KamQiX
Dołączył/a: październik 2012
164 obserwujących
37 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@SelloutCrowd Ale jak do tyłu? Większość do przodu.
https://zapodaj.net/images/0a4979ab83370.png
25
Joan Garcia interweniujący Gerardem Martinem. Piękny widok :D
0
@Xxxbarca4ever Myślałem, że mi się słuchawki zepsuły. Ale fakt, było lepiej.
0
@ProMILs A mi zdecydowanie mniej się podobają. Bardziej mi siedzi kolor granatowy jako podstawowy i bordowy jako akcent, a nie bordowy jako dominując kolor stroju.
1
@MesQueUnClub_87 @NeroTFP1 Czyli to u mnie w POZ jakieś dziwne zasady panują. Myślałem, że może lekarze nie widzą w systemie czy recepta jest przeterminowana czy nie.
2
Co jest nie tak z systemem recept w Polsce, że w aptece mówią, że recepta jest przeterminowana i nie mogą wydać leku. A idziesz do lekarza po nową receptę to lekarz Ci mówi, że nie może wydać nowej recepty, bo masz jeszcze niewykupione leki z poprzedniej?
Żeby jeszcze dało się z lekarzem dogadać, to nie, on wie swoje. Też tak mieliście? Znaczy no ja wiem, że też błąd pacjenta, że nie dopilnował i recepta się przeterminowała, ale żeby tak zostawiać człowieka bez leków, których nie można przerywać?
4
@fcbarcafan19 "tylko" xD
4
@Faro Po co w ogóle ta zima przychodzi jak po niej i tak następuje lato.
2
@Blantozaur Pewnie już przeszła, ale ja mam taki patent, że przykładam szklankę/butelkę wody do ust i bardzo małymi łyczkami piję jednocześnie bardzo spowalniam oddech, a wręcz wstrzymuje na kilka sekund.
3
Który to z Was ma taki udany sylwester na dworcu w Opolu?
https://zapodaj.net/images/86b0f2a6d5d84.png
1
@Kozinho. Trudno powiedzieć na obecnym etapie wieczoru.
2
@Kozinho. Wszystko przede mną.
1
@tadzik447 Nie dałem, tylko pożyczyłem dosłownie na 0,1 sekundy :D
Tak się to robi:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8041067#comment-8041067
1
@Lanosss Samochód klienta? Trzeba było przetestować opony po wymianie. Jak widać sprawdziły się.
0
@Natenczas A u mnie normalnie można spokojnie mknąć po 90 km/h bez ryzyka poślizgu. Suchutko, nic nie pomrożone pomimo ujemnej temperatury.
6
Moje wnioski są następujące. Lepiej już nic nie jeść niż tak żreć. Szkoda, że do następnych świat o tym zapomnę...
5
Komuś jeszcze serniczka?
2
@clyde O w punkt! Ja uważam, że jeśli ktoś robi sernik z rodzynkami to po prostu nie lubi ludzi których nim częstuje.
13
@July_6_BcN Coś tam pytał czy normalny jestem. Ale to już się przyzwyczaiłem, że to co kiedyś było normalne w obecnych czasach jest uznawane za odmienne.
55
Trochę smutne są te zanikające z roku na rok tradycje. Dzisiaj tylko ja przyszedłem do kościoła z koszyczkiem do poświęcenia.
3
@Zoker W koszuli niewygodnie. Ubierz się jak człowiek w bluzę lub sweter i już.
3
@esem91 Mirunka
0
@Trojanek23 Faktycznie siada. Co prawda miałem ze 3 okazje spróbować i dwie pierwsze zmarnowałem, bo trzymałem przycisk RT. Ale za trzecim razem sam delikatny strzał i piłka wtoczyła się do bramki. Dzięki! :D
1
@RoberDzik Lenglet i Vinicius
4
@Popitek12 Nawet tak nie żartuj. A GTA VI?
8
@LAMC_10 Nie zasłużyli, niech się błąkają bezdomni i samotni.
1
@Trojanek23 Pod murem? Muszę spróbować. Przy minimalnej sile ta piłka leci po ziemi?
0
@Trojanek23 Ja grywam czasami ale chyba dotarłem do ściany, gdzie ja mam słaby skład, a każdy przeciwnik lata legendami i Mbappe. Dodatkowo ja jeszcze sobie utrudniam, bo gram na w pełni manualnych strzałach i podaniach, czego nie robi praktycznie nikt, a przynajmniej nie spotkałem.
4
Gdyby nie ten zasrany Marcao to aż trudno mi uwierzyć, że Real ugrałby tu 3 punkty.
3
Czy Alexis jest dzisiaj trzeźwy?