0

@Herato Mi się kojarzy bardziej z jakimś teleturniejem, a nie jakimikolwiek rozgrywkami sportowymi.

2

@gumaz Jeśli udział w tych patologicznych programach typu Warsaw Shore można uznać za bycie znanym to tak xD

0

@Ziemny No i dziękuję. Nie szukałem długo, bo uznałem, że skoro o tym napisałeś, to wiesz gdzie to przeczytałeś i nie będzie dla Ciebie problemem podesłać link.

0

@Ziemny Wpisałem w Google "smilk odchody" i nic nie znalazłem. Zapodaj jakiegoś linka.

13

Ja też jestem tym zmęczony, te wszystkie szopki jakie odwalają media w związku z nieistniejącymi problemami z Yamalem czy rzekomym odejściem Flicka to parodia.

0

@BorzyKrzys Że kurła co? xD

0

@sebo939 Możliwe, że bilans korzyści i strat wychodzi tak, że lepiej mieć Rashforda na boisku i być groźniejszym w ofensywie.

@tbas Być może Flick i jego sztab mają taki plan treningowy na sezon, że widzą mniej więcej kiedy ta intensywność ma przyjść.

0

@Faro No mamy dopiero początek listopada, więc jak dla mnie bardzo, bardzo szybko. Ja zaczekam do końca sezonu i zobaczę o co zaktualizuje się gablota z trofeami. Pójdę dalej! A nawet jeśli nic nie wygramy to byłbym za tym, żeby Flick został na jeszcze kolejny sezon.

1

@Huck Sam chciał odejść za kasą i nie mam mu tego za złe, miał prawo. A czemu mu pozwolili? Bo mu to zagwarantowali, żeby w ogóle zgodził się do nas dołączyć. Gdyby mu tego nie obiecali przy podpisaniu kontraktu to może w ogóle by się nie zdecydował do nas dołączyć.

7

Widzę, że bardzo prędko zaczęło się podważanie umiejętności trenerskich Flicka, bo wiadomo, że my wiemy więcej i wiemy lepiej od niego jak osiągać lepsze wyniki niż dotychczas. My wiemy jaki jest główny problem tej Barcelony, a nie jakiś tam marny trenerzyna.

Ja wierzę, że skoro Flick nic nie zmienia w ustawieniu obrony, to widzi bardziej złożony problem, niż tylko to, że obrona jest ustawiona za wysoko. Być może trzeba popracować nad intensywnością, pressingiem i grą na wyprzedzenie, a wtedy tak wysoko ustawiona obrona stanie się naszym atutem, bo rywale nie będą z taką łatwością przedzierać się przez środek pola.

To ktoś powie, że Flick nie ma planu B i mógłby przecież chociaż tymczasowo cofnąć obronę, dopóki tej intensywności nie ma. A ja znowu myślę, że gdyby piłka nożna była tak prostym sportem to nie byliby potrzebni trenerzy. Podejrzewam, że cofnięcie obrony wymaga jeszcze miliona innych korekt w taktyce, aby to funkcjonowało. A takie przejście z planu A na plan B może być bardzo kosztowne i potrzeba co najmniej kilku tygodni, żeby drużyna się przestawiła i nauczyła tak grać. I co? Wróci forma, intensywność, pressing i znowu przestawiać całą machinę?

No weźcie zaufajcie wreszcie trenerom i oceniajmy po sezonie, a teraz dajmy im pracować. Nie dziwię się, że trenerzy Barcelony tak szybko łysieją i siwieją jak takie warunki tu panują. I nie zdziwiłbym się, gdyby rzeczywiście było jakieś ziarnko prawdy w plotkach o rzekomej chęci odejścia Flicka. Nie wiem czy w innych klubach też tak szybko zaczyna się podważać decyzje trenera.

0

No i prawidłowo odnośnie tej obrony. Zgadzam się, bo chcę oglądać Barcelonę ofensywną

5

Ale komentatorzy na Canal+ smutni po VARze. A przynajmniej jeden z nich.

23

Fermin to się czasami podpala gorzej niż Gavi.

4

W tym meczu było już wszystko oprócz naszego prowadzenia, więc czekam.

1

Dobra, to od teraz remontada.

2

Gówno a nie karny, sam się poślizgnął

2

Lamine dzisiaj forma top. Oprócz zmarnowanej setki :D

2

Przypomina mi się teraz mecz 5:4 z Benficą, tylko nie ma Raphinhi :/

0

Flick do grudnia

2

Dawno nie było w Barcelonie takiego gola a'la Messi

2

Już 2 poprzeczki i 1 słupek. Gdyby to zaliczano jako gole to prowadzilibyśmy 4:2 xD

7

Raphinha to się na trybunach przewraca jak widzi nasz pressing.

3

Co się Rekin rzucił na Bogu ducha winnego zawodnika Brugge

1

@SelloutCrowd Nieprawda.

0

@Filipem Co Ty masz do Rashforda w tej sytuacji? :O

1

Ferran ty dzbanie, placku ty!

1

@regatta52 Jak to? Przecież on nie podaje

5

@1LY0 Oba kiepskie jak dla mnie. Znaczy jak na tamte czasy to może ok, ale dzisiaj już mi się nie podoba taki wystrój jaki był w filmie. Powielam zdaniem @heniusss, też mi się podobają ciemne nowoczesne wnętrza.

3

@lucca87 Z gry wygląda gorzej niż myślałem, a liczby robi lepsze niż myślałem. Równe 4

1

@Cules69 No Barcelona

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?