KamQiX
Dołączył/a: październik 2012
164 obserwujących
37 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Ale ta Marsylia posrana wyszła na boisko.
1
@TikiTakaEnMiCorazon A ja uważam, że tacy mordercy, którzy zabijają losową osobę bez żadnego motywu są chorzy psychicznie i nie zasłużyli na cierpienie.
20
Oj tak, od razu w pierwszych sekundach meczu było widać jak piłeczka chodzi. Jakbyśmy cały sezon grali na takim dywaniku to 114 punktów na koniec by było :D
29
Dla mnie to jakiś kosmos! Mam wrażenie jakbym jeszcze wczoraj czytał, że mamy młodego obrońcę na lata, nowego Puyola. A dzisiaj już 32 lata i koniec kariery... Nie do pomyślenia jak to leci.
6
@Kgorecki2500 U mnie sąsiad pode mną też jara. Bardzo fajnie to pachnie. Co za ludzie, zamiast korzystać to zgłaszają. xD
0
@Zoker No źle napisałem. Chodziło, że nie dało się zabijać wrogów bez zaalarmowania pozostałych.
0
@Zoker To akurat dziwne, bo jak pamiętam nie dało się nawet z łuku zabijać wrogów, jeśli w pobliżu stali inni wrogowie, nawet odwróceni tyłem. Mi się taka sytuacja raczej nie zdarzyła jak grałem.
5
@Eto'o9 R10 Popieram. Jeśli dobrze kojarzę to w siatkówce chyba tak jest, że jest sezon klubowy i reprezentacyjny i nie ma przerw na zgrupowania.
0
@barteq To chyba filozofią Man Utd jest niewygrywanie
1
@Feanor85 A czy ja komuś nakazuję to zmienić? Tylko wyraziłem swoje zdanie.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Feanor85 Dla mnie nie na sensu. Wchodząc tutaj jestem ciekaw co redakcja wyszczególnia jako jedną najlepszą rzecz i jedną najgorszą. Jeśli dostaję listę, zamiast po jednej rzeczy, to zwyczajnie ten artykuł przestaje mnie ciekawić, bo sam potrafię sobie w głowie ułożyć listę pozytywów i negatywów po meczu.
3
@PuszkinFan Ludzie! Wygraliśmy 6:0. Smućmy się! @wpwelement Czy można nałożyć czarno-biały filtr na FCBarca.com?
0
Moim zdaniem ten artykuł nie ma sensu, jeśli w "najlepsze" i "najgorsze" podaje się więcej niż jedną rzecz.
7
Pamiętam jak rok temu bolała mnie kontuzja Bernala. Dobrze, że wraca i nawet zaliczył asystę :D
28
"My jesteśmy tragicznie słabi"
"chcecie taką gra wygrać lm xd??"
~ PuszkinFan
#cytatywielkichludzi
0
Łooooo, ale podanie Rashforda!
0
Co ta sardynka robi przy wykończeniu :O
3
Ale murawa w super stanie, już widać jak gładko ta piłeczka chodzi.
7
@Laminedependencia A co jest istotą Mszy Świętej? Podpowiem, że nie kazanie, bo w tygodniu są odprawiane Msze bez kazania.
5
@Laminedependencia Ja wierzę, że był list. Sam też słyszałem takie informacje w kościele raczej zniechęcające do edukacji zdrowotnej - czego chyba nie pochwalam, chociaż tematem się za bardzo nie interesuje, bo mnie bezpośrednio nie dotyczy. Ale naprawdę to była dla Ciebie najdłuższa i najbardziej kluczowa część Mszy na której się skupiłeś? Możesz przytoczyć jakieś najbardziej skandaliczne fragmenty z tego listu?
10
@Laminedependencia I 2/3 mszy czytali list?
23
@Laminedependencia Jak powiedzieć, że się nie było na mszy mówiąc, że się było na mszy.
2
@burcioszka Nawet jeśli się pomylił i nawet jeśli upierał, że nie, to nie jest powód, żeby kogoś tak chamsko traktować. Bo wielce pani radna się spóźniła i UWAGA musiała czekać na niego 10 minut dłużej. Szok! To jej problem, należy brać pod uwagę ludzkie błędy i inne trudności i wychodzić odpowiednio wcześniej, a nie na styk.
5
@Alex1995 Mnie w tym zastanawia jedno. Po co te prowokacje teraz jeśli chcą w przyszłości rozpętać poważną wojnę z NATO? Przecież wiadomo, że przez to kraje NATO zaczną się co raz lepiej przygotowywać. Raz że trzeba dla bezpieczeństwa, a dwa, że politykom nawet będzie się co raz bardziej opłacać inwestować w zbrojenia, bo społeczeństwa będą tego wymagać.
0
@Laminedependencia Po tym jak dostali czerwoną kartkę. A tutaj to oni grają w przewadze.
2
@BillyButcher I tak pamiętamy potop!
21
@Safrani Mam na to radę. Nie wiem czy słuszną, ale wydaję mi się, że gdyby ludzie mieli poczucie, że państwo o nich dba, to może nie czuliby ogromnej niesprawiedliwości z tego powodu, że mają oddać za nie życie.
Tymczasem podatki bardzo wysokie, a:
- służba zdrowia na NFZ praktycznie nie istnieje,
- zaniedbania w obronności, np. rosyjskie drony strącamy myśliwcami, bo nikt nie zadbał, żeby mieć skuteczne systemy, mimo że od lat widzimy, że w wojnach wykorzystuje się drony
- brak perspektyw emerytury - tu nie wiem ile winy rządów, ale jednak tyle się mówi, że ZUS nie wydoli.
- ciągłe kłamstwa polityków, którzy nie realizują obietnic wyborczych - brak szacunku dla zwykłych ludzi (dotyczy wszystkich partii)
- prawie wszystko co państwowe działa źle (patrz: Poczta Polska, urzędy...)
I teraz zwykły Kowalski, który widzi to wszystko ma mieć motywację, żeby iść walczyć i być może zginąć lub zostać kaleką do końca życia... Zamiast tego pojawia się poczucie niesprawiedliwości, bo skoro oni (politycy) nic mi nie dają, to teraz będą sobie siedzieć w bezpiecznym miejscu, a ja mam iść walczyć jak ich niewolnik?
3
@JimMorrisonFCB Nie prawie. Najpierw pierwsze litery od góry do dołu, później drugie litery.
1
@Criss18Barca Powiem tak... Wszelkie rozważania internetowe to będzie spłycanie tematu. Nikt z nas nie ma wystarczającej wiedzy by móc jednoznacznie powiedzieć, że zamachu na pewno nie było lub na pewno był. Dlatego ja bezpiecznie odpowiem, że raczej nie było, ale jest możliwe, że był.