KamQiX
Dołączył/a: październik 2012
164 obserwujących
37 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Po przeanalizowaniu programów i obietnic wyborczych wszystkich kandydatów na urząd prezydenta RP, stwierdzam, że każdy uprawniony do głosowania obywatel, któremu zależy na dobru Rzeczypospolitej Polskiej zagłosuje na kogo zechce.
4
@Encore Nazwała Stanowskiego "Arcykapłanem mamony"? Oj chyba zabolało podczas debaty :D
2
@19piter93 No nie, bo była jeszcze tańsza. Pamiętam jeszcze niedawno 10 zł, co dla mnie i tak jest ceną z kosmosu, bo wtedy za 1 kg wychodzi 100 zł. O ile tabliczka ma 100g, bo już widziałem takie po 90g.
3
@zTx Jego "kompromitacje" okazały się jego siłą i dzięki nim jesteśmy tu gdzie jesteśmy. Brawo wuja!
1
@RoberDzik Brzmi jak plan.
12
Dlaczego świętujemy mistrzostwo, skoro to Real pierwszy je zdobył, bo już w grudniu/styczniu, a my walczymy o TOP4, bo nas Bilbao dogania? Nie czaję jak może być dwóch Mistrzów Hiszpanii w jednym sezonie?
55
Minuta ciszy dla zmarłego w tym sezonie lekarza Carlesa Miñarro Garcíi, któremu nie było dane świętować dziś razem z resztą drużyny. Wierzę, że świętujesz w równie doborowym towarzystwie m.in. Ś.P. Johana Cruyffa i Tito Vilanovy.
58
Te 3 puchary krajowe smakują o tyle lepiej, że wszystkie odebraliśmy Realowi w bezpośrednich starciach. Nawet to w lidze można w ten sposób potraktować tak naprawdę, tylko tutaj wystarczyło jeszcze postawić kropkę nad i.
9
Piękny to był sezon! Bzdury gadam... Przewspaniały to był sezon!
19
Campeones Campeones OLE OLE OLE! Campeones Campeones OLE OLE OLE!
4
@Luciano99 A weź idź... To po kiego ja się staram i robię z siebie debila?
3
@norbi77 Był w dobrej pozycji do strzału. Gra bardzo słabo dzisiaj, ale akurat w tej sytuacji decyzja o strzale była lepsza niż podanie.
8
Nie wygramy tego mistrza! Jesteśmy frajerami, znowu zesramy się centymetr przed kiblem. Roma, Liverpool, a teraz Espanyol.
#ChcęByćSławny @Luciano99 rup skrina.
1
@Criss18Barca Prawdopodobnie D, bo jestem chrzestnym i idę na Komunię.
2
@cules100pro No właśnie moim zdaniem takich strzałów nikt nie wyjmie. Zbyt blisko bramki i zbyt dużo miejsca mieli strzelający.
2
@Culer9002 A moim zdaniem w naszej układance rola bramkarza jest mało istotna. Co nam z wybitnego bramkarza, skoro nasza ofensywna taktyka z wysoko ustawioną obroną sprawia, że gdy rywale dochodzą strzałów, to są to sytuacje bardzo groźne, niemal nie do obrony?
Co innego, gdyby np. prowadząc różnicą dwóch bramek Flick decydował się cofać obronę i bronić wyniku. Ale tak nie jest. My cały czas ciśniemy ofensywnie niezależnie od wyniku.
7
@Hosh Uuuu... Po takim przecieku zainteresowanie tą gierką na pewno spadnie do zera. A szkoda, bo zapowiadało się nieźle...
0
@Antimadridista_WR Nie, jeśli za rok wygramy :)
2
Szkoda, bo jutro by było na chillku rezerwowymi. A chętnie bym sobie zobaczył jeszcze na przykład Ansu.
0
Real Madryt celowo się podkłada, żebyśmy nie mogli świętować majstra publicznie na boisku.
19
@Cvzx Ale na tamten czas najwyraźniej nie byli. Kto wie gdzie byłby teraz Gavi, gdyby nie ta kontuzja :P
0
@Ramon_Villaverde Jakie publiczne podkopywanie pozycji w bramce? Coś mnie ominęło?
0
@Ramon_Villaverde Jakie publiczne podkopywanie pozycji Szczęsnego? Coś mnie ominęło?
2
@DeXt3rVeB Uważam, że ustępowanie miejsca to dobry uczynek ustępującego, ale nie coś czego należy wymagać. Gdybym widział, że jakieś starsze osoby stoją i zamierzałbym im ustąpić miejsca, a one zaczęłyby debatować i wymagać, że ktoś powinien im ustąpić, to wtedy na pewno zrezygnowałbym z moich chęci ustąpienia.
1
@lithotripter No może i tak, ale chętnie wypróbowałbym coś nowego, bo lubię zmiany, a ten mi się już zwyczajnie znudził :D
@paweuwarrior Mam w domu 8bitDo Ultimate i ogólnie jest ok pod względem jakości, ale dla mnie akurat jest akurat średnio niewygodny. Za to Gamesir wydaje się mieć kształt podobny do tego od Xboxa. Wygląda, że pasowałby mi lepiej.
0
Korzysta ktoś z padów marki Gamesir? Zastanawiam się nad wymianą mojego starego pada od Xboxa Series, którego używam do PC na Gamesir Supernova za ok. 200 zł. Ma ktoś jakieś doświadczenia z tymi padami? Bardzo wali chińszczyzną czy spoko jakość?
https://pl.aliexpress.com/item/1005008742614894.html
3
@AlphaNumeric Różnica polega tylko na tym, że TVP PISu było skierowane do ich elektoratu, czyli ludzi mniej wykształconych ze wsi. TVP PO jest skierowane do ludzi bardziej wykształconych z dużych miast. Stąd propaganda dzisiejszego TVP jest bardziej stonowana i lepiej kamuflowana. Różnica to tylko i wyłącznie grupa docelowa, do której dopasowywany jest przekaz.
7
@Mankind Skoro są kiepskie (bo są i to bardzo) to po co za nimi podążać?
39
Nie wiem czy wszyscy się zgodzą, ale Trzaskowski był dzisiaj beznadziejny. Nie wiem czy nie najgorszy (ruskiego trolla nie liczę). Spodziewałem się czegoś innego, bo w poprzedniej debacie, w której wziął udział, wypadł lepiej. Tutaj występ w nazwijmy to... "zaprzyjaźnionej" telewizji, na tapecie wielka afera wokół największego kontrkandydata i nie wykorzystał szansy.
Jak dla mnie on w drugiej turze wyłoży się jak Komorowski przed Dudą. Nie żebym się z tego jakoś specjalnie cieszył, bo i PO i PIS uważam za ścieki.
19
Radomir Wit całkowicie niezależny i bezstronniczy komentarz na koniec. Brawo!