KamQiX
Dołączył/a: październik 2012
164 obserwujących
37 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@sebasarna Albo serię słabszych meczów okraszonych zmarnowanymi setkami, które z zamkniętymi oczami powinno się strzelić.
1
Ajajaj, jakby to wcisnął. Marzenie.
2
F. Torres napastnik na jakiego nie zasługujemy.
33
Robert pakuj się, mamy topową 9 na lata. No albo ewentualnie do następnego meczu.
2
@Faro Spróbuj tak samo z Cubarsim. Jest nam potrzebny w formie.
2
@MOLESTA Takie wymuszone przez sąd przepraszanie to najgłupsze co istnieje. Powinien zostać ukarany w inny sposób, a przeprosiny powinny zawsze wynikać z woli przepraszającego...
1
@Luciano99 Ja proponuję, żeby na MŚ grała każda reprezentacja świata i format ligowy każdy z każdym + rewanże. Po Putinie nagroda dla Netanjahu.
6
@NeroTFP1 Czyli dopiero Polska powstrzymała Meksyk przed wyjściem z grupy. Duma!
31
@tomek8756 Żaden szanujący się mężczyzna nie chce, żeby ten laluś z Portugalii pokonał w bezpośrednim meczu króla futbolu, jedynego prawdziwego GOATA Leo Messiego. Factos
2
@Safrani @Popitek12 nie przelogowałeś się.
0
@barcelonaLM Słyszałem, że W Guadalupe już jakieś cuda się zdarzały, więc mamy szanse.
5
Wychodzi, że Polska w finale MŚ 2026.Skąd wiem? To proste, spytałem @Luciano99
16
Tak, po jednym meczu Barcelona przestała być zainteresowana piłkarzem... Tak potrafią tylko internetowi eksperci.
4
@bartulek98 O to to! Zgadzam się. Właśnie o to mi chodzi.
@Safrani @Konradowskyy @Azazel_Pazuzu
22
@Konradowskyy Często utrudnia, przesadza i jest bardzo irytujący.
1
@VinDiesel A czy ja powiedziałem, że się znam na tyle, żeby cokolwiek tłumaczyć? Wiem jednak tyle, że jak ktoś ma problem mentalny/psychiczny to nie jest w stanie sam z siebie odwrócić tej sytuacji i zmotywować się do zmiany myślenia. Ponadto taka osoba może nie do końca zdawać sobie sprawę, że ma problem, bo wydaje jej się, że jej nastawienie jest normalne i każdy tak by miał w danej sytuacji. Krytyka tu nic nie pomoże, a jedynie zaszkodzi. Wypominanie tego ile zarabia również nie pomaga.
Ile ja się czasami naczytam głupot w internecie na temat zdrowia psychicznego to głowa mała... Ale tak, Araujo powinien wziąć się w garść i zacząć lepiej grać. Jakie to proste...
1
@jacek905 Gówno się znasz na zdrowiu psychicznym, a się wypowiadasz. Edit: zresztą widzę, że nie Ty jedyny.
0
@MaziFCB Dopóki to nie jest Real Madryt to wystarczy psychoterapia.
1
@misterio Ale dyskusja powinna być rzeczowa. Czyli nie: "Nawrocki zły, bo zawetował", tylko "Nawrocki zły, bo zawetował, a ustawa byłaby dobra, ponieważ... Nawrocki swoją decyzję argumentuje tym, że... ale to nieprawda, bo...".
0
@priest9999 Ale w statystykach też trzeba wyciągnąć więcej danych, żeby wyciągać wnioski. Co jeśli ta statystyka jest rezultatem tego, że na silniejszych rywali gramy najmocniejszych składem, a na słabszych rywali jest więcej rotacji i wtedy De Jong i Araujo częściej odpoczywali? Może mecze bez nich to były też mecze, gdzie mieliśmy już zapewniony awans z pierwszego miejsca i były to dla nas mecze sparignowe.
7
Po "Barça (...) nie ma szans, żeby powalczyć o triumf w Lidze Mistrzów" przestałem czytać. Nie lubię czytać takich głupot. Każdy topowy zespół ma szanse, a Barcelona takowym jest.
2
@Comentateiro Liczę na finał LM Barca-Bayern :)
2
Ten Bayern to już się wyprztykał w tym sezonie? Bo tak sobie włączyłem i jacyś potężni to oni, przynajmniej w tym meczu, nie są :D
3
Ale frajersko gra Bilbao. Gdzie jest obrona?
1
@FCBparasiempre Wiele drużyn z LL (nie wiem czy wszystkie pozostałe) rozgrywa w tym tygodniu mecze Pucharu Króla.
1
@Frimpong Liverpool dzisiaj dość łatwe 3:1, rób skriny
6
Z większością ocen zgoda, ale ta dla Yamala bardzo zaniżona jak dla mnie. Kto dogrywał do Lewandowskiego, gdy ten strzelał głową z około 5-6 metrów? Kto wyłożył piłkę Raphinhi, ale ten nie trafił czysto? Tą są dwie asysty, które zabrali mu koledzy z drużyny - tak wiem zostało to wspomniane w opisie. Do tego kilka ciekawych udanych dryblingów, napędzanie akcji, szczególnie w pierwszej połowie. Jak dla mnie 6,5-7. Nie wiem skąd ledwie ponad ocenę wyjściową.
2
@Gaucho Żadnego z nich, mamy Maldiniego.
5
@Giwera Ten zjazd u Cubarsiego zaczął się już jak Inigo jeszcze u nas grał, więc nie byłbym taki pewny czy to kwestia Inigo czy po prostu młody ma zjazd formy i tyle.
0
@D10SLEO Aj coś nadgorliwy ten Wojtek. To było już na 3-1 w ostatnich sekundach doliczonego czasu gry, niech se poświętuje chłopak.