KamQiX
Dołączył/a: październik 2012
164 obserwujących
37 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Herato Mi się kojarzy bardziej z jakimś teleturniejem, a nie jakimikolwiek rozgrywkami sportowymi.
2
@gumaz Jeśli udział w tych patologicznych programach typu Warsaw Shore można uznać za bycie znanym to tak xD
0
@Ziemny No i dziękuję. Nie szukałem długo, bo uznałem, że skoro o tym napisałeś, to wiesz gdzie to przeczytałeś i nie będzie dla Ciebie problemem podesłać link.
0
@Ziemny Wpisałem w Google "smilk odchody" i nic nie znalazłem. Zapodaj jakiegoś linka.
13
Ja też jestem tym zmęczony, te wszystkie szopki jakie odwalają media w związku z nieistniejącymi problemami z Yamalem czy rzekomym odejściem Flicka to parodia.
0
@BorzyKrzys Że kurła co? xD
0
@sebo939 Możliwe, że bilans korzyści i strat wychodzi tak, że lepiej mieć Rashforda na boisku i być groźniejszym w ofensywie.
@tbas Być może Flick i jego sztab mają taki plan treningowy na sezon, że widzą mniej więcej kiedy ta intensywność ma przyjść.
0
@Faro No mamy dopiero początek listopada, więc jak dla mnie bardzo, bardzo szybko. Ja zaczekam do końca sezonu i zobaczę o co zaktualizuje się gablota z trofeami. Pójdę dalej! A nawet jeśli nic nie wygramy to byłbym za tym, żeby Flick został na jeszcze kolejny sezon.
1
@Huck Sam chciał odejść za kasą i nie mam mu tego za złe, miał prawo. A czemu mu pozwolili? Bo mu to zagwarantowali, żeby w ogóle zgodził się do nas dołączyć. Gdyby mu tego nie obiecali przy podpisaniu kontraktu to może w ogóle by się nie zdecydował do nas dołączyć.
7
Widzę, że bardzo prędko zaczęło się podważanie umiejętności trenerskich Flicka, bo wiadomo, że my wiemy więcej i wiemy lepiej od niego jak osiągać lepsze wyniki niż dotychczas. My wiemy jaki jest główny problem tej Barcelony, a nie jakiś tam marny trenerzyna.
Ja wierzę, że skoro Flick nic nie zmienia w ustawieniu obrony, to widzi bardziej złożony problem, niż tylko to, że obrona jest ustawiona za wysoko. Być może trzeba popracować nad intensywnością, pressingiem i grą na wyprzedzenie, a wtedy tak wysoko ustawiona obrona stanie się naszym atutem, bo rywale nie będą z taką łatwością przedzierać się przez środek pola.
To ktoś powie, że Flick nie ma planu B i mógłby przecież chociaż tymczasowo cofnąć obronę, dopóki tej intensywności nie ma. A ja znowu myślę, że gdyby piłka nożna była tak prostym sportem to nie byliby potrzebni trenerzy. Podejrzewam, że cofnięcie obrony wymaga jeszcze miliona innych korekt w taktyce, aby to funkcjonowało. A takie przejście z planu A na plan B może być bardzo kosztowne i potrzeba co najmniej kilku tygodni, żeby drużyna się przestawiła i nauczyła tak grać. I co? Wróci forma, intensywność, pressing i znowu przestawiać całą machinę?
No weźcie zaufajcie wreszcie trenerom i oceniajmy po sezonie, a teraz dajmy im pracować. Nie dziwię się, że trenerzy Barcelony tak szybko łysieją i siwieją jak takie warunki tu panują. I nie zdziwiłbym się, gdyby rzeczywiście było jakieś ziarnko prawdy w plotkach o rzekomej chęci odejścia Flicka. Nie wiem czy w innych klubach też tak szybko zaczyna się podważać decyzje trenera.
0
No i prawidłowo odnośnie tej obrony. Zgadzam się, bo chcę oglądać Barcelonę ofensywną
5
Ale komentatorzy na Canal+ smutni po VARze. A przynajmniej jeden z nich.
23
Fermin to się czasami podpala gorzej niż Gavi.
4
W tym meczu było już wszystko oprócz naszego prowadzenia, więc czekam.
1
Dobra, to od teraz remontada.
2
Gówno a nie karny, sam się poślizgnął
2
Lamine dzisiaj forma top. Oprócz zmarnowanej setki :D
2
Przypomina mi się teraz mecz 5:4 z Benficą, tylko nie ma Raphinhi :/
0
Flick do grudnia
2
Dawno nie było w Barcelonie takiego gola a'la Messi
2
Już 2 poprzeczki i 1 słupek. Gdyby to zaliczano jako gole to prowadzilibyśmy 4:2 xD
7
Raphinha to się na trybunach przewraca jak widzi nasz pressing.
3
Co się Rekin rzucił na Bogu ducha winnego zawodnika Brugge
1
@SelloutCrowd Nieprawda.
0
@Filipem Co Ty masz do Rashforda w tej sytuacji? :O
1
Ferran ty dzbanie, placku ty!
1
@regatta52 Jak to? Przecież on nie podaje
5
@1LY0 Oba kiepskie jak dla mnie. Znaczy jak na tamte czasy to może ok, ale dzisiaj już mi się nie podoba taki wystrój jaki był w filmie. Powielam zdaniem @heniusss, też mi się podobają ciemne nowoczesne wnętrza.
3
@lucca87 Z gry wygląda gorzej niż myślałem, a liczby robi lepsze niż myślałem. Równe 4
1
@Cules69 No Barcelona