3

@sebasarna Albo serię słabszych meczów okraszonych zmarnowanymi setkami, które z zamkniętymi oczami powinno się strzelić.

1

Ajajaj, jakby to wcisnął. Marzenie.

2

F. Torres napastnik na jakiego nie zasługujemy.

33

Robert pakuj się, mamy topową 9 na lata. No albo ewentualnie do następnego meczu.

2

@Faro Spróbuj tak samo z Cubarsim. Jest nam potrzebny w formie.

2

@MOLESTA Takie wymuszone przez sąd przepraszanie to najgłupsze co istnieje. Powinien zostać ukarany w inny sposób, a przeprosiny powinny zawsze wynikać z woli przepraszającego...

1

@Luciano99 Ja proponuję, żeby na MŚ grała każda reprezentacja świata i format ligowy każdy z każdym + rewanże. Po Putinie nagroda dla Netanjahu.

6

@NeroTFP1 Czyli dopiero Polska powstrzymała Meksyk przed wyjściem z grupy. Duma!

31

@tomek8756 Żaden szanujący się mężczyzna nie chce, żeby ten laluś z Portugalii pokonał w bezpośrednim meczu króla futbolu, jedynego prawdziwego GOATA Leo Messiego. Factos

2

@Safrani @Popitek12 nie przelogowałeś się.

0

@barcelonaLM Słyszałem, że W Guadalupe już jakieś cuda się zdarzały, więc mamy szanse.

5

Wychodzi, że Polska w finale MŚ 2026.Skąd wiem? To proste, spytałem @Luciano99

16

Tak, po jednym meczu Barcelona przestała być zainteresowana piłkarzem... Tak potrafią tylko internetowi eksperci.

4

@bartulek98 O to to! Zgadzam się. Właśnie o to mi chodzi.

@Safrani @Konradowskyy @Azazel_Pazuzu

22

@Konradowskyy Często utrudnia, przesadza i jest bardzo irytujący.

1

@VinDiesel A czy ja powiedziałem, że się znam na tyle, żeby cokolwiek tłumaczyć? Wiem jednak tyle, że jak ktoś ma problem mentalny/psychiczny to nie jest w stanie sam z siebie odwrócić tej sytuacji i zmotywować się do zmiany myślenia. Ponadto taka osoba może nie do końca zdawać sobie sprawę, że ma problem, bo wydaje jej się, że jej nastawienie jest normalne i każdy tak by miał w danej sytuacji. Krytyka tu nic nie pomoże, a jedynie zaszkodzi. Wypominanie tego ile zarabia również nie pomaga.

Ile ja się czasami naczytam głupot w internecie na temat zdrowia psychicznego to głowa mała... Ale tak, Araujo powinien wziąć się w garść i zacząć lepiej grać. Jakie to proste...

1

@jacek905 Gówno się znasz na zdrowiu psychicznym, a się wypowiadasz. Edit: zresztą widzę, że nie Ty jedyny.

0

@MaziFCB Dopóki to nie jest Real Madryt to wystarczy psychoterapia.

1

@misterio Ale dyskusja powinna być rzeczowa. Czyli nie: "Nawrocki zły, bo zawetował", tylko "Nawrocki zły, bo zawetował, a ustawa byłaby dobra, ponieważ... Nawrocki swoją decyzję argumentuje tym, że... ale to nieprawda, bo...".

0

@priest9999 Ale w statystykach też trzeba wyciągnąć więcej danych, żeby wyciągać wnioski. Co jeśli ta statystyka jest rezultatem tego, że na silniejszych rywali gramy najmocniejszych składem, a na słabszych rywali jest więcej rotacji i wtedy De Jong i Araujo częściej odpoczywali? Może mecze bez nich to były też mecze, gdzie mieliśmy już zapewniony awans z pierwszego miejsca i były to dla nas mecze sparignowe.

7

Po "Barça (...) nie ma szans, żeby powalczyć o triumf w Lidze Mistrzów" przestałem czytać. Nie lubię czytać takich głupot. Każdy topowy zespół ma szanse, a Barcelona takowym jest.

2

@Comentateiro Liczę na finał LM Barca-Bayern :)

2

Ten Bayern to już się wyprztykał w tym sezonie? Bo tak sobie włączyłem i jacyś potężni to oni, przynajmniej w tym meczu, nie są :D

3

Ale frajersko gra Bilbao. Gdzie jest obrona?

1

@FCBparasiempre Wiele drużyn z LL (nie wiem czy wszystkie pozostałe) rozgrywa w tym tygodniu mecze Pucharu Króla.

1

@Frimpong Liverpool dzisiaj dość łatwe 3:1, rób skriny

6

Z większością ocen zgoda, ale ta dla Yamala bardzo zaniżona jak dla mnie. Kto dogrywał do Lewandowskiego, gdy ten strzelał głową z około 5-6 metrów? Kto wyłożył piłkę Raphinhi, ale ten nie trafił czysto? Tą są dwie asysty, które zabrali mu koledzy z drużyny - tak wiem zostało to wspomniane w opisie. Do tego kilka ciekawych udanych dryblingów, napędzanie akcji, szczególnie w pierwszej połowie. Jak dla mnie 6,5-7. Nie wiem skąd ledwie ponad ocenę wyjściową.

2

@Gaucho Żadnego z nich, mamy Maldiniego.

5

@Giwera Ten zjazd u Cubarsiego zaczął się już jak Inigo jeszcze u nas grał, więc nie byłbym taki pewny czy to kwestia Inigo czy po prostu młody ma zjazd formy i tyle.

0

@D10SLEO Aj coś nadgorliwy ten Wojtek. To było już na 3-1 w ostatnich sekundach doliczonego czasu gry, niech se poświętuje chłopak.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?