2

Jakby ktoś był zainteresowany to na Steamie Little Nightmares II w promce za 12,90 zł. Grałem na razie tylko w pierwszą część i oceniam bardzo pozytywnie.

https://store.steampowered.com/app/860510/Little_Nightmares_II/

1

@JohnKennedy Komu kibicujesz?

0

@Rastafarnianin A może skończyła mu się amunicja i wrócił po nowy magazynek? Należy docenić postawę policji, że mu to umożliwili, a nie łapią bez honoru bezbronnego.

2

@Jakchcesz Wujek się ucieszy.

1

@partymaker Skoro im nie zmieni nic te kilka milionów to tym bardziej Barcelonie. Nie rozumiem dlaczego brak rezygnacji z własnych pieniędzy ma być powodem do krytyki.

33

@Safrani To można pochwalić Pique za fajny gest, ale nie ma powodów, by wymagać tego samego od innych piłkarzy, skoro te pieniądze im się należą.

5

@TR3YWAY Profesor doktor habilitowany nie był w stanie odpowiedzieć na takie pytanie? To fajnych mamy profesorów.

23

@draxidox Przede wszystkim powinni znieść jeden z głupszych podatków jakie istnieją, czyli podatek od darowizn.

2

@Roobo To nie widzę przeszkód, żeby nauczyciele oceniali zaangażowanie, a nie wyniki. Przecież to widać kto się stara, a kto olewa zajęcia.

Ja miałem na WFie takiego kolegę, który podczas gry w siatkówkę stał i nawet jednego kroka do piłki nie zrobił. Jak piłka spadła akurat na niego to od niechcenia odbił gdziekolwiek. Inny za to starał się jak mógł, ale no... nie miał talentu do sportu i nic mu nie wychodziło. Za to było widać u niego znacznie większe zaangażowanie. Zgadnij kto miał lepsze oceny, gdy przychodziło coś zaliczać na ocenę...

@PatrykBarca Pierwsze pytanie na jakie należy sobie odpowiedzieć, to jaki jest cel takiego przedmiotu jak WF w szkołach. Jak już będziemy mieć odpowiedź, to można się zastanawiać jak ten cel osiągnąć. Jeśli chodzi w tym przedmiocie o to, żeby jak najwięcej uczniów zachęcić do aktywności fizycznej, to należy sprawić, żeby ten przedmiot był jak najbardziej przyjemny i atrakcyjny dla uczniów. Jeśli zaś chodzi o to, żeby wystawić ocenę za to kto szybciej biega lub lepiej robi dwutakt, to wtedy zostawmy jak jest. Ale nie dziwmy się, że uczniowie będą unikać ćwiczenia na WFie, bo dla nich to zwyczajnie mało atrakcyjne. Szczególnie dla tych najsłabszych, którzy widzą jak ich rówieśnikom wszystko wychodzi i mają same oceny piątki i szóstki, a oni tylko dwójki i trójki.

2

@jacobFCB O ile rezygnacja z matury z matematyki to dla mnie idiotyzm, to serio nie rozumiem po co są oceny z WFu? Do czego one służą?

Według mnie powinno chodzić o to, żeby jak najwięcej uczniów chciało ćwiczyć na WFie. Czy dla tych słabszych uczniów zachętą będzie to, że dostają słabsze oceny od innych? Bo mi się wydaję, że zniechęci ich to do udziału w zajęciach. A przecież nie o to w tym chodzi... Jak dla mnie oceny akurat z WFu kompletnie mijają się z tym, co jest najważniejszym celem tego przedmiotu.

41

@draxidox Proponuję jeszcze podatek dla ludzi nieposiadających własnego domu lub mieszkania. Jak będą płacić taki podatek to na pewno zacznie ich być stać na zakup własnych czterech ścian. A później podatek dla ludzi posiadających samochód starszy niż 5 lat. Jak będą płacić podatek to na pewno będzie ich stać na zakup nowego auta.

