12

@Arden Czekam aż ktoś powie, że to fake albo wyjaśni dlaczego z tym węglem to nie jest aż tak kolorowo. Bo nie wierzę, że można ot tak zrezygnować z takiego bogactwa.

0

@4drian0 Z tych gier to najbardziej czekam na Little Nightmares III. Pierwsza część była całkiem przyjemna, jeszcze mam do nadrobienia drugą część.

1

@Luciano99 Dokładnie, ale trudno się dziwić Rockstarowi, że się ceni, kiedy jako jeden z niewielu naprawdę daje z wątroby :D

4

Widzieliście MindsEye?



Ta gra kosztuje... uwaga, uwaga... 250 zł, a można ją przejść w 7-8 godzin. To jest żart. Dlatego właśnie w ogóle bym się nie zdziwił, gdyby GTA VI na tak zepsutym rynku kosztowało w dniu premiery 400-500 zł. I tak to by była tylko 2x wyższa cena za grę nieskończenie razy lepszą. Nie rozumiem dlaczego małe studia z niedużymi budżetami robią tego typu projekty... Po co i dla kogo? Można było wymyślić inną koncepcję gry, dopasować ją do budżetu. Zrobić być może całkiem niezłą strzelankę trzecioosobową bez otwartego świata i pieniądze wpompować w dopracowanie np. systemu skradania, zachowania NPC itp. Jeśli im się chociaż koszty produkcji zwrócą na takim crapie to gracze są debilami większymi niż myślałem.

2

@don'T.R.I.P.e Kwestia doprecyzowania przepisów. Jeśli kierowca przekroczył prędkość, wyprzedzał przed przejściem lub popełnił inne wykroczenie to wina kierowcy zawsze. Jeśli jednak jechał przepisowo, a pieszy wszedł na przejście bez zatrzymywania się, to wtedy wina pieszego.

Czyli wina pieszego tylko jeśli się nie zatrzyma i jednocześnie kierowca nie popełni żadnego wykroczenia.

0

@don'T.R.I.P.e Da chociaż tyle, że kierowca nie będzie winny ewentualnemu potrąceniu. O ile będzie miał kamerkę lub z innej kamery zostanie nagrany wypadek.

2

@don'T.R.I.P.e Że jakby pieszy zatrzymał się przed przejściem to by mi zasygnalizował, że będzie przechodził, a jeśli nie mi to temu kto jechał za mną, a nie wpierdzieliłby mi się prawie pod koła :D

28

Powinno się wprowadzić dla pieszych obowiązek zatrzymania się przed przejściem. Taki niewidzialny znak STOP. Piszę to nie bez przyczyny, bo właśnie wymusiłem pierwszeństwo na pieszym. Czy moja wina? Dla postronnego obserwatora i w świetle aktualnych przepisów chyba tak. Jednak obserwowałem cały czas pieszego jadąc około 15-20 km/h, bo to było tuż za skrzyżowaniem. Poruszał się równolegle do osi i nagle skręcił na przejście dla pieszych, gdy już przedni zderzak mojego samochodu był nad przejściem. Jedyną sytuacją uniknięcia wymuszenia byłoby zatrzymanie się na wszelki wypadek, ale bardzo nie lubię tamować ruchu. Za mną był sznur samochodów, a drugi sznur czekał na podporządkowanej, a wszystko wskazywało na to, że pieszy pójdzie na wprost chodnikiem.

Wracając do pierwszego zdania. Obowiązek zatrzymania dla pieszych przed przejściem dla pieszych, ale nie bezwzględny. Jeśli pieszy chce i nic nie jedzie to może iść bez zatrzymania, ale ze świadomością, że wtedy to on wymusza pierwszeństwo i będzie jego wina.

0

Jacek Magiera w ogóle nie jest brany pod uwagę? Kiedyś chyba był przymierzany do roli selekcjonera.

3

@kanver_ A mógłbyś wymienić cechy Zielińskiego, którymi wyróżnia się ponad Lewandowskiego, a które sprawiają, że według Ciebie to on ma być kapitanem?

26

Szybko poszło Lewandowskiemu zwalnianie trenera. Nawet nie musiał specjalnie się starać.

1

Probierz! Probierz! Dzię-ku-jemy! Probierz! Probierz! Dzię-ku-jemy!

0

I będzie jak dawniej
Przestańmy się spieszyć
Zacznijmy od nowa
Od tych małych rzeczy

Czy Probierz już zaproponował Lewandowskiemu, że ten będzie kapitanem jego drużyny czy czekamy do jutra?

9

Szok i niedowierzanie. Ostatni raz byłem tak zdziwiony dzisiaj o 15:00, gdy wyjrzałem za okno i było jasno.

0

@BarcaaVEB Jest ważny dokładnie tak samo jak przed akcją reanimacyjną. Co się zmieniło w tej kwestii? :D

0

Golazo, golololololo! Ankara Probierz!

1

Czy czegokolwiek żałujesz?
https://shorturl.at/p30Le

0

@Deathwing112 Strzelił 12 :)

3

Tu już mogło być ze 4:0

0

Bramkarz Finów może sobie iść na piwo. I tak nie mamy sytuacji strzeleckich.

2

Nie ma już nawiasu błędu

3

@ViscaelBarca2007 Lewandowski grającym trenerem

6

Strach pomyśleć jaki byłby wynik, gdyby grał hamulcowy Lewandowski.

1

Może i nie wygrywamy, ale za to też nie remisujemy.

0

@junior1905 Wyluzuj... Ja się dobrze bawię patrząc jak nas Finlandia ciśnie. Kibicuję Polakom, ale samym kibicowaniem nie sprawię, że zaczną grać na przyzwoitym poziomie. Jak kiedyś będą grać chociaż jak za Nawałki to nie będę się śmiał, tylko będę na poważnie wspierał w zwycięstwach i porażkach.

0

Dobry strzał. Trochę chybiony, ale ogólnie dobry. Pomijając oczywiście trajektorię lotu piłki i celność.

0

@junior1905 A po co? Nie jest nakazane :D

3

My na biało czy na czerwono?

1

@junior1905 Bo czemu by nie? :D

3

Probierz teraz: "Kur**! Nie tak miało wyjść."

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?