrzeć mecz niż nie obejrzeć, ale w takiej sytuacji nawet nie rozważa się czy gramy czy nie. Oczywistym jest, że taki mecz musi być odwołany.
3
@Wojtelele17 Nie sądzę, totalnie z czapy domysły.
0
@Destroyer_of_Worlds Jakieś źródło, cytat?
0
@Kgorecki2500 GOTY to jest dla GTA*, dla pana, panie Henryczku jest co najwyżej nagroda gry miesiąca.
* - o ile wyjdzie w tym roku.
3
@Marian_Pazdzioch Ja bym zamiast Series S już wolał poszukać nawet używanego Series X. Ludzie się boją kupować używek, ale nie wiem czemu. Ja się jeszcze nie naciąłem, zwłaszcza przez Allegro, gdzie masz Program Ochrony Kupujących. Można w ten sposób mieć spoko sprzęt w cenie nawet połowę niższej niż w sklepie.
0
@Barcafan2020 Zasada jest chyba taka, że powinny być przed następnym meczem, więc jeszcze jutro jest czas :)
3
@Messibestplayerintheworld Druga część dla mnie jeszcze lepsza. Zwłaszcza jeśli chodzi o mechaniki :D
2
@fart To by było świetne. Od miesięcy wybieram się na strzelnicę i się wybrać nie mogę. Jakby mi ktoś to opłacił to jako pierwszy lecę :)
1
@BorzyKrzys No i elegansko.
28
Jakoś się na razie nie obawiam przymusowych szkoleń dla wszystkich mężczyzn. To mi wygląda na polityczne samobójstwo. Po takim czymś spodziewałbym się, że Tuskowi słupki polecą mocno w dół. Nikt nie lubi być przymuszany i nikt nie lubi jak mu słupki spadają :)
Ale! Gdyby zorganizowano takie szkolenia dla chętnych, gdzie pokazywaliby obsługę broni i uczyli jak zachować się w kryzysowych sytuacjach, to ja nawet chętnie bym się zgłosił. Tylko to by musiało być jednodniowe szkolenie. W sensie... Mogą one trwać więcej niż jeden dzień, ale bez obowiązku spania poza domem. Można też zrobić szkolenia teoretyczne w aulach, gdzie chętni mogliby przyjść posłuchać o tym jak się należy zachowywać w określonych sytuacjach. Można zrobić kampanię w internecie i TV na ten temat.
Możliwości jest wiele, ale odrywanie ludzi od ich życia raczej nie może spotkać się z aprobatą społeczeństwa.
0
@RosjaninBut Prezentacja w PowerPoint ze zdjęciami pokazującymi jak wyglądają karabiny i hełmy.
12
@RosjaninBut Jak to w ogóle brzmi? Kto wymyśla takie głupoty? Dla każdego dorosłego mężczyzny? Rozumiem, że dla sparaliżowanych i dziadków 90+ również?
0
@Chada Bo może on tak to czuje.
15
@kaktus No i spoko. Ani to dobrze ani źle. Gdyby pobierał to też nikt nie mógłby mieć do niego pretensji.
5
Nienajgorszy wynik Legii. W Warszawie może być jeszcze ciekawie.
3
Czy Szczęsny w przeciągu zaledwie 1,5 miesiąca rozegrał swój najgorszy i najlepszy mecz w karierze? I to oba te mecze na Estadio da Luz? Czy ktoś pamięta jakieś gorsze i lepsze jego mecze?
8
Widzę, że znowu moda na chwalenie się jedzonkiem. No to wrzucę i ja - smażony mózg:
https://zapodaj.net/images/b4e2d0525b87b.jpg
0
@Starrk Tylko czarna dziura z tego co wiem nie emituje światła. Więc, żeby ją dostrzec musi się znaleźć na tle jakiegoś źródła światła. Ale jakim cudem potrafimy jeszcze w dodatku oszacować masę tych obiektów :O
1
@Starrk Te wszystkie kosmiczne odkrycia i ciekawostki to jest zawsze niewyobrażalna sprawa. Te wielkości jakimi się w ogóle operuje - 18 000 000 000 lat świetlnych. Chore! Ale mnie w tym zawsze chyba najbardziej zaskakuje jakim cudem mamy technologię i wiedzę, dzięki, której możemy odkrywać coś tak cholernie odległego. Jednym słowem: kosmos.
2
Jakby mi ktoś powiedział po czerwonej kartce, że przed rewanżem naszym jedynym zmartwieniem będzie niedostępność Cubarsiego to bym nie uwierzył. Spodziewałem się w najlepszym wypadku remisu lub jednobramkowej porażki. A miałem nawet obawy, że możemy przegrać z 3:0...
Tymczasem drużyna zareagowała perfekcyjnie. Idealna równowaga między defensywą i ofensywą. Benfica musi bardzo żałować, że nie wykorzystali takiej szansy grania prawie 70 minut w przewadze na własnym boisku.
5
@sokot Źle pamiętasz
0
Cubarsi pewnie dostał kupę hajsu od Superbet, żeby tylko Barcelona nie wyszła na jednobramkowe prowadzenie, ale i tak nie wyszło.