0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Pamiętacie ten błąd, że komentarze napisane pod artykułami pojawiały się na chwilę na La Rambli? No to naprawione...

15

Klikam w La Ramble, otwiera się strona główna, mimo to... klikam w La Ramble, otwiera się strona główna, mimo to... klikam w La Ramble, otwiera się strona główna, mimo to... klikam w La Ramble, otwiera się strona główna, mimo to...

To chyba nałóg :/

5

Nostalgicznie, nie powiem...

31

Wojna Musk-Sikorski widzę wchodzi na wyższy poziom. Sikorski hakuje największy portal społecznościowy Stanów Zjednoczonych, a Elon wali w największy polski portal społecznościowy.

1

Sikorski oddaj twittera!

5

@Luciano99 Ale duży! Myślałem, że jest mniejszy!

0

@ObiwanKenobi Pracodawca (FC Barcelona) raczej nie ustala terminu pogrzebu :)

0

@maroon Jaki ma to ze sobą związek? Po prostu zwróciłem uwagę na pewien fakt, który widziałem, ale nie czuję się w związku z tym źle.

2

Poczułem się dyskryminowany. Byłem przed chwilą w Kauflandzie, a tam przed wejściem nadal stoi potykacz z reklamą: "NIE ZAPOMNIJ! DZIEŃ KOBIET 8 MARCA". Potykacz przed wejściem do sklepu! To nie jest zapomniany plakat na drzwiach, którego ktoś nie ściągnął. To musiało zostać dzisiaj celowo wystawione, bo wczoraj sklep był zamknięty i na pewno nie zostawili tego na zewnątrz na całą niedzielę.

Nie no... Tak serio to mnie to nie rusza, ale ciekawe co by były, gdyby reklamy co roku reklamy dotyczyły tylko Dnia Mężczyzn, a w Dzień Kobiet cisza :)

25

Najgorsze pół godziny w moim życiu...

18

@Tasde Czyli to jednak Sikorski gra w szachy 5D

0

@Rewolucja123 Gol ostatecznie uznany dla Rayo, ale gdyby piłka spadła bliżej linii mógłby być problem.

1

Gol, to musi być gol

5

@GTBTP Elon odpowiedź na poziomie gimnazjalisty.

5

@papryk13 Ale tylko raz, więc póki co liczy się bilans bramek

3

Jeszcze 16 goli Realu i stracimy fotel lidera :(

0

Farciarze zasrani

12

Piękny strzał Asencio. Szkoda, że minimalnie niecelny

0

Brazylijska joga bonito, hiszpańska tiki-taka czy Bordalas Ball?

0

@Gall Prawda, ale już nie chciałem przesadzić. Mi akurat powrót do domu zajmował 10-15 minut, więc kwadrans po 16 byłem w domu.

0

@michalgajdek Nowa wersja serwisu? :O Nie mogę się doczekać, uwielbiam zmiany. Swoją drogą ciekawe, że niektóre podstrony FCBarca.com nadal nie doczekały się odświeżenia do bieżącej wersji strony, a tu już kolejna jest szykowana :D

38

@QQL5 Osobiście uważam, że ludzie zbyt dużo czasu spędzają w pracy. Żyją żeby pracować, a powinno być odwrotnie.

Na przykład godziny pracy to 8:00-16:00. Wstajesz o godzinie powiedzmy 6:00, żeby spokojnie się ogarnąć i zdążyć do pracy, więc te dwie godziny rano nie należy zaliczyć do "życia", bo poświęcasz je na przygotowanie się do pracy i dojazd. Czyli można powiedzieć, że od 6:00 do 16:00 poświęcasz czas tylko na pracę. Do tego trzeba doliczyć około 8 godzin na sen. Robi się z tego 18 godzin w ciągu doby, które człowiek ma wyjęte z życia totalnie. Do tego czas potrzebny na ogarnięcie obowiązków domowych, zakupy itp. Czasu dla siebie zostaje bardzo mało. Nie mówiąc już o tym, że wracając z pracy nierzadko nie ma już siły na podejmowanie się jakiejś aktywności i własnemu hobby. Jak ja pracowałem jeszcze na etacie to myślałem, że zwariuję, na nic nie miałem czasu ani sił. A pracowałem nie fizycznie tylko w biurze. Mimo to byłem wykończony po ośmiu godzinach pracy.

Nie wiem może trochę przesadzam, a może tylko ja tak miałem, ale opisuję z własnej perspektywy. Dla mnie takie optymalne to 6 godzin pracy na dobę.

0

@Danny Gaucho Dembele ma więcej goli niż ktokolwiek inny goli+asyst? Potwór! :O

2

Bardziej napięty terminarz niech wymyślają. Wincyj meczuf!

2

@RoberDzik Nie muszą. Najwyżej opierdziel od naczelnego i free niedziela :)

7

@Trojanek23 Może nam zaszkodzić w kontekście rewanżu z Benficą. Dobrze ze wygraliśmy pierwszy mecz i dobrze, że to tylko Benfica, a nie jakiś Bayern. Oby udało się awansować.

8

@Destroyer_of_Worlds Eriksen żyje do dziś - taka drobna różnica.

1

@Fantastyczny Chłopiec Widziałem więcej niż jedno takie porównanie, więc to nie odnosiło się tylko do Ciebie.

0

@Fantastyczny Chłopiec Skąd pomysł, że chciałem komuś odpisać? W sensie, że jednej konkretnej osobie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?