2

@FcPortoFan1999 Wszystko mi jedno do kogo strzelam (w grze oczywiście). Nie gram z mikrofonem, nie komunikuję się z nikim. Po prostu gram po swojemu :D

0

@karolszymek Counter Strike 2. Mi wystarczy z jeden-dwa mecze zagrać i wystarcza.

1

@Who_you_mam Z kurczaka?

9

@Konradowskyy Widzisz tylko jedną stronę medalu, bo widzisz tylko "kółeczko wzajemnej adoracji" wyborców PISu i Konfederacji. A w rzeczywistości niemniej aktywne jest tutaj "kółeczko wzajemnej adoracji" PO i innych partii koalicji rządzącej.

Jak coś "kółeczko wzajemnej adoracji" celowo w cudzysłowie, bo nie uważam tego za żadne kółeczka. Po prostu wiadomo, że ludzie o zbliżonych poglądach i wyborcy tych samych partii będą się ze sobą zgadzać w większości tematów politycznych.

0

@directedbyfcb Gdzie spojrzysz? Co to strona główna?

7

@bezalkoholowy Powiedziałbym, że rozkoszować się ciszą i spokojem, ale szefową misji jest baba, więc nie.

0

@Zbyszard A dla mnie 18/19 były najlepsze.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

8

@Gaucho Nie wyobrażam sobie przechodzić przez coś takiego... Myślę, że należy wypłacić mu wielomilionowe odszkodowanie z tego tytułu.

0

@karolszymek Nie mam i mieszkam w mieszkaniu.

1

@karolszymek Nie wiem czy to jest problem wieku czy gdzieś indziej należy szukać przyczyn. Ja mam 27 lat i choć nie mam dużo czasu to zawsze te kilka godzin tygodniowo się znajdzie i sprawia mi to nadal przyjemność. Przecież i starsi ludzie czytają książki, oglądają filmy i seriale. A granie w gry to taka sama forma rozrywki jak dla mnie, więc nie widzę szczególnych powodów, by czerpanie przyjemności z niej miało mijać z wiekiem. Mi nie mija :D

0

@karolszymek @lajcior @Rastafarnianin @Chaoss W jakim wieku zaczyna się ta starość? Jestem ciekaw czy mnie też to czeka.

2

@Zoker Oj nie... Było jeszcze wysadzenie pociągu, był lot samolotem gdzie trzeba było wlecieć do samolotu transportowego, było podpalenie chaty Trevorem, w którym było laboratorium metamfetaminy, misja "małpie figle", gdzie trzeba było w kombinezonach do nurkowania, pod wodą przecinać kraty i dostać się do Humane Labs w celu wykradnięcia gazu bojowego, a na końcu tej misji trzeba było uciekać helikopterem z podczepionym kontenerem z lodówką, była też ta misja, gdzie Trevor porwał żonę Martina Madrazo... Także według mnie dzieje się dużo różnorodnych rzeczy w tej fabule. Tak jak napisałem - sama historia może i nie porywa, ale trudno mi zarzucić tej grze schemat: "jedź - zabij/ukradnij - ucieknij"

1

@Zoker Mnie też fabuła nie porwała, jeśli chodzi o samą historię, ale nie zgodzę się, że każda misja wygląda tak samo. Są różnie zrealizowane napady na banki, jest gonitwa za ukradzioną łodzią, rozwalanie chaty tego trenera personalnego, zestrzelenie samolotu i później gonienie go Trevorem, gdy spadał, podkładanie bomby w telefonie prezentera, ratowanie Michaela, który został porwany... Można wymieniać w nieskończoność różne typy misji. Zróżnicowanie misji jest bardzo dobre w porównaniu do większości gier.

0

@Kgorecki2500 Przecież to jest hotel w Valentine! :D

0

@APTAPT Ale o co Ci właściwie chodzi?

0

@A4ron Plus jest taki, że sojusznik Putina dostaje po zębach. Minus, że robi się nieciekawie na świecie

1

@Kgorecki2500 To już jest znęcanie się, bo Iran wygląda na to, że nie ma nic, żeby odpowiedzieć.

0

@partymaker No i właśnie dobrze, żeby jak najdłużej była optymalna temperatura, a nie ze skrajności w skrajność :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?