KamQiX
Dołączył/a: październik 2012
164 obserwujących
37 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@spiderman1899 Nie da się już dorównać takim postaciom jak Scofield, T-Bag czy Abruzzi. Ale w sumie może być ciekawy serial, zobaczymy co wyjdzie.
2
Miał odpocząć Pedri, odpoczywa De Jong. Też fajnie :)
5
@JanuszKorwinMikke A tuż za nimi, w odległości zaledwie 3 punktów, przyczajony niczym czarna pantera Manchester United potężnego Rubena Amorima.
2
@Messibestplayerintheworld Może bardziej się opłaca teraz grać na mniejszej intensywności, a potem zagrać te 2 dodatkowe mecze?
3
@Messibestplayerintheworld Czy ja wiem... Poprzedni sezon pokazał, że fajnie być w TOP8, ale nie ma co się specjalnie o to spinać.
2
@macio_944 "jedną z..." - to są w tym przypadku aż zbyt ostrożne słowa :D
3
Ale by było, prawie 1:1 xD
2
Ajaj, metr zabrakło do karnego.
7
@Cobra303 I takie podejście mi się podoba :D
14
"ciężko nam jest o presję na piłkę, a przez to też ta wysoka linia ma problemy."
Otóż to! Problemem numero uno nie jest wysoka obrona, ale kiepski, niezorganizowany pressing.
44
A opisał w protokole, że Rashford został uderzony w twarz i on razem ze swoimi kolegami nawet się nie zastanowili czy powinien być rzut karny?
1
Flick out, zszedł i od razu gol.
4
@Kasy To jutro oddadzą, to co dziś zabrali.
8
Żeby anulować gola to wystarczył dość miękki faul (i chyba słusznie), ale za uderzenie w okolicy twarzy/szyi to już faulu nie ma.
1
@Faro Co to się znowu zadziało? W jaki konflikt się wdałeś? Opowiadaj :)
2
@draxidox Absurd, kara niewspółmierna do winy.
10
@norbi77 A dla mnie akurat prowadzenie pojazdów to jedna z zalet CP2077. Bardzo fajnie czuć ciężar samochodów. Lepszy model jazdy spotkałem chyba tylko w GTA IV
3
@Kasy Wolę być.
4
@Kozinho. Tylko czy w 5 minut dogonisz Mokambe?
23
Najbardziej niewiarygodne w tym sraniu do własnej bramki jest to, że Flick uległ presji zarządu i wystawił Yamala w pierwszym składzie. Jest to absolutnie nielogiczne i rozwalające szatnie, burzące zasady narzucone przez trenera. Zasada jest prosta: spóźniasz się = nie wychodzisz w pierwszym składzie. Jeśli to zostało złamane dla 18-latka to rozwala atmosferę w szatni i nie ma już na czym budować.
Flick mając jakiekolwiek nacisku od zarządu, że ma wystawić Yamala powinien postawić wszystko na jedną kartę i zrobić po swojemu.
11
@Barca_bwo A jak sobie to wyobrażasz jak on zawsze gra tyłem do bramki i ma rywala na plecach?
33
Prawda jest taka, że Aubameyang też by to strzelił i to nawet lepiej.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
@maroon Ukradł zdjęcie @Kgorecki2500
1
@barcanawieki A dlaczego Only Fans to nie jest dobra inicjatywa dla księdza? Pan Jezus według Pisma Świętego sam mówił, że nie przyszedł do sprawiedliwych, ale do grzeszników. Więc głoszenie Słowa Bożego na Only Fansie to bardzo ewangeliczny pomysł. Byle sam ksiądz nie uległ pokusie wchodząc w takie miejsce.
1
@Popitek12 Ja tak samo, gdy zarwałem sobie nockę na film o nazwie "wszystkie gole Ronaldo w fazie pucharowej mundialu"
8
@Gronek Wypowiada się typ, który wygrał 2x tryplet, czego dokonał jeszcze tylko Luis Enrique i żaden inny trener.
0
@goldensun Wiem, ale pieczywa unikam. Wcześniej jadałem pieczywo ze zwykłą margaryną do smarowania.
4
@MesQueUnClub_87 Ja od jakichś niecałych 2 lat nauczyłem się jeść bez smarowania czymkolwiek. A wręcz od kilku miesięcy staram się unikać pieczywa i podobnych produktów zawierających dużo węglowodanów. I szczerze mówiąc dość łatwo mi to przychodzi, bo nigdy nie przepadałem za pieczywem i nie rozumiem czym się ludzie zachwycają :D
2
@Konradowskyy Tak naprawdę gdyby nie ten jeden mecz z Bayernem to nie było tragicznie. Z tego co pamiętam w lidze miał minimalnie lepszą średnią zdobytych punktów niż jego poprzednik Valverde w ówczesnym sezonie.