0

Nawrocki też nie odpowiedział. Są siebie warci z Rafałem xD

7

No i Trzaskowski nie odpowiedział czy jest za czy przeciw. Pewnie to i to.

9

Ojoj, Schnepf, ojoj... Zła decyzja, zła...

6

Schnepf pewnie ulżyło, że zmienił temat.

9

Tutaj Mentzen pięknie, popieram!

8

Pytanie o aborcję z tezą. Żałosne.

13

Nawrocki: "Odpowiem na pytanie"
Nie odpowiedział xD

20

Schnepf patrzyła na niego jakby chciała zabić xD

7

@Piotrek1993 No w tym sędzia już nie był w stanie im pomóc... Chyba, że sam przejąłby piłkę i zaczął biec w kierunku naszej bramki.

1

@Kgorecki2500 Wiadomo, że chodzi o to, żeby kandydaci nie pokazywali starych wypowiedzi innych kontrkandydatów. Ostatnio Mentzenowi się tak oberwało i słusznie zresztą. A to tutaj będzie nudno bez telefonów :(

24

Wydarzenia24 przed chwilą: pokazali skrót El Clasico, omówili co się działo. Później pokazali tabelę i komentarz prowadzącego: "Barcelona ma 7 punktów przewagi nad Realem Madryt. Czy to nie... wygląda... pięknie?"

Wygląda Panie, wygląda! Widać, że Cule! :D

43

Bo to są miernoty i tyle w temacie. Przerżnąć wszystko mając taką pomoc z góry, to trzeba mieć talent.

0

@mekston Ok, przyjmuje do wiadomości. To dziwne, że nie anulowali, bo o zagraniu ręką było już wiadomo, gdy akcja jeszcze trwała - w trakcie transmisji telewizyjnej pokazywali to zagranie ręką.

0

@mekston Widzę, że edytowałeś, więc odpowiadam drugi raz, żebyś dostał drugie powiadomienie jak coś. Tylko to co teraz wrzuciłeś mówi jasno: sędzia powinien odgwizdać zagranie ręką i nie ma tematu, zgadzam się z tym. Tylko pytanie jakie mnie nurtuje, to czy VAR miał prawo cofać się o tyle do tyłu, żeby anulować gola.

1

@wojopancer Minimum: wygrać Ligę Mistrzów. Optymalnie: wygrać La Liga i Ligę Mistrzów. Marzenie: wygrać tryplet. Nie wyobrażam sobie, żeby tak grająca Barcelona Flicka nie sięgnęła wreszcie po LM. To się musi udać!

0

@mekston To ja się już gubię. Jestem pewny, że jakiś czas czytałem tutaj i wszyscy byli zgodni, że VAR może interweniować tylko jeśli zagranie ręką jest tuż przed strzałem. Chyba, że coś pomieszałem, ale tak zapamiętałem.

W każdym razie była ręka De Jonga i powinna być odgwizdana.

2

Ręka De Jonga była dokładnie, gdy zegar wskazywał 31:14. Natomiast gol Yamala wpadł w 31:40. Minęło zatem 26 sekund i Barcelona w tym czasie wymieniła 9 podań. Z tego co wiem według przepisów, VAR może interweniować tylko jeśli ręka była bezpośrednio przed strzeleniem gola, czyli raczej mowa o maksymalnie kilku sekundach przed strzałem. Nie liczy się, że to ta sama akcja. Sędzia nie dopatrzył się tego na żywo, więc gola już nie dało się anulować.

Cała akcja od 31:35 na tej powtórce:
https://www.fullreplays.com/spain/laliga/barcelona-vs-real-madrid-11-may-2025/

5

@Bernard777 To jak ich sędzia wczoraj bronił to żadni obrońcy świata, by bardziej nie pomogli.

2

@Danny Gaucho Nie psuj!!!

3

@kondzik47 Jak można to porównywać? Marciniak popełnił błędy (a właściwie bardziej VAR), które zdarzają się często. Choć tam były to bardziej kontrowersje, a nie oczywiste błędy. Tutaj była drukarnia po całości, bez krycia się z tym.

0

@Herato Źle liczysz, bo Barcy 1 remis nie wystarczy, jeśli Real wygra wszystko.

0

@Eto'o9 R10 PSG grając z takim naszym atakiem nie miałoby czego szukać w finale.

2

@Bobo25 Dla mnie tutaj było dużo gorzej niż w meczu Realu z Celtą. Tylko tam sędzia wpłynął na wynik końcowy, a tutaj mu się to nie udało.

6

Xavi też zdobył mistrzostwo na stadionie Espanyolu. Dwa razy z rzędu mistrzostwo świętować na Cornellà-El Prat. Barcelono, musisz!

https://www.fcbarca.com/110248-espanyol-pokonany-barcelona-mistrzem-hiszpanii

3

@Faro @bari_94 To z automatu zapomnijcie o dominującej i pięknie grającej Barcelonie. Wtedy też linia ataku i pomocy będą się musiały cofnąć razem z obroną. A jeśli się nie cofną, to będzie za dużo przestrzeni między formacjami.

0

@Coutinho007 Powiedz, że teraz żartujesz z tym porównaniem?

0

@pt9 Raphinha to w tym meczu 3 setki zmarnował. Jedną z główki w pierwszej połowie, później po dograniu od Yamala w drugiej połowie i w ostatniej akcji meczu.

14

Ludzie z Archivo VAR twierdzą, że "ES ROJA DIRECTA"



@macio_944 @Mankind

0

@Messinino Też to wliczam... Ale były większe skandale.

2

Nie ma skali, żeby ocenić pracę "arbitra" w tym meczu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?