0

@SelloutCrowd Ale jak do tyłu? Większość do przodu.

https://zapodaj.net/images/0a4979ab83370.png

25

Joan Garcia interweniujący Gerardem Martinem. Piękny widok :D

0

@Xxxbarca4ever Myślałem, że mi się słuchawki zepsuły. Ale fakt, było lepiej.

0

@ProMILs A mi zdecydowanie mniej się podobają. Bardziej mi siedzi kolor granatowy jako podstawowy i bordowy jako akcent, a nie bordowy jako dominując kolor stroju.

1

@MesQueUnClub_87 @NeroTFP1 Czyli to u mnie w POZ jakieś dziwne zasady panują. Myślałem, że może lekarze nie widzą w systemie czy recepta jest przeterminowana czy nie.

2

Co jest nie tak z systemem recept w Polsce, że w aptece mówią, że recepta jest przeterminowana i nie mogą wydać leku. A idziesz do lekarza po nową receptę to lekarz Ci mówi, że nie może wydać nowej recepty, bo masz jeszcze niewykupione leki z poprzedniej?

Żeby jeszcze dało się z lekarzem dogadać, to nie, on wie swoje. Też tak mieliście? Znaczy no ja wiem, że też błąd pacjenta, że nie dopilnował i recepta się przeterminowała, ale żeby tak zostawiać człowieka bez leków, których nie można przerywać?

4

@fcbarcafan19 "tylko" xD

4

@Faro Po co w ogóle ta zima przychodzi jak po niej i tak następuje lato.

2

@Blantozaur Pewnie już przeszła, ale ja mam taki patent, że przykładam szklankę/butelkę wody do ust i bardzo małymi łyczkami piję jednocześnie bardzo spowalniam oddech, a wręcz wstrzymuje na kilka sekund.

3

Który to z Was ma taki udany sylwester na dworcu w Opolu?
https://zapodaj.net/images/86b0f2a6d5d84.png

1

@Kozinho. Trudno powiedzieć na obecnym etapie wieczoru.

2

@Kozinho. Wszystko przede mną.

1

@tadzik447 Nie dałem, tylko pożyczyłem dosłownie na 0,1 sekundy :D

Tak się to robi:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8041067#comment-8041067

1

@Lanosss Samochód klienta? Trzeba było przetestować opony po wymianie. Jak widać sprawdziły się.

0

@Natenczas A u mnie normalnie można spokojnie mknąć po 90 km/h bez ryzyka poślizgu. Suchutko, nic nie pomrożone pomimo ujemnej temperatury.

6

Moje wnioski są następujące. Lepiej już nic nie jeść niż tak żreć. Szkoda, że do następnych świat o tym zapomnę...

5

Komuś jeszcze serniczka?

2

@clyde O w punkt! Ja uważam, że jeśli ktoś robi sernik z rodzynkami to po prostu nie lubi ludzi których nim częstuje.

13

@July_6_BcN Coś tam pytał czy normalny jestem. Ale to już się przyzwyczaiłem, że to co kiedyś było normalne w obecnych czasach jest uznawane za odmienne.

55

Trochę smutne są te zanikające z roku na rok tradycje. Dzisiaj tylko ja przyszedłem do kościoła z koszyczkiem do poświęcenia.

3

@Zoker W koszuli niewygodnie. Ubierz się jak człowiek w bluzę lub sweter i już.

3

@esem91 Mirunka

0

@Trojanek23 Faktycznie siada. Co prawda miałem ze 3 okazje spróbować i dwie pierwsze zmarnowałem, bo trzymałem przycisk RT. Ale za trzecim razem sam delikatny strzał i piłka wtoczyła się do bramki. Dzięki! :D

1

@RoberDzik Lenglet i Vinicius

4

@Popitek12 Nawet tak nie żartuj. A GTA VI?

8

@LAMC_10 Nie zasłużyli, niech się błąkają bezdomni i samotni.

1

@Trojanek23 Pod murem? Muszę spróbować. Przy minimalnej sile ta piłka leci po ziemi?

0

@Trojanek23 Ja grywam czasami ale chyba dotarłem do ściany, gdzie ja mam słaby skład, a każdy przeciwnik lata legendami i Mbappe. Dodatkowo ja jeszcze sobie utrudniam, bo gram na w pełni manualnych strzałach i podaniach, czego nie robi praktycznie nikt, a przynajmniej nie spotkałem.

4

Gdyby nie ten zasrany Marcao to aż trudno mi uwierzyć, że Real ugrałby tu 3 punkty.

3

Czy Alexis jest dzisiaj trzeźwy?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?