0

@Nightraider W sytuacji z Bravo zachował się wzorowo. Z punktu widzenia Barcelony oczywiście. Był młodym bramkarzem i chciał grać, żeby móc się rozwijać. Barcelona na tamten czas nie mogła mu tego zagwarantować, więc postanowił, że da Barcelonie wybór - "chcę odejść albo grać". Zarząd zdecydował się na tą drugą opcję. Na pewno z naszego punktu widzenia jest to lepsze niż gdyby powiedział tylko "odchodzę, elo".

0

@Nightraider Kiedy kopał pod Neuerem czy Bravo?

1

@ricardo0705 Jak ja nienawidzę takich bezczelnych kłamstw. No wal w Nawrockiego tym co o nim wiemy, czyli aferą mieszkaniową, ustawkami, szemraną przeszłością. Ale takie tanie chwyty mogą działać tylko na korzyść Nawrockiego, bo odbierają wiarygodność tym wszystkim innym aferom. Skoro w sprawie snusa pojawiają się kłamstwa, to może tamto inne to również nieprawda? Tak pomyślą wyborcy.

0

@chosenone Ja tylko odpowiadam @Tasde o jaki system chodzi.

6

@Tasde To nie my, to Schetyna:

"Te wybory są najważniejsze, bo one pozwolą domknąć system. Kandydat koalicji demokratycznej daje nam możliwość przyspieszenia realizacji programu wyborczego"

12

@D10SLEO Potwierdzam. Użyłem najbardziej zaawansowanych algorytmów poprawiających jakość zdjęcia i proszę, wyraźnie widać:
https://zapodaj.net/images/265c32b6d83b1.png

4

@gumaz Ale odklejka. Mentzen wybiera nam prezydenta xD

1

@Toretto Ok, ale sprawa dotyczy trybu wyborczego przeciwko Onetowi. Czy sąd w takiej sytuacji będzie miał podstawy do tego, żeby wydać wyrok nieprzychylny Onetowi? W końcu Onet teoretycznie nic złego nie robi tylko przekazuje to co im powiedzieli świadkowie.

Czy sąd może orzec, że: "ok, nie ma dowodów, ale to nie Onet oskarża Nawrockiego, a jedynie przekazuje informacje od świadków. Nie ma zatem w tym winy Onetu i Nawrocki przegrywa sprawę".

Pytam, bo na sądownictwie się kompletnie nie znam.

2

@Azazel_Pazuzu Muszę przyznać, że ja przesłuchałem od deski do deski i... Radosław Sikorski wypowiada się bardzo konkretnie, nie owija w bawełnę. No kultura wypowiedzi na wysokim poziomie i tym mnie na pewno do siebie przekonał w pewnym sensie. Natomiast również dał się zagiąć kilka razy przez Stanowskiego i jedyne co był w stanie wtedy odpowiedzieć to "nie wiem" / "nie pamiętam" / "nie słyszałem" / "nie oglądam telewizji" / "byłem wtedy w Europarlamencie".

Przedstawiłeś to tak jakby Sikorski rozjechał pisowskiego Krzysztofa, a tak na pewno nie było. Jeśli komuś tutaj udawało się zaginać swojego rozmówcę to właśnie Stanowskiemu. Nie przy każdym pytaniu - wiadomo, ale jednak.

1

@barteq Ktoś wie jakby to miało zadziałać? Załóżmy, że Nawrocki pozywa Onet w trybie wyborczym. Co zrobi sąd? Przecież w tak krótkim czasie nie znajdą dowodów czy ci anonimowi świadkowie Onetu mówią prawdę. Zatem będzie słowo przeciwko słowu. Co mógłby wtedy orzec sąd?

0

@Marusek Wytłumacz.

0

@Marusek To żeś haki na Tuska i Trzaskowskiego wynalazł. Bije trzeźwym osądem z tego komentarza.

1

@clyde Myślę co raz bardziej na poważnie, że żadnej partii nie jest na rękę wygrać te wybory. Nie wiem jak to inaczej tłumaczyć. Tusk to jest zbyt doświadczony i inteligentny polityk, żeby tak odwalić na finiszu xD

0

@Mixtape Czyli to jest szerzenie półprawd i kłamstw, ale wszystko co o Nawrockim to prawda, nawet bez wyroków? Bronisz Murańskiego, więc pozwalam sobie na to samo.

1

@Szmulek Dodzwonić się, mieć szansę zadać pytanie bezpośrednio ministrowi i walić jakieś głupoty, gdzie nikt nie wie o co chodzi... Ech...

0

@Comentateiro Na wszystkie trudne pytania odpowiedział: "nie wiem", "nie pamiętam". Ona nawet o sprawie "cóż szkodzi obiecać" nie słyszał... No nie bądźmy naiwni, że minister spraw zagranicznych nie wie co się dzieje w TVP.

0

@Comentateiro Błagam, żeby odpowiedział na pytanie.

4

@budel17 No ja się dziwię, że ludzie aż tak bardzo go chwalą, bo dzisiaj nie wypada jakoś szczególnie wybitnie u Stanowskiego. Ok, lepiej niż 99,9% polityków, ale jednak.

9

Stanowski: "Jest pan zadowolony z TVP?"
Sikorski: "Ja co raz mniej telewizji oglądam."

No błagam...

7

@partymaker No nie na każde. Jak go Stanowski zagnie to odpowiada "nie pamiętam". Ewentualnie jeszcze dodaje "nie pamiętam, byłem wtedy w Europarlamencie" - jak w przypadku tematu Szczerby z transparentem zapraszającym imigrantów.

0

@ricardo0705 Ale traci bardzo na wiarygodności wszystko co mówi się o przeszłości Nawrockiego. Wyborcy pomyślą: skoro w tej sprawie ich najmocniejszą kartą jest Murański, to może te inne to też manipulacja i co najwyżej półprawda.

1

"Ok, nie pamiętam, byłem w Europarlamencie"

1

@D10SLEO Zdecydowanie.

6

@D10SLEO Stawiam na Murańskiego

4

Dotąd zgadzałem się w 100%, że Sikorski nie byłby podnóżkiem Tuska jako prezydent. Ale teraz jak wysłuchałem jak go wychwala pod niebiosa to pojawiła się iskierka wątpliwości.

0

@Kgorecki2500 Dosłownie pierwsze minuty live. Stanowski mówił, że Sikorski zrobił sobie z Mentzena bryloczek i go rozegrał, a Sikorski zaprzeczał :D

1

@partymaker Kanał Zero na żywo

11

Radosław Sikorski broni Konfederację! :O

1

@kuz Gdyby to była teraźniejszość Karola Nawrockiego to zgoda, ale to jednak mowa o przeszłości.

6

@kuz Nie tylko się nie zgadzamy, ale jest to polityk, który wywodzi się z partii, która przed wyborami obiecała 100 konkretów w 100 dni i zrealizowała z tego... 6. Ale halo! halo! To wina koalicjantów. No jasne... KO ma w tej koalicji miażdżącą przewagę, więc mieli dobrą pozycję negocjacyjną, żeby chociaż 60-70 obietnic przepchnąć.

Także w niedzielę wybieramy między człowiekiem z szemraną przeszłością, a człowiekiem, w którego żadne słowo nie mamy podstaw wierzyć... Wspaniały wybór.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?