2

@AssisMoreira Poważnie? Tak, normalne jest wejście do jakiegokolwiek sklepu w jakiejkolwiek koszulce. Nie wyobrażam sobie, że ktoś mógłby mnie pobić, jeśli poszedłbym kupić koszulkę Realu Madryt mając na sobie koszulkę Barcelony. Oczywiście są pewne wyjątki, ale to nie tutaj i tak nie usprawiedliwiają pobicia.

1

@Kgorecki2500 Jak są jeszcze wolne miejsca, to ja w sumie też mogę się zabrać.

0

@nelson25 Mam właśnie Galaxy A55 i nie narzekam. Solidny smartfon. Pytanie tylko czy nie lepiej kupić nowszego Galaxy A56...

1

@Shad0wK1ng To dawaj publicznie, bo też się chętnie dowiem.

2

@blakkudium Ja żałuję, że kiedyś w Barcelonie zmiana herbu nie przeszła. Nowy był lepszy w detalach, ale brakowało tylko liter "FCB". Gdyby nie to, ta subtelna, ale pozytywna zmiana pewnie by przeszła.

0

@Criss18Barca Pamiętam jak kiedyś byłem w Spodku w Katowicach na meczu Alize Cornet. W czasie przerwy musiałem na chwilę wyjść. Powrót nie był tak prosty, bo wejść pilnowali ochroniarze, którzy wpuszczali ludzi tylko jak była jakaś przerwa w grze. Gdy w końcu nas wypuścił to nie zdążyłem dojść do swojego miejsca i już pani sędzina nas upominała, że mamy usiąść. Musiałem na moment zająć inne miejsce i poczekać na kolejną przerwę w grze. Bardzo mnie dziwi, że tenisiści niby nie potrafią się skupić przez drobny ruch gdzieś w tle, na trybunach.

9

@JohnKennedy Dla mnie Prison Break sezon pierwszy. Nie oglądałem nic lepszego. Zwłaszcza, że uwielbiam filmy i seriale, których główna akcja dzieje się na dość niewielkiej przestrzeni jaką tu było więzienie, a nie w otwartym świecie.

0

Legia nawet nie udaje, że marzy o awansie.

0

@KrwawiaceoczyVEB Ponieważ jeszcze nie odszedł.

13

@GeneralXavi Nie 19, nie 19, tylko 19 km i 400 metrów! A kto wie. Może nawet 440 metrów, ale zaokrąglili w dół.

2

@Transu96 Tak, a ten w czarnym samochodzie to Luciano. W ten sposób zdobywa klientów.

0

@Who_you_mam No to po to ta nagonka medialna, żeby pokazać jak nieprzemyślane jest prawo.

4

@Arden Tylko że Mentzen nie krytykuje przedsiębiorców za to, że złożyli wnioski o środki, ale to, że prawo im na to pozwoliło i ostatecznie dostali te pieniądze. Wręcz bym powiedział, że zakup PS5 na firmę przez Mentzena jest zgodny z obecną retoryką, bo pokazał w ten sposób jak dziurawe są przepisy, że pozwalają na takie praktyki.

0

@Safrani Nie, przerosło mnie to zadanie. Jak masz jakieś protipy to poproszę.

7

@Safrani Po to, że jak ostatnio piłem maślankę kawową, to mi z tej zakrętki pociekło na ryj i koszulkę :D

9

@kundee Najważniejszy punkt jaki Cię powinien zainteresować to 9.3.7:

Cytuję:
W serwisie FCBarca.com niedopuszczalne jest:
- posiadanie większej liczby kont niż jedno oraz podszywanie się pod inne osoby;
- zakładanie kolejnego konta po otrzymaniu blokady lub kasacji poprzedniego;
- posiadanie konta po tym, jak założone zostało kolejne, niezależnie od tego czy drugie konto jest zbanowane bądź usunięte,
- zmienianie nazwy Użytkownika;

2

Ten Darlan przypomina mi Casemiro...

0

@maatiixx Oświeć mnie jakie podejście MUSI mieć osoba określająca się jako katolik? Na pewno nie może uważać Polaków za lepszych ludzi od dowolnej innej narodowości czy grupy etnicznej. Ale no... wydaje mi się, że ma prawo dbać o bezpieczeństwo swoje i innych otaczających go ludzi nie chcąc wpuszczania jak leci nielegalnych imigrantów.

Można się sprzeczać co jest ważniejsze - pomoc imigrantom czy bezpieczeństwo mieszkających tu ludzi, ale to nie jest żadna prawda wiary, że katolik MUSI przyjąć któryś konkretny sposób myślenia.

2

@APTAPT Minuta? U mnie z jakieś 8 minut wyła. Dopiero przed chwilą ucichło.

4

@Adran360 Następnym razem to ja sam podziękuję za taką podwózkę. Jedno Somersby u chłopaków pod Sosnowcem, a budzę się w Zielonej Górze... Dzięki! Od 20 dni próbuję wrócić do domu i nawet nie wiem czy w dobrym kierunku idę.

0

@BezglutenowyPedri 23/24, 24/25. Ostatni raz fatalna była 21/22.

1

@lithotripter @mordini123 @KrwawiaceoczyVEB Właśnie liczyłem, że może jest coś zagranicznego, co ma prawa do pokazywania wszystkich meczów Barcelony.

3

Czy istnieje jakaś LEGALNA (podkreślam: L-E-G-A-L-N-A) strona, gdzie będzie można obejrzeć wszystkie mecze Barcelony w nadchodzącym sezonie? Ewentualnie bez Superpucharu. Język nie ma znaczenia.

3

No to niestety w tym sezonie bez trofeów, skoro nie radzimy sobie nawet z Vissel Kobe. Może w przyszłym...

2

@Sulimo Ajajaj... Ale teraz przywołałeś wspomnienia. Za czasów trylogii z Ezio to była moja ulubiona seria. Każda część miała swój niepowtarzalny klimat i do tego całkiem wciągające przerywniki z historią Desmonda. Po Ezio już było moim zdaniem tylko gorzej. Nawet chwalony Black Flag to już nie to... Nie ten klimat jak dla mnie. Marzy mi się jakiś porządny remake, ale to by musieli oddać komuś innemu, bo Ubisoft by to zepsuł.

0

@Aragorn33 Gra na zbicie ceny :D

0

Ministerstwo Sprawiedliwości po tej tablicy alimentacyjnej powinno zmienić nazwę na Ministerstwo Niesprawiedliwości. Na co oni liczyli? Że ludzie zaczną ich chwalić: "Tak jest! Brawo! Walić alimenciarzy!"?

0

@Encore Donald Tusk jak zwykle celnie. Tylko zapomniał dodać, że to my zwykli obywatele musimy to ich politykowanie wytrwać.

0

Śledził ktoś tego Rashforda ostatnimi czasy? Jak byście go mieli zestawić obok Joao Felixa, to co na plus?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?