KamQiX
Dołączył/a: październik 2012
164 obserwujących
37 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Safrani Trudna sprawa i z jednej strony trudno nazwać nałóg wyborem. Ale też trudno przeszczepić rzadki organ pacjentowi, gdzie szansa na przeżycie jest mniejsza, niż u kogoś kto faktycznie spełnia warunki. Cholernie trudna sprawa, ale mimo wszystko chyba słuszna decyzja lekarza.
1
Wypadałoby przeprosić Robercika, więc przepraszam. Na szczęście Flick jest mądrzejszy i Ferrana wpuścił później i to za Olmo.
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15422621
0
@MessiForeverTheBest A to ciekawostka, nie wiedziałem :D
0
@MessiForeverTheBest Kiedy zmienili nazwę? Przegapiłem
21
A co tu takie nastroje jakby maszyna Flicka pokazała kolejny raz cojones i z nawiązką odrobiła dwubramkową stratę na Wanda Metropolitano?
6
@Andi18 Ile? Cooooo proszeeeeee
3
Dałoby się jakoś odmłodzić Inigo o 10 lat?
0
@Criss18Barca Ufffffff....
1
@HERORICH2 Też mieliśmy dość Lengleta, więc łączymy się w bólu.
4
Nie chciałbym być kibicem Rojiblancos. A szczególnie w tym tygodniu...
29
Atletico jest niesamowite. W ciągu zaledwie 4 dni wkur**li kibiców najpierw Barcelony, a teraz Realu Madryt.
9
Lewandowski lubię cię, ale dajmy może pograć Ferranowi w drugiej połowie.
5
@Kamiloza91 Nie ma! Widziałem co tam było przed edycją podszywko ty!
0
Ale klimacior robią kibice Atletico.
1
@PatrychoO Świetna gra, zazdroszczę :D Ciekawe kiedy i czy w ogóle doczekamy się Star Wars Eclipse od Quantic Dream.
2
@Criss18Barca Gdybyśmy jednak odebrali obywatelstwo @Luciano99 to bylibyśmy na szarym końcu.
8
@Marian_Pazdzioch A w życiu. Tylko 3 punkty. Jak będzie 80. minuta i remis to Szczęsnego poślemy w pole karne Atletico
2
@PatrychoO @Luciano99 nie przelogowałeś
6
Temacik na rozluźnienie przed meczem. Ostatnio ktoś pytał jaką jedną rzecz zmienilibyście na La Bambie. To ja chciałbym nieco zawęzić to pytanie, by nie dotyczyło tak szerokiego tematu. Jaką jedną rzecz zmienilibyście we wszechświecie?
Ja zacznę: chciałbym, żeby Real Madryt miał takiego pecha jak ma farta.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@esem91 Bo to jest tak: teoretycznie ze względu na formę Arsenal jest nawet faworytem. Ale wiemy co się dzieje gdy Real gra w LM. Wylewy obrońców, bramkarzy, nieskuteczność napastników drużyny przeciwnej...
0
@prokofiew https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15419000
1
@Katalończyk 99 Stawiam że Pululu
7
@Kapitan hawk Podszyweczka do obserwacji: @Tarnowitz
1
@Tarnowitz Tarnowitz brzmi jak czarnowidz. Przypadek? Nie sondze.
2
Tu jest potrzebny egzorcysta...
0
To ile doliczy? Minutę? Dwie?
22
@Azazel_Pazuzu Oni tak od czasów Zidana grają. Ja nie wiem czy tu cokolwiek pomoże
1
@Messi1000000 Błąd Matrixie, że jeszcze prowadzą
2
@Kgorecki2500 Jeszcze nikt nie miał farta Realu Madryt