KamQiX
Dołączył/a: październik 2012
164 obserwujących
37 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 Nie, nie, absolutnie. Daleko mi do tego, żeby się bać. Ale równie daleko do ogłaszania Barcelony Mistrzem Hiszpanii.
0
@FcPortoFan1999 Ja wolę do tego podchodzić ostrożnie.
0
@FcPortoFan1999 Może będziemy zajechani po meczu z Interem albo co gorsza w kiepskim stanie mentalnym, jeśli odpadniemy z LM. Do tego możemy marnować mnóstwo okazji w Klasyku, a Realowi się przyfarci i strzelą 3 gole z 2 okazji. I wygrają 2:3. Aż takie nierealne? :)
0
@FcPortoFan1999 Przy jakiej stracie? Przecież mają tylko 4 punkty straty i mecz bezpośredni. Chyba nie liczysz obecnie, nie jest to 7 punktów różnicy, bo to nieprawda
4
@Tabaluga37 Bernabeu to nie jest łatwy stadion dla Realu.
1
@tbas Jeśli nie będzie Balde to jest to chyba najrozsądniejsza opcja. Szkoda, że Christensen nie jest w rytmie i dopiero zaczął wracać, bo widziałbym jego obok Cubarsiego, a Araujo na prawej obronie.
49
@bagor34 Przepraszam, bez urazy, ale jeśli chcesz poznać moje zdanie, to uważam, że najgłupszy komentarz maja mamy właśnie za sobą.
9
@zodiak_10 Ja mam lepszy. Do końca sezonu Szczęsny. A później się zobaczy który z nich będzie w lepszej formie i niech ten gra. Ja ufam Flickowi
4
@norbi77 To prawda. Powinni dodać możliwość, że jeśli po stałym fragmencie padnie gol to sędzia ma możliwość sprawdzenia czy do tego stałego fragmentu w ogóle powinno dojść.
7
@Faro No właśnie niewiele.
0
@Gaucho Raczej w tym meczu jedziemy na drugim biegu i w rezerwowym składzie.
11
Jak dla mnie koniecznie Araujo. Potrzebujemy w polu karnym więcej centymetrów, bo Inter jest groźny ze stałych fragmentów.
0
Nie widziałem tego wcześniej. Może nadałby się na PO za Kounde na Inter?
1
@Azazel_Pazuzu Nie, jeśli zagramy z Arsenalem :)
0
@Culer9002 Trochę nie mamy innego wyboru, bo czarna i domowa będą zbyt podobne do domowej Interu. Ale też nie kojarzę co jest nie tak z limonkową. Nie kojarzy mi się źle...
0
@AssisMoreira Zależy co ktoś napisze, ale jak przekroczy pewną granicę, to jest poczucie dbania o porządek na stronie
8
Mało jest rzeczy, które mnie irytują w piłce nożnej, ale w TOP 2 jest zdecydowanie Real Madryt i zadymianie stadionu. Ja bym przerywał mecz do czasu aż się dym rozejdzie i całą trybunę za to odpowiedzialną wywalał ze stadionu.
0
@Kazragore Nie słyszałem nigdy, żeby ktoś nazywał Leonardo Da Vinci fanem Mona Lisy :)
1
@damianex10 Zapamiętam sobie, jak coś byłeś pierwszym fanem :D
1
Nie martwcie się przesunięciem premiery GTA VI. Jak nic się nie skasztani to w tym roku premierę będzie miała moja gra. Tematyka podobna, bo też samochodziki. Różnica tylko taka, że nie będzie na konsole, a na Androida i będzie grą logiczną. W każdym razie takie śmieszne GTA bije pod każdym względem. Stay tuned!
0
@FcPortoFan1999 Przepraszam, ale jakoś mi się nie łączy jaki to ma związek. Czemu miałoby z tego wynikać, że następnego GTA nie będzie :D
0
@FcPortoFan1999 Z czego wynika ta teoria?
1
@FcPortoFan1999 @macio_944 Mi mózg wybucha jak sobie pomyślę, że między GTA V i RDR2 jest 5 lat różnicy, a między RDR2, a GTA VI będzie to, według nowej daty premiery, 8 lat. A jaka jest różnica technologiczna między tymi dwoma produkcjami nie trzeba chyba mówić.
2
No ale panie Rockstar. Tak się nie robi! Tak nie wolno! Jak to tak robić? To niedobre jest! Znaczy... Przełożenia premiery można było się spodziewać, ale mogli to ogłosić przy okazji drugiego zwiastuna lub opublikowania jakichś screenshotów prosto z gry. Oszukaliście setki milionów ludziuf!!!
5
@tbas Wszyscy ci ławka plus wydaje się, że przydałoby się też odpocząć Cubarsiemu, Pedriemu i Yamalowi. Trochę przesrane. Ciekawe co Flick wymyśli.
1
@gumaz Gdzie @Luciano99 zwycięzca Złotej Piłki FCBarca.com 2024?
33
@tbas Nigdy nie zrozumiem ludzi, którzy czepiają się takich milimetrowych spalonych. Rozumiałem to, gdy sędziowie oceniali takie rzeczy samodzielnie, bo wtedy nie było nigdy pewności. Ale teraz jest obiektywny system półautomatycznego spalonego, więc to normalne, że każdy nawet ćwierćmilimetrowy spalony to spalony.
0
@Pawlak1992 No to też prawda. Zwłaszcza bez Lewandowskiego. Może dobrze by było Araujo wystawić na PO zamiast Erica Garcii.
10
@Pawlak1992 Ja chyba nie. Bezpieczniej się czuje, gdy mamy piłkę, a przeciwnik przede wszystkim broni. Tym bardziej za Flicka, gdzie mimo takich autobusów stwarzamy sobie dużo sytuacji, a nie tylko klepiemy do usranej śmierci w środku pola bez pomysłu.
1
@Mixtape Też mi to różnie wychodzi, bo czytam najczęściej przed spaniem, ale jak np. jest mecz o 21:00 to po meczu mam już mózg zlasowany i nie daje rady. Ale wtedy po prostu w kolejnym dniu czytam 2 rozdziały (lub więcej jeśli mam zaległości), więc nic się w czasie nie przesuwa :